Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

ZIMNÍ ZAHRADA - Stránka 2 Empty ZIMNÍ ZAHRADA

Thu Jun 06, 2019 4:57 pm
First topic message reminder :

ZIMNÍ ZAHRADA - Stránka 2 Zimn-zahrada

Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA - Stránka 2 Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Fri Jul 05, 2019 3:32 pm
Začíná mu docházet, v jak mizerné situaci se Angie momentálně nachází a je opravdu rád, za svůj původ. Sice by pořád byl v naprosto normální rodiny, než přávě z té královské, avšak může být vděčný, že není právě z Britské královské rodiny. To by nejspíše nevydržel. Vaše zákony sice neznám, ale určitě se dají nějakým způsobem obejít. Již před pár lety studoval italské zákony jen proto, aby se se svými rodiči mohl hádat a měl argumenty, když něco provedl. Ale no tak. Uvědomuješ si, že jsi mě právě urazila? Uchcechtne se. Ne, že by mu to nějak příliš vadilo, protože na něj a jeho rodinu může mít jiný názor, který je podle něj čistě na nich a nepotřebuje, aby si o něm všichni mysleli, jak dokonalý je.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ZIMNÍ ZAHRADA - Stránka 2 Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Fri Jul 05, 2019 3:46 pm
Když mě upozorní na to co jsem právě řekla automaticky si zakriju pusu. „Promiň promiň promiň. Moc mě to mrzí mě to vůbec nedošlo.” Řeknu a obejmu ho. „Jasně že ty nejsi nudnej ale nevím jestli se to dá říct i o někom jiném.” Ušklíbnu se a podívám se na něj svími velkýma očima. „A vůbec když už bych si měla někoho z vaší rodiny brát koho bys mi doporučil” Uchechtnu se ve snaze alespoň trochu odlehčit tuto nesnesitelně tíživou situaci.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA - Stránka 2 Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Fri Jul 05, 2019 4:13 pm
Vůbec nic si z její poznámky ohledně italů nedělá. Nepotřebuje, aby si všichni mysleli, že je jeho rodina dokonalá. Přeci jen se u nich párkárát stalo, že i v královské rodině doslova lítaly talíře, což se o italské domácnosti občas říká, avšak ještě od nikoho nikdy neslyšel, že by italé měli být nudní. Navíc, když jeho matka je ukecaná španělka. To je v pořádku. Chápu, že si nikoho brát nechceš. Oplatí ji objetí. Věř mi, že moje rodina není nudná. Teda, nudné jsou taková ty oficiální setkání, večírky a podobné trapárny, kterých se v žádné královské rodině nevychneš. Jak já tyhle formality nesnáším. Protočí panenkama. Vypadá to, že budeš mít těžký výběr. Oba moji bratři jsou skvělí. Řekne upřímně. Narozdíl od něj nejsou neustále v přůšvihu a nemají potřebu s ním být 24/7, ale i tak proti nim nic nemá. Jak je to dlouho, co se Nic rozešel s tou holkou? Půl roku? Vzpomene si na holku, se kterou chodil jeho bratr a jemu neustále pila krev.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ZIMNÍ ZAHRADA - Stránka 2 Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Fri Jul 05, 2019 6:02 pm
Neubráním se smíchu a pak si neodpustím malou poznámku: „A ty by sis mě vzít nechtěl?” Zasměju se a drcnu do něj ramenem. Nedovolím si u toho ujít šibalský úšklebek. Představa Victora v obleku u oltáře je totiž vážně legrační. Nebudu lhát jsem do něj blázen, ale pokud bychom měli mi dva vládnout tak by to asi nedopadlo dobře... Náhle mě však polil studený pot když jse si uvědomila že jsem to nedostala a už to má týden spoždění. /Hele klid Ali moc dobře víš že se ti to stává když jsi ve stresu. Když jsi přišla o rodiče nemělas to 6 měsíců/ uklidní mě vnitřní hlas a to přestanu řešit.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA - Stránka 2 Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Fri Jul 05, 2019 6:44 pm
Její otázka ho překvapí. Dřív jak za deset let ne. Uchechtne se. Angie se mu sice líbí, ale nedovede si představit, že by zrovna on měl mít kdy svatbu. Ani si neumí představit, že by měl někoho, s kým by měl zůstat po celý život a ten někdo by s ním dokázal vydržet. Možná, že když vyroste z věku, kdy své problémy může svést na to, že je pouze mladý a nezkušený, bude na čase se sebou začít něco dělat. Teď však na svatbu nemá ani pomyšlení. Všimne si, jak se výraz na její tvář změní. Děje se něco? Zeptá se jí nejistě a obejme ji rukou okolo ramen.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ZIMNÍ ZAHRADA - Stránka 2 Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Fri Jul 05, 2019 6:51 pm
Rychle zamrkám a usměju se. „Ne jen jsem přemýšlela nad tím že vážně zkusím napsat tvé matce zda by nechtěli některého že svích synů provdat za královnu Anglie.” Usměju se a jakmile to vyslovila dojde mi že to není zas tak hloupí nápad. Manželství z rozumu jsou v naší společnosti naprosto běžná. A pořád lepší než si brát strýce. „Navíc člena z jiné královské rodiny by mi vláda néjen odsouhlasila ale i pochválila” usměju se. „Sice to nebude sňatek z lásky, ale toho bych se nedočkala ani kdybych měla všechen čas světa.” podotknu se slabším úsměvem
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA - Stránka 2 Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Fri Jul 05, 2019 7:13 pm
Pokusí si představit, jak by jeho matka na takovou nabídku reagovala. Nevím, jestli by zrovna moje matka někoho nutila do svatby. Uvědomí si, že jeho matka nepochází z královské rodiny a dokonce ani ne z Itálie. Ale můžeš to zkusit. Nic bude jednou králem a před půl rokem se nejspíše rozešel s jednou mrchou. Ty bys pro něj byla o dost lepší. Navrhne a pak si uvědomí, že pokud by jeho matka měla některé ze svých dětí nutit s někým do svatby, byl by to on. A sakra, teď se fakt budu muset chovat dobře. Opět si uvědomí, že bude muset zapracovat na svém chování, aby ukázal svým rodičům, jaký poklad pro ně je.
Sponsored content

ZIMNÍ ZAHRADA - Stránka 2 Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru