Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty VENKOVNÍ BAZÉN

Fri Jun 14, 2019 8:49 am
First topic message reminder :

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Venkovn-baz-n

Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Thu Jun 20, 2019 6:12 pm
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Thu Jun 20, 2019 6:20 pm
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Thu Jun 20, 2019 6:30 pm
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Thu Jun 20, 2019 6:44 pm
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Thu Jun 20, 2019 6:52 pm
Bez váhání k ní přijde a pomůže jí se zavazováním podprsenky, což má během pár vteřin hotové a sám je na sebe za tu vzručnost hrdý. Na tomhle bych si mohl postavit kariéru. Následuje Angelicu zpět k bazénu, kde se nachází její ostatní věci, které s sebou měla. Ne, nejsem. Abych byl upřímný, ani si sebe nedovedu představit, jako nastávajícího krále. Řekne upřímně, protože si ani nechce představovat, jak by království pod jeho vládou muselo vypadat. Je vděčný, že vládnutí může přenechat svému staršímu bratrovi, který je téměř jeho pravým opakem. Takže, kam tedy míříme teď? Zeptá se jí, protože je mu opravdu jedno, co nyní bude dělat.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Thu Jun 20, 2019 7:45 pm
Vnitřně zajásám když mi moji doměnku o tom že není následník trůnu potvrdí. Nevím proč ale něco mě k němu přitahuje, asi ta aura kterou má kolem sebe. „Můžeme jít klidně ke mě, a něco si zahrát a nebo kouknout na film.Jen né žádnou romanťárnu to bych asi nerozdejchala.” Řeknu sesmíchem, protože romanťárny doopravdy nesnáším. Vydám se směrem k mému nynějšímu bydlišti a nezapomenu u toho řádně kroutit zadkem. /Konečně někdo mého gusta/ zavolá mé podvědomí a já nemohu jinak než souhlasit.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Thu Jun 20, 2019 9:10 pm
Její návrh se mu sice zamlouvá, avšak než stačí souhlasit, uvědomí si, že je tady něco, čemu se říká školní řád. Zlato, myslím že svůj pokoj taky nejspíše sdílíš s ještě dalšími princezničkami, takže by nejspíše nebylo nejlepší, kdyby mě tam viděli. Poznamená a je mu jasné, že některé z nich by ho mohly napráskat při první možné příležitosti. Ale něco si zahrát, nebo kouknout na film můžeme. Přikývne a je rád, že ji ani nenapadne, aby ho nutila koukat na nějaké přeslazené romanťárny. Společně s Angelicou zamíří k akademii a všimne si, jak při chůzi vrtí zadečkem, na který by si opravdu rád sáhl. Kruci to mi snad dělá schválně. 
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Thu Jul 25, 2019 10:54 pm
,, Dobře tam " naposledy ho políbila a uculila se,, Tak u bazénu lásko " pustila jeho ruku a zašla na svůj pokoj. Nějakou dobu si vybírala plavky, no poté si vybrala jedny a když si je oblékla tak chvíli váhala . poté si obmotala kolem sebe osušku a vydala se k bazénu. Po nějaké době hledání se usmála, i když byla nahoře u vodopádu. Dala si ruku na čelo jako by byla dobrodruh a rozhlížela se ,,Páni to je kouzelné " uculila se a začala si broukat nějakou letní písničku co jí přišlo vhodné. Poté už čekala jenom na svoji drahou polovičku a někdy dělala letmé blbosti u kraje, ale zárověň tak, aby neslítla dolů a nerozbila se o vodu, bylo ji jasné, že by takový placák jakože vážně hodně hodně bolel.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Thu Jul 25, 2019 11:06 pm
Vyprovodil jí k pokoji a zamířil do toho svého. Vzal si doslova první plavky, které mu přišly pod ruku a ještě se zastavil nad textem k písničce, kterou měl rozdělanou ještě před tím, než šel na vycházku k jezírku. Dopíše k ní pár řádků, které ho zrovna napadnou. Pak se to doupraví. Naposledy si přečte text, vezme do ruky bílou osušku a zamíří k bazénu s nadějí, že na něj Annie moc dlouho nečeká. Cestou k ní odhodí mručník na nedaleké lehátko a zezadu ji obejme. Tady tě mám. Usměje se a políbí ji na krk. V těch plavkách vypadáš perfektně. Prohlédne si ji a nemůže z ní zpustit oči.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Fri Jul 26, 2019 10:54 am
Čekala na něho a usmivala se, když ji objala tak se o něho více zapřela a dala mu pusu na tvář,, Vyděsil si mě,asi ti koupím rolničkou na krk, jak nějakému toulavému kotěti " koukala na něho a poté se zakoukala zpátky na bazén,, Určitě to bude studený..." "zamumlala a jemně se oklepala, koukla na sebe a pokrčila rameny,, Možná i jo" usmala se a chytla jeho ruce ruce a usmívala se. Pak mu na obě ruce dala menší pusinku,, Hmm... Vysvětlí mi je " zazubila se a přejela po jeho tetování.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Fri Jul 26, 2019 11:13 am
Tentokrát se už nesnažil být tak potichu, jako u jezírka, avšak příliš hlučný taky nebyl. Nicméně jeho cílem již nebylo Annie tak překvapit. Řekl bych, že nemáš čisté svědomí, když se mě pořád tak lekáš. Popíchne ji. Nesmíš o tom přemýšlet a do vody se dostat co nejdříve, potom ti nebude taková zima. Poradí ji. A nebo tě zahřeju já. Usměje se a stále z ní nespouští oči. Myslím, že kytaru poznáš. Uchechtne se a poukáže na své pčedloktí a ani neví, co by k tomu měl víc říct, protože jeho tetování mluví samo za sebe. Nevím, kolik toho víš o vrabcích, ale vždy mají svůj domov a i když se často potulují všude možně, vždy se vracejí domů. Vysvětlí jí význam tetování na svém zápěstí. Tohoto sloníka jsem si nechal udělat společně se svou matkou. Nikdy nechtěla mít tetování, ale po nějaké době se mi podařilo jí ukecat aspoň k něčemu takovému. Ukáže jí svůj prostředníček. Tahle osmička byla takovým rychlím rozhodnutím, protože je to zkrátka moje šťastné číslo. Zasměje se při vysvětlování tetování na svém druhém prostředníčku. Takže, půjdem do vody? Navrvhne v zápětí a chytne ji za ruku.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Fri Jul 26, 2019 5:53 pm
,, Mám čisté svědomí, rozhodně čistější než tvůj pokoj" rozesmála se a koukla mu do očí.,,Ale neodcházej od tématu, tu rolničku ti koupím ve městě " uculila se.,, Ale joooo....budu nad tím myslet, vždyť to bude studiiiiit " řekla jako malé dítě, co si myslí, že má vždy pravdu ,,Ale pokud skočíš taky tak budeš stuďet víš lásko...a pak mi bude ještě větší tima " sklonila hlavu.,, Ano poznám, rád hraješ na kytaru a skládáš nádherné písničky, takže to chápu " přikývla a přejla po něm.,, To je hezké " usmála se,,Upřímně ? Nevěděla jsem to " usmála se.,, Kdybych se někde cítila doma tak bych si to asi taky nechala vytetovat "obkreslila jeho další tetování a uculila se.,,Je to sice hezké, obojí, ale prostředníček ? Jsi princ...a je to prostředníček..není to trochu ...já nevím nevhodné...Je to hezké to ano, ale i tak prostředníček ? " řekla nejistěa na oba prostředníčky mu dala pusinky.,, já ti nevím, bude to studit " řekla clekem nejistě, při čemž na něho koukla .
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Fri Jul 26, 2019 6:18 pm
V tom případě bys mi ten pokoj měla přijít uklidit. Zasměje se. A já ti koupím zvoneček. Mrkne na ni. Aby ses nerozpustila. Vyplázdne na ni jazyk a začíná si připadat, jako by mu bylo deset. Ale když jsi u někoho blízko, tak si předáváte teplo navzájem. Poučí ji. Fyzika mu sice nikdy moc nešla, avšak tenhle fakt si čirou náhodou pamatoval. Začne ji postupně vysvětlovat původ většiny svých tetování. Vrabec, nebo
třeba holubice - jak tomu někteří říkají má sám o sobě ještě spoustu různých významů, ale já jsem si ho nechal vytetovat právě proto.
Usměje se. Jednou se u mě budeš cítit doma. Pohladí ji po ruce. Já sice jsem princ, ale královna si toho sloníka taky nechala vytetovat. Zasměje se nad její reakcí k jeho tetování. Tak víš co? Jdeme do toho spolu. Řekne rozhodně a s těmito slovy jí vezme do náruče a s ní v náruči zamíří po schodech do bazénu.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Fri Jul 26, 2019 7:25 pm
,, Vypadám jak uklízečka ? Nebo tvoje osobní služka ? Nemusel by si uklízet, kdyby si byl pořádný jak já " usmála se .,, Ne já umrznu ... A pak nebudeš mít koho milovat " koukla mu do očí pokroutila hlavou.,, Oh pozor pan chemikář " pokroutila očí, čím víc s ním byla tím větší měla sebevědomí a to šlo snadno vidět.,, Tak hlavně ať nejsem tvůj další pokus " uchechtla se . Celé si to poslechla a usmívala se ,, Ale i tak je to trochu divné, ale i tak tě miluju, to je jenom drobnost " usmála se.,, Budu se hlavně cítit doma, kdekoliv, kde budeš se mnou Shawne " koukla mu do očí a pohladila ho po tváři.,, No to je taky pravda, ale určitě ne na prostředníček " sjela svojí rukouo po jeho krku.,, Počkat, jak jako spolu? " koukla mu do očí a když ji vzal do nároče tak mu koukla do očí ,,Shawne ne , bude to studiiit , nedělej mi to , láskoooooo.... Prosím " zněla zoufale a lezla po něm, aby mohla byt co nejdál od vody.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Fri Jul 26, 2019 7:55 pm
Vypadáš jako princeznička, ale jsem si jistý, že jsi v tom uklízení tak dobrá, že bys to zvládla za mě levou zadní. Mrkne na ni. A já jsem pořádný. Jenom tomu, čemu ty říkáš bordel, já říkám pracovní pořádek. Pronese hlasem profesionála, protože je pravda, že většinu jeho pokoje zabírají různé papíry s notami a podobně. Jinak zas tak velký nepořádek v pokoji nemá. Já bych řekl spíš fyzikář. Zasměje se, přestože on a fyzika rozhodně nejdou dohromady. Ještě abys mě přestala milovat kvůli tetování na prostředníčku. Prolétne mu hlavou a nad tou myšlenkou se uchechtne. Já na tom nevidím nic špatného. Na prsteníčku nosím prstýnek a prostředníček je fajn místo pro tetování. Pokrčí rameny. Nad jejímy slovy se sladce pousměje, protože on cítí úplně to samé. Moje matka má úplně to samé tetování a úplně stejném místě. Uchechtne se. Sice už je to téměř dva roky, ale i tak se stále diví, že ji k tomu přemluvil. V mžiku jí vezme do náruče a zamíří s ní do bazénu, ve kterém se zastaví, ještě před tím, než se Annie dotke vody. Klídek, nebo tě do té vody hodím. Uchechtne se, když vidí, jak se brání a následně s ní jde do hloubky, dokud i ona není téměř celá ve vodě. Umrzla jsi? Zasměje se.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Sat Jul 27, 2019 7:22 pm
,, No tak neříkej mi princezničko, mluvili jsme o tom " koukla mu do očí.,, A za další... Jsem ráda, že zvládnu uklidit vlastní pokoj" vyplazla na něho jazyk.,, Tak to by mě zajímalo, jak my dva spolu budeme v tom tvým " pracovním pořádku" žít " koukla na něho pobaveně. Její pokoj byl vždy uklizeny a každá věc měla své místo a když to bylo o milimetr vedle tak z toho byla nesva a musela to spravit to.,, Heeej... No a co... Je to to samé, obojí je kravina, která mi nešla a nebavila mě a ještě rikej že tebe jo? " řekla skoro až otrávené. Nesnášela se to učit, bylo to pro ni akorát tak zbytečné. Stačilo říct co nepoužívat, aby se neotravola a ne ty kraviny okolo.,, Dobře , dobře... Máš pravdu" řekla klidně, Ne htela se s ní hádat kvůli kravinam.,, Oh vážně " řekla překvapeně.,, V naší rodině nemá snad nikdo tetování... Bratr měl, ale tajné" zašeptala sladce a ještě víc sladce se usmála.,, To mi neuděláš " řekla vyhruzne a zuzilo se jí zornicky zrakem. Neplavala snad od doby co se její bratr utopil. Bála se, že by se to mohlo stát i ji. Slabé vypiskne když ji namoci a schová si hlavu do jeho ramene.,, Jo... Mrznu.... Za chvíli se ti tu utopim jako Jack z Titanicu a půjdu ke dnu " zamumlala nespokojene.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Sat Jul 27, 2019 7:46 pm
„Promiň, promiň ty moje Brabrie.” Jejich dohodu si sice pamatuje, avšak stále zapomíná, které názvy vlastně obsahovala. Až jednou bude můj pokoj i tvým, budeš mít uklizení taky na starost, takže bys klidně mohla začít trénovat. Mrkne na ni. A navíc, můj pracovní pořádek má určitý systém, jen si na nej musíš zvyknout. Poznamená. Myslíš si, že jsem blázen? Zasměje se. Matiku i fyziku jsem nesnášel. Nechápu, jak někoho něco takového muže bavit. Protočí panenkami. Jako malý se vždy těmto předmětům bránil jak mohl, avšak ve většině případech mu to stejně neprošlo a on se musel učit nesmysly, které stejně v běžném životě nikdy nevyužije. Potěší ho, když Annie uzná, ze má pravdu. Je to pouze tetování a prostředníček je jen prst. Vidim, ze jsme oba vyrostli v úplně rozdílných světlech. Poznamená. Jeho rodiče z jeho prvního tetování sice nebyli nadšeni a musel si vyslechnout kázání o chování prince, avšak po nějaké době se s tím smířili a nyní je to pro ne naprosto normální. V náruči ji odnese do vody. Nepůjdeš ke dnu a i kdyby ses náhodou topila, jsem tu proto, abych te zachránil. Usměje se a políbí ji na čelo.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Sat Jul 27, 2019 11:56 pm
Protocioa oči a políbila ho na špičku nosu, pak ji něco napadlo a rozesmála se tak moc až se skoro nemohla nadechnout, ale i tak mu řekla své myšlenky  ,, Asi ti tu smlouvu vytetuju na prostředníčku na noze " schovala o hlavu do jeho ramene m, aby se už ne smála tak moc.,, Zlato ne že bych si chtěla hrát na frfň u nebo něco.... Ale víš... Doma si ukliuim sama, kromě vysávání a vytirani..." koukla na něho,, Ale hadam u tebe doma ti uklízí sluzky že... Jen tak hypoteticky... Tak jen tak reálné... Nemusím trénovat" zazubila se a mrknutí mu oplatila. Občas byla vážně chytrá, ale to bylo jenom vážně výjimečně.,, Nebo to nějak smícháme dohromady a uvidíme co z toho zvznikne " uculila se.,, Možná trošku, Možná víc.... Možná středně.... Hodně.... Jsi prostě můj blázínek" usmala se.,, Za a) o matice nepadlo slovo... A za b) já mám matiku ráda " řekla trochu nejistě. Už od mala měla ráda matiku , vždy ji šla lépe než jejímu bratrovi. Byla to první věc, která ji šla lépe a tak se v ní snažila být dokonalá, ale ted když řekl že ji nemá rád.. Znejistela. Připadala si trapně, proto jenom sklonila hlavu a začala k sobě projít dva ukazovacky.,, Tak trošku... Ale to je přece na člověku jedinečné ne? Každý vyrostl jinak... Může být něco podobné... Ale ne stejné, mě rodiče nechali v hostit ze Španělska" řekla popravdě. Často to říkali a ne kvul tetováním,, Treba jednou mi dalo moc uoly korzet, že jsem nemohla dýchat.... A omdlela jsem... Přišlo jim to trapné " sklonila hlavu.,, Bože... Si dokonalej" zašeptala a usmála se po pusince na celo. Proto ho po chvíli políbila na rty.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Sun Jul 28, 2019 12:24 am
Sleduje, jak se začne smát a její smích ho pomalu nakazuje. Co je tak vtipného? Zeptá se v duchu a čeká, než Annie popadne dech, aby mu konečně řekla, co je tak vtipneho. Víš, že to vůbec nezní špatně? Zasměje se, ale i tak se mu těm nápad zamlouvá a ve výsledku by to mohlo působit poměrně efektivně. Vyslechne si její uvažování ohledně uklízení. A co když ani služebné nenechávám, aby mi uklizely úplně všechno? Uchechtne se. Samozrejme je za sebe nechávám vysávat, převlékat pětiny a podobně, ale svůj pořádek na stole je čistě moje záležitost. Poznamená, ale i tak cení její snahu se z uklizeni vymluvit. Přesně tak, nějak to dopadne. Přikývne. Svou otázku, zda si mysli ze je blázen myslel pouze jako řečnickou, avšak když mu řekne, že je její blazinek, jenom se na ni sladce usmeje. Děláš si srandu? Matiku? To nemohl být třeba zeměpis? Uchechtne se, protože matiku měl rad možná naposledy v době, kdy mu bylo šest a on potřeboval spočítat, kolika bombóny se ho snaží služebná uplatit, aby ji dal chvíli pokoj. Je mu líto, v jakých podmínkách Annie vyrůstala avšak ještě více ho mrzí, že s tím nemůže vůbec nic dělat. Neboj se, teď už máš mě a je to dávno pryč. Pošeptá jí. To ty jsi úžasná. Usměje se a polibek jí oplati. V tu chvíli ji lehce pustí nohy, aby se mohla ve vodě postavit. A ani to nebolelo. Usměje se a stále ji drží kolem pasu.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Sun Jul 28, 2019 1:53 am
,, Aspoň si to konečně zapamatuješ" řekla s usklebkem a tváři.,,Dobře tedy, všechno buď uklizeny podle mě, ale tvůj stůl bude tvoje teritorium a tam si to můžeš mít jak chceš, kromě plesniveho jídla, papíry, noty, propisky. Je mi to jedno, platí?" uculila se, odle ní ji to přišlo celkem férové, když zmínil jenom stůl ohledně bordelu. Nebo by to ani dvakrát těžké snad na dodržování.,, No tak nemůžeš výt tak dokonalej a sladkej... Christiane" schovala si znovu hlavu do jeho hrudi a mlátila ho jemně pěstmi do zad. Pak však znovu znejisti,, Matika mi vždy šla nejlíp a byla pro mě jednoduchá... Proto ji mám ráda " řekla ztrapněně a sklonila hlavu jak dítě, když něco provede a čeká ho krutý trest. Ráda vzpomínala na chvíle, kdy na matiku chodila se svým bratrem i když byl starší a počítali stejné příklady.,, S tebou už mi bude jenom dobře" zašeptala.,, Možná i jo... Někdy... Občas " usmala se. Je ráda že ji polibek oplatila a usmála se ještě víc. Když ji však pustí níž až stojí na svých nohách tak na něho koukne. Vyplazne na něho jazyk a jemně zaprska u toho mu Šplíchal do obličeje vodu a " urazene " se k němu otočila zády, i když dusila smích.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Sun Jul 28, 2019 7:40 am
Nad jejími pravidly se zasměje a živě si predstaví pečlivě naklizený pokoj, ve kterém se nachází jeho stůl, na kterém leží poházené papíry a všechno možné.Myslíš si, že se na mém pracovním stole valí plesnivé jídlo? Uchechtne se dotčeně, jako by ho zrovna obvinila z vraždy štěňátka. Ale platí. Souhlasí nakonec s její nabídkou ohledně uklízení v pokoji. Nechápe, jak může mít rada matiku. Pro něj počítání příkladů bylo něco, jako způsob mučeni. Když však vidí, jak provinile se tváří, trochu se zasměje. To je v pořádku, každému jde něco jiného. Řekne, aby ji uklidnil. Potěší ho, když uzná, že je úžasná. Líbí se mu, když vidí, jak její sebevědomí pomalu roste. Jakmile mu šplíchne vodu do obličeje, v ochraném gestu udělá to samé. Snad ses neurazila. Popíchne ji a ze zadu ji políbí na krk.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Sun Jul 28, 2019 7:53 am
,, No zahrnul jsem to, protože nehodlám riskovat, mému bratrovi jednou v šuplíku zolesvedl i hrnek s čajem... Takže... Si to chci jenom pojistit " usmala se. Nejhoršícna tom bylo to, že si do dnes pamatovala jak ten čaj smrdel, bylo to jako by si celé fotbalové mužstvo celý rok nemyl dresy. Trochu se nad vzpomínkou oklepe a pak mu znovu koukne do očí.,, Dobře" uculila se a jemně si prohrábla vlasy, byla ráda, že na tohle přistoupil, i když nic jinému mu nezbývalo. Usmála se sama nad sebou, ale když znovu zmínil matiku tak znejistela. Jenom mu koukla do očí a slabě  se usmála.,, Děkuji " spitla tiše. Když na něho potom yplicjne bodů nevnímá ani moc to, že na ni vodu splichnul taky. Skousne si spodní ret a na doukne na tváře jako dítě. Ale byla to jenom obrana, aby se ne rozesmála na celé kolo. Když ji políbil, biče se narovnala a otočila krátce hlavu na něj a zpátky dopředu.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Sun Jul 28, 2019 9:02 am
Představí si, jak asi musel ten starý hrnek s čajem vypadat. Nechutný. Tak toho se nemusíš obávat, u mě nehrozí, že bych tam ten hrnek jen tak nechal. Zasměje se a v duchu doufá, že by se mu nic takového nestalo. Přestože nechápe, jak ji mohla bavit matika, dokud po něm nebude chtít, aby cokoliv počítal, bude s tím v pohodě. Jakmile se od nej otočí zády, políbí ji na krk, aby jí aby ji obmekcil a jakmile se na něj otočí zpět, sladce se na ni usmeje. Připrav se. Upozorní ji a par vteřina na to, ji podlomí nohy, vezme ji do náruče a společně s ní se potopí.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Sun Jul 28, 2019 10:31 am
,, To teda doufám, bych tě asi bacila" rozesmála se, myslela to ze srandy. V životě by mu nedokázala ublížit. Nebyla ten typ člověka. Spíš byla taková, že by ani mouše neublizila. Na tož Christianovi. Nenechala se obměkčit i když kdyby to udělal znovu asi by se nechala.,, Počkat co? " řekla zmateně a pak jenom zapistela,, Já tě zabiju" jakmile se vynořila zpátky na hladinu tak plaval k němu a xakala na něho cestou vodu.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Sun Jul 28, 2019 10:52 am
Je mu jasné, že kdyby u nej na stole našla nějaké shnilé jídlo, asi by to nepřežil. Dám si pozor. Mrkne na ni. Jakmile se k němu opět otočí, upozorní ji, aby věděla, že se něco chystá a stihla aspoň trochu zareagovat. Na to se s ní ponoří pod vodu. Na to, abys mě zabila mě máš až moc ráda. Řekne sebejistě se sladkým úsměvem, jako by to byla naprostá samozřejmost a oplácí ji její cákání. Neříkej, že se ti ve vodě nelíbí. Uchechtne se, protože pro něj je voda opravdu příjemná a tím, že tu byl s ní si ten čas užíval o to víc.
Sponsored content

VENKOVNÍ BAZÉN - Stránka 2 Empty Re: VENKOVNÍ BAZÉN

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru