Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 3 Empty VENKOVNÍ BAZÉN

Fri Jun 14, 2019 8:49 am
First topic message reminder :

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 3 Venkovn-baz-n

Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 3 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Fri Aug 02, 2019 8:43 am
,, Já vím že si dáš, jinak si mě nepřej, Možná jsem andílek, ale každý má švy meze " uculila se. Když ji potopí tak se zanračí, nechtěla si namočit vlasy a ještě k tomu se nikdy nerada potápěla.,, Já tě doslova miluju... Ale.. Ještě jednou a Uhhh..." protočila oči a prekrizila si ruce na hrudi.,, Ve vodě se mi líbí, protože si tu se mnou, ale nerada se potápím, ještě se utopim" zamumlala.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 3 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Fri Aug 02, 2019 5:57 pm
Její poznámce se zasměje. Vidím, že pod tvou svatozáří vylézají růžky. Uchechtne se. Poté co jí potopí, je si stoprocentně jistý, že mu Anie nic špatného neudělá, protože by své lásce neublížila. Ještě jednou a copak? Popíchne ji. Líbí se mu ji provokovat a je zvědavý, co za výhružku si vymyslí. Neutopíš se, protože jsi tu se mnou a slíbil jsem ti, že se ti se mnou nic nestane. Připomene jí slib, který ji dal a pohladí ji po tváři. Takže si to zopakujem? Navrhne, vezme ji do náruče a je zvědavý na její reakci, protože si je jistý, že se jí jeho nápad určitě zamlouvat nebude.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 3 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Wed Aug 07, 2019 5:56 pm
Koukla mu do očí a povxtahla obočí,, Neeee, já nemám žádné růžky " uculila se, když ji potopil dost ji to jak vyděsilo tak i celkem vytocilo, byl jediný kdo věděl, co se skutečně srandu a on ji udělá tohle.,, Tak... Tak k tobě přijdu a roztrham ti všechny noty co mi přijdou pod ruku" prekrizila si ruce na prsou. Chvíli vypadá ještě nastvane, ale když ji pohladil tak se očividně uvolnila.,, Už... Už to prostě nedělej" zamručela.,, Klidně, ale koupím si rukávky a kruh kvůli tobě " zamrucela.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 3 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Thu Aug 15, 2019 4:41 pm
Nad jejím uculením se pousměje. Nee a co je teda tohle? Ukáže ji na místo na hlavě, jako by se tam měl objevovat maličký růžek. Její výhružka ho pobaví. Můžeš to zkusit. Ale víš co, já umím hrát i bez not. Zasměje se provokativně, jako by si z její výhružky vůbec nic nedělal. Většinu svých písniček si stejně pamatuje zpaměti a možná by i přesal mít ve svém pokoji takový nepořádek. Svým pohlazením ji uklidní, což se mu líbí. Dobře. Slíbí ji, že už ji nic špatného dělat nebude. Doufám, že to budou rukávky s kachničkama a kruh se lvím králem. Usměje se nad tou představou a zastočí se s ní v náruči.
Sponsored content

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 3 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru