Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

ZIMNÍ ZAHRADA Empty ZIMNÍ ZAHRADA

Thu Jun 06, 2019 4:57 pm
ZIMNÍ ZAHRADA Zimn-zahrada
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Sat Jun 15, 2019 6:35 pm
Určitě se tady musí najít nějaký způsob, jak se zabavit. Nebaví ho pouze sedět v pokoji a nic nedělat. Usoudí, že je na čase, aby aspoň trochu poznal prostory akademie a proto vyrazí na procházku chodbami s nadějí, že ho mezitím napadne nějaká zajímavá činnost, která by ho aspoň na chvíli zaměstnala. Prochází se po chodbách a občas nakoukne do místnosti, aby zjistil, co se kde nachází. Po pár minutách dojde až k zimní zahradě, nejprve do ní pouze nakoukne a nejspíše by pokračoval dál, kdyby jeho pozornost neupoutala pohovka vyskládaná polštáři. Nějaká změna by se přeci jen hodila. Nejspíše nezáleží na tom, zda má ležet na pohovce ve svém pokoji, nebo na pohovce kdekoliv jinde, avšak změna prostředí nikdy neuškodí. Uvelebí se tedy na pohovce, nalije si sklenici vychlazeného džusu a začne přemýšlet, jak jinak by se zde mohl zabavit.
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Sat Jun 15, 2019 6:44 pm
Od té doby, co přijela do akademie, snažila se každou chvíli prozkoumávat palác. Sice v jednom vyrostla, ale tenhle je přece jenom jiný. Opravdu se po první prohlídce divila, jak si někteří můžou stěžovat, že se tu nedá zabavit, vždyť ona má strach, aby stihla všechny aktivity prozkoušet za ty čtyři roky. Nyní si chce ale trochu odpočinout. Už ji nebavilo poslouchat ty uječené princezny, kterým se líbí ten a ten princ, nebo slintají z nějakého učitele. Vzala si svůj skicák a zamířila opět na prozkoumání paláce. Vešla do zimní zahrady, která ji hned uchvátila. Jelikož vešla jiným vchodem, než Victor, ani si jej nevšimla, přesto nebyla úplně nejtišší. Usadí se tedy do jednoho z křesel a otevře skicák na stránce, kde má rozdělaný jeden návrh. Už jí to zbývalo jenom vybarvit a přidat detaily. Byla tak zahleděná do své práce, že si ani nevšimla něčí přítomnosti.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Sat Jun 15, 2019 7:01 pm
Začne přemýšlet o všem možném, co ho právě napadne. Všiml by si někdo? Kdyby se některýmu z učitelů ztratila nějaká flaška a kde je asi tak schovávají? Během přemýšlení si lehne na záda a do ruky si vezme jeden z polštářů. Na to, aby zde usnul má příliš energie a s polštářem si začne pohazovat nad hlavou. Všimne si, že do místnosti někdo nejspíše vešel, ale nevěnuje mu sebemenší pozornost. Tady fakt není člověk chvíli sám. Ještě párkrát polštář vyhodí do vzduchu a následně ho chytí. Při třicátém osmém výhozu však poštář vyhodí do vzduchu trochu větší silou, než původně zamýšlel a poštář odletí stranou, přesně na místo, kde sedí Tatiana, která si ani nevšiml. Stane se. Zvednu ho, až budu odcházet. Ani se na polštář nepodívá a vezme si do ruky další, aby se aspoň nějak zaměstnal.
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Sat Jun 15, 2019 7:18 pm
Vybarvuje světle růžovou pastelkou vršek šatů, líbí se jí koncept jak růžová pomalu tmavne a mění se v černou. Ombré kreslila nejraději. Když se jí ale zdá, že má tužku už příliš tupou, vezme struhátko a tužku si jednoduše ostrouhá. Na tenhle svůj návrh je extrémně pyšná, kreslí jej opravdu dlouho a považuje jej, za jeden ze svých nejlepších. Pomalu už přechází k detailům šatům,vezme si tedy zase černou pastelku, když příletí polštář. Nečeká to, polštář jí trefí do ruky, až jí prudce trhne a udělá čáru přes celý papír, čímž si dvoudenní práci pokazila. I by začala brečet, byla na ten výkres opravdu pyšná. Naštvaně se zvedne, přičemž pastelku, prudce položí na opěradlo židle, z které stejně sjede. Tohle ji snad naštve i ještě více. Vezme polštář a skicák a jde za osobou která po ní polštář hodila. Jenom co dojde nad něj, šlahne mu obličej do obličeje. Seš spokojenej? Zavřeští na osobu. Obvykle bývala klidná, ale tohle ji skutečně naštvalo. Vytrhne papír ze skicáku a šlahne jej po Victorovi. Pravda, že papír neletí tak dobře jako polštář, ale to ji momentálně nezajímá. Musel jsi po mě ten polštář házet? Zkazil jsi mi můj návrh! Dělala jsem na něm už včerejšího rána. Dala jsem do něj všechno a ty jsi mi ho zničil. Vyčte mu. V jejích modrých očí nyní šlehají blesky. Zhluboka se nadechne. Ty a Victorie se k sobě opravdu hodíte. Děvka a a a... kretén. Obvykle nemluvila sprostě a jakmile vyslovila tyhle dvě slova, hned to šlo i poznat. S tím se otočila na podpatku, vzala si svou brašnu, do které hodila svůj skicák, pouzdrou s pastelkama a vyšla na chodbu. Na svou černou pastelku i zapomněla.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Sat Jun 15, 2019 7:39 pm
Je mu úplně jedno, kam polštář přistál, protože je to jen obyčejný polštář, který může bez problémů zvednout kdykoliv. Bezstarostně si tedy leží na pohovce dál, když v tom uvidí naštvanou Tatianu. Co ta tady dělá? Překvapeně se na ní podívá a než však stačí cokoliv říct, uslyší její naštvaný hlas. Co jsem udělal? Stále se na ní nechápavě dívá a jen si všimne, jak na něj letí zmačkaný papír z jejího skicáku. Promiň, to jsem fakt nechtěl. Nevěděl jsem, že tam jsi. Omluví se jí, jakmile mu konečně řekne, co tak hrozného udělal. Mrzí ho, že jeho trefa zkazila něco, na čem musela dlouho pracovat, avšak opravdu to udělal neúmyslně. Jakmile zmíní spojení jeho a Victorie, neubrán se úsklebku. Určitě bych si s ní začínal něco vážného. To je přesně to, po čem toužím. Pomyslí si v ironii a uchechtne se nad tím, že ho zrovna nazvala kreténem. Moc často se totiž nestává, aby ho někdo takto nazýval a když už se tak stane, většinou z toho má spíš srandu. Ale no tak. Vydá ze sebe, jakmile se od něj otočí a vydá se pryč. Okamžitě se zvedne aby ji dohnal a jakmile je téměř u ní, chytne jí za ruku a otočí ji k sobě. Hele fakt mě mrzí, že jsem ti omylem zničil návrh a i to, že mě kvůli Victorii nesnášíš, přestože poslední věc, po které toužím je vztah s ní. Řekne upřímně.
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Sat Jun 15, 2019 7:53 pm
Je v tu chvíli tak naštvaná, že by jej nejraději zfackovala. Ona má štěstí, že královská rodina, u které s rodiči bydlí není nijak namyšlená a potomky argentinského trůnu vychází více než dobře. Od mala však povýšené lidi nesnáší. Proto si tak Victorii neoblíbila. Nad jeho ubohou omluvou, jenom znechuceně zavrtí hlavou. No jasně. Zachrčí s náznakem, že mu to vůbec nevěří. Dokonce jej tajně podezřívá, že po ní ten polštář hodil schválně. Je to snad protože z něho nejsem odvařená, jako každá tady? Napadne ji hned dále. Musí odejít, protože fakt hrozí že se před ním rozpláče a o to momentálně nestojí. Nechce mu dát to uspokojení. Co nejrychleji opustí místnost, ale nenapadne ji že půjde za ní. Hned jak ji chytne za ruku, tak se naštvaně otočí a ruku mu vytrhne. Omylem? Jak může na mě omylem přistát polštář, který ty jsi hodil?! Vykřikne znovu, musí se zhluboka nadechnout, ale to jí momentálně vůbec nepomáhá. Ale prosím tě. Prskne si. Zavrtí hlavou. Ta holka se ti vlichotí tělem i těma svýma kecama a ty jí to žereš. Oběma vám jde jenom o to jedno a to je podle mě dost nechutné. Vůbec se nechováte jako monarchové. A nenenávidím tě kvůli Victorii. Ušklíbne se a zavrtí hlavou. Vlastně tě nenenávidím vůbec. Jsem z tebe zklamaná. Jednou máš vládnout Victore, ale podívej jak se chováš. Rozhodí rukama a povzdechne si. Jednou budeš mít v rukách osudy tisíce lid a je ti to jedno. Její zklamaný výraz vypadá ve výsledku mnohem hůř, než její naštvaný. Víš jak je to sobecké? Jednou bys mohl dokázat velké věci. Mohl bys... být vládcem, kterého by tví lidé měli rádi, spoléhali na něj a hrdě by prohlašovali že pochází z Itálie. Sklopí zrak a znovu si povzdechne. Upřímně ale kdybych měla mít vládce jako jsi ty, utekla bych z tvé země bez zaváhání. Proto jsem z tebe zklamaná. A jsem si jistá, že nejsem jediná. Ničíš lidi, ničíš věci a můj návrh je toho jenom důkazem. A já nemíním přihlížet, až zničíš i mě. Udělá pár kroků dozadu připravena zase odejít.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Sat Jun 15, 2019 8:11 pm
Ani ho nepřekvapí, že jeho omluvu bez přemýšlení přejde, avšak raději by se s ní hádal, než aby ji nechal odejít naštvanou. Vydá se za ní, aby ji zastavil a když ji konečně dožene, chytne ji za ruku, aby ji zastavil. Bylo to omylem, protože jsem ani nevěděl, že tu jsi a na to místo jsem taky nemířil. Pokusí se jí vysvětlit celou situaci co nejklidnějším hlasem, protože Tatiany hlas nezní klidně ani náhodou. Já o Victorii nestojím.Zopakuje s mírným zavrcením hlavou a dává mu zabrat, aby udržel vážný výraz. Mě jde jen o pobavení a podle toho, jak se mi podbízí jí taky nejde o nic víc. Pomyslí si sám pro sebe, avšak raději nahlas nic neříká, protože by si tím nejspíše vůbec nepomohl. Aby bylo jasno, já nejsem korunní princ a byla by velká náhoda, kdybych se díky svým dvoum starším bratrům kdy dostal na trůn. Objasní ji situaci. Upřímně ani o titul krále nestojí a je mu jasné, že jeho nejstarší bratr Nicolas bude skvělým králem, narozdíl od něj. Já vím, že se nechovám podle toho, co ode mě ostatní očekávali, ale představ si, že bys už od narození měla plnit očekávání ostatních. Víš jak je to vyčerpávající? Položí spíše řečnickou otázku. Ví, že má Tatiana ve spoustě věcí pravdu, ale jeho chování k němu patří. Možná jednou zestárne a trochu zmoudří, teď mu je však 17, je mladý a život má před sebou, nevidí důvod, proč by si nemohl užívat. Můžu něco udělat proto, abych ti ten zničený návrh vynahradil? Povzdechne si.
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Sat Jun 15, 2019 8:21 pm
Nevěří mu. Určitě jí lže. Opakuje si to stále v duchu. Založí si ruce na hrudi a jenom přimhouří oči, když na ni znovu promluví. Ale copak? Když jsem vás viděla posledně, věšela se na tebe jako záclona. Co že jsi tak ztratil zájem? Jedno obočí vystřelí nahoru a trhne hlavou. Pochybuju že už spolu spali a pokud ano, jsou ještě víc ubožejší než jsem si myslela. Doteď si myslela, že je korunní princ, ale jenom to potvrzuje, že o něm nic neví. Nenechá se však vyvést z rovnováhy. Taky jsem vyrostla v paláci. Vím jaké to je. Odsekne mu a zhluboka se nadechne. I tak by mnoho lidí s tebou měnilo, znám spoustu mladých lidí, co by rádi chodili na tuhle školu, ale nemůžou si jí dovolit. A představ si, v Itálii jsem taky byla, potkala jsem hodně mladých slečen, co by rády chodily sem, ale nemůžou si to dovolit. Ale jenom ty si toho nevážíš. No vlastně ty a Victorie. Hádám si asi neumíte představit, jaké je to vyrůstat chudý, když máš všechno. Povzdechne si a uhne pohledem. A ty se mi tu chceš stěžovat, že tvá práce je vyčerpávající? To jsi teda ještě povrchnější než jsem si původně myslela. Opět ustoupí o krok, snad jen na znamení, že s ním nechce mít co dočinění. Nic mě nenapadá. Pokrčí rameny, rozhodně mu to nemíní usnadňovat.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Sat Jun 15, 2019 8:38 pm
Naprosto si dovede představit, jak s Victorií musí vypadat. To je tak těžké pochopit, že já prostě nejsem kluk do vztahu? Prostě si jen rád užívám něčí společnosti. Řekne nahlas své myšlenky přesně tak, jak to je. Jestli to po tomhle nepochopí, tak to vzdávám. Už si zvykl, že ho spousta lidí nevidí v tom nejlepším světle a nemá potřebu někomu lhát. Nechce si hrát na nic, co není a proto jednoduše říká věci tak, jak je vidí on. V paláci vyrostlo většina lidí z této akademie. Záleží jen na tom, za jakých podmínek. Ušklíbne se. Nepotřebuje ze sebe dělat chudáka a vyprávět, jak vyrůstal ve stínu svých bratrů, což je sice pravda, avšak zrovna tohle mu nikdy nevadilo. A co takhle zkusit pochopit, že já o tohle všechno nestojím? Nechci tady být a mnohem raději, než titul a pozornost ostatních bych byl úplně obyčejný kluk, který si může žít svůj vlastní život? Pokusí se udržet oční kontak, což je pro něj poměrně složité, protože Tatiana od něj uhýbá pohledem. Možná jsem povrchní, ale aspoň si nehraju na něco, co nejsem. Pomyslí si, avšak na její otázku nahlas raději nic neodpovídá. Dobře, tak jinak. Vyučování ještě ani nezačalo, opravdu chceš, aby z náš už teď byli nepřátelé? Pokusí se o trochu jiný přístup.
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Sun Jun 16, 2019 11:15 am
Pokrčí rameny. Ve výsledku je jí jedno, jaký on je, spíš jí štve jakým stylem to Victorie udělala. Že si dotelefonovala a první co udělala jak se vrátila, je, že začala před jejíma očima flirtovat s Victorem. To byl ale důvod nesnášet Victorii, důvod nesnášet Victora neměla, tedy doteď. Protočí oči, nemá ráda, když jí někdo chytá za slova a u něj jí to teď ještě o něco více popudí, ale pro jeho bezpečí, se k tomu raději nevyjadřuje. Páni. Ušklíbne se a zavrtí hlavou. Tak nevděčného člověka jsem tedy doopravdy ještě nepotkala. Gratuluj si, aspoň v něčem jsi můj první. Pokrčí rameny a založí si ruce a hrudi. Když ale otočí pozvedne obočí. Nemusíme být nepřátele. Přitaká, pohled jí poté padne dovnitř zimní zahrady, kde na zemi leží stále její návrh. Ale můžu ti garantovat, že přátele taky nebudeme. Ne po dnešku. Ušklíbne se a úlevně si vydechne. Má ze sebe radost, konečně si stojí za svým názorem a nic s ní nehne.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Sun Jun 16, 2019 11:37 am
Trochu ho urazí, že ho nazve nevděčným. Já se o nic takového neprosil. Avšak jakmile mu pogratuluje, že je aspoň v něččem první neubrání se úšklebku. Děkuju. Poděkuje ironickým tónem, protože aspoň tohle mu udělalo na jednu stranu radost. Aspoň si mě zapamatuje. Dobře. Poznamená s naději, že by to mezi nimi mohlo být v pořádku. Fajn, jak chceš. Řekne nakonec, protože nepotřebuje dál Tatianu přesvědčovat, aby se s ním kamarádila. Když nechceš, nutit tě nebudu. Vyrazí chodbou dál, protože jeho snaha o jejich přátelství byla očividně zbytečná.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Mon Jul 01, 2019 10:01 pm
Běžela jsem jako šílená plíce mi začínaly vypovídat službu a hlava se mi začínala motat. V běhla jsem do zimní zahrady a pokračovala jsem v běhu pak jsem z ničeho nic došlápla a zamotala se mi hlava. Svět se zatočil mě se podvrtla noha a já spadla na zem. V hlavě mi zatepala bolest a rukou mi vystřelila bolest. Před očima se mi zatmělo a chtělo se mi blinkat.Dívka ležela na chladné zemi, její tažka s knihami byla kousek od ní. Vypadala jako spící panenka které je smutno. Slzy jí rozmazaly líčení a ve svích blankitně modrých šatech připomínala vodní vílu.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Mon Jul 01, 2019 10:31 pm
Již několikrát se přesvědčil, že zimní zahrada je skutečně skvělým místem pro odpočinek. Jen málokdy se titiž stane, aby tam bylo nějak zvlášť rušno a právě proto jeho kroky vedou právě tam. Bezstarostně si kráčí na do zimní zahrady, kde si již stihl vyhlédnout svou oblíbenou pohovku, když v tom spatří na zemi lezět čísi tělo. Zprvu sice zahlédne jen modré šaty a proto přidá do kroku, když si však uvědomí, že na zemi leží Angie. Doběhne k ní, aby zjistil, co se stalo. Angie, no tak Angie, probuď se. Klekne si k ní a začne se ji pokoušet probrat. Všimne si, že stále dýchá, což se mu zdá jako dobré znamení. Není sice doktor avšak přeci jen si nějaké základy pamatuje.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Mon Jul 01, 2019 10:45 pm
Všude kolem mě je temnota. Náhle z dálky uslyším kostelní zvony otočím se tím směrem a spatřím sebe. Mám bílé šaty, závoj, na hlavě korunu a ve tváři smutný víraz po mém boku kráčí můj regent s úsměvem na tváři a korunou na hlavě. Vyděšeně zalapám po dechu. /Tohle je má budoucnost?/ zeptám se sama sebe. Náhle se obraz předemnou rozplyne, chvíli na to však se obraz opět vyjeví. Všude vysí černé vlajky a kolem zní smuteční hudba. Zadívám se na rakev jenž nesou a v ní spatřím sebe. Má pokožka je smrtelně bílá a vypadám tak na 20 let. /Né/ zakřičím a v tu chvíli mě pohltí temnota Dívka leží na zemi a její dech přestává být znatelný vypadá to jako by se vytrácela. Jako by se čas v tu chvíli zastavil a vše okolo ztichlo. Minuty plynou a dívka bledla a vypadalo to jako by se z ní život vytrácel. Snad asi po 15 minutách otevřela oči které vypadaly jako by se z nich vytratila radost a život
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Mon Jul 01, 2019 10:54 pm
Snaží se dívku probudit. Nechce ji hned brát na ošetřovnu, protože by kvůli tomu vyvolávali zbytečnou pozornost. Pokouší se na ní mluvit, hlavu jí podloží polštářem a všemožným způsobem se snaží jí pomoc. Když už se rozhodne svou snahu vzdát a  zajít na ošetřovnu, aby jí někdo pomohl, protože usoudí, že to zkrátka není v jeho silách, naposledy se na ní otočí a  všimne si, že konečně otevřela oči. Angie, ani nevíš, jak jsem se o tebe bál. Přijde k ní opět blíž a klekne si vedle ní. Jsi v pořádku? Zeptá se starostlivě, aby zjistil, zda ho vůbec vnímá.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Mon Jul 01, 2019 11:07 pm
V uších mi píská a hlava mě bolí. Vše vidím dvojmo když tu náhle uvidím Victora. Strašně se mi uleví že nejsem sama ale trošku mě vyděší když si všimnu že na mě mluví a já ho neslyším. Pozoruju jeho rty a snažím se odezírat. Když to vzdát a hodlám mu dát najevo že ho neslyším tak jakoby z dálky zaslechnu jeho hlas a dvě slova “v pořádku?”. Z tohoto vydedukuju že příčinou toho že neslyším bude asi to že jsem se praštila do hlavy. Natáhnu k němu ruku a chci se dotknout jeho obličeje ale jelikož ho vidím dvakrát není to snadný úkol. Pak moje ruka projde jeho obličejem a mě dojde že to nebyl asi praví Victor a ten druhý
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Mon Jul 01, 2019 11:31 pm
Snaží se na ní mluvit, avšak není si vůbec jistý, zda ho vůbec slyší. Ale no tak. Ty musíš být v pořádku. Ví moc dobře, že kdyby nyní zavolal nějakého lékaře, rozhodně by mu nedovolili být s ní, protože by na ní dělali všechna možná vyšetření, která by nejspíše byla ve výsledku stejně zbytečná. To je dobrý, jsem tu s tebou. Řekne poměrně vyrovnaným hlasem, aby ji uklidnil, když natáhne ruku jeho směrem a její ruku položí zpět, aby se příliš nenamáhala. Pomalu ano? Pohladí ji po tváři a je rád, že aspoň trošku začíná vnímat.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Tue Jul 02, 2019 10:31 am
V plicích mě pálí v puse cítím krev a hlava se mi motá, být tu sama asi bych si myslela že umřu, ale Victorova přítomnost mě nezkutečně uklidňuje. Snažím se v klidu dýchat a po dlouhých minutách konečně začnu vidět vše jednou. „V-v-vik-to-re.” Vyjde ze mě se vší námahou. A trošku se usměju. Plíce mi zachvátí požár a já se rozkašlu. „Vo-du” výjde země a překulím se na bok aby se mi lépe kašlalo. Do uší se mi začne vracet pomalu ale jistě sluch.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Fri Jul 05, 2019 1:35 pm
Vůbec netuší, co by měl dělat a začíná zjišťovat, že dobrý doktor by z něj nikdy nejspíše být nemohl. Vy výsledku by z něj nemohl být ani průměrný doktor, ale to v tuhle chvíli neřeší. Jakmile z jejích úst vyjde jeho jméno, oplatí ji úsměv. Jakmile se Angelica rozkašle, téměř automaticky jí podá sklenici vody, která se nachází na nedelekém stole. Napij se. Pomůže jí se zvednout, aby se jí líp pilo a hlídá ji, aby nespadla.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Fri Jul 05, 2019 2:17 pm
Opatrně se napiju že sklenice co mi podal a chladná tekutina mi dá krk opět do pořádku. „Děkuju” špitnu tiše a usměju se. Je mi hned líp když já to se mnou. Přez to vše že jsme jen kamarádi na sex. Teda asi. Polknu a podívám se mu do jeho nádherných očí. Úplně se v nich topím. Zvednu ruku a přejedu mu prsty po tváři. V duchu zaskučím jak strašně moc je to náročné se jen pohnout, ale na vevek se snažím nedat nic na sobě znát. Ikdyž asi neůspěšně. S tichounkím heknutím se pokusím posadit abych se mohla alespoň trochu upravit. Přeci jen nehodlá před ním vypadat jak vagabund.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Fri Jul 05, 2019 2:27 pm
Uleví se mu, když se jí uleví. Když si v hlavě porovná, jak vypadala, když ji zde našel ležet na zemi a jak vypadá teď, ted rozdíl se mu zdá naprosto skvělý. Usměje se na ní, když mu přejede prsty po tváři a pohladí ji. Jsi v pořádku? Nebolí tě něco? Zeptá se, aby se ujistil, zda se jí nic nestalo. Postaví se na nohy a nastaví k ní ruku, aby ji pomohl vstát. Proti sezení na zemi sice nikdy nic neměl, avšak i tak se mu zdejší pohovky zdají mnohem pohodlnější. Dojde k jední z nich a posadí se na ní. Tak mi pověz, co se stalo. Začně ji vyslíchat, aby zjistil, co vedlo k tomu, že ji zde našel ležet na zemi.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Fri Jul 05, 2019 2:47 pm
Na otázku jestli jsem v pořádku odpovím jen pokrčením ramen a s jeho pomocí se postavím. Když se posadíme a on se zeptá co se stalo jen si smutně povzdechnu a spustím. „Asi už jsi slyšel o těch teroristických útocích v Londýně. Lid má strach a vládu napadlo ho uklidnit tím že mě korunují dřív a v den korunovace bude i svatba. Před třemi dny mi volal strýc. Mám 5 měsíců na to si najít muže a nebo si to dojednat s Itálií či Francií. Pokud si nikoho nenajdu tak se stanu jeho ženou... Korunovace je plánována na 12. prosince.” Řeknu smutně a nepřestávám si hrát se sukní od svích šatů. Pohled mám zabodlej do země a zkoumám každičký milimetr dlažby„Tak jsem se vydala do knihovny že bych snad v historických záznamech našla něco co by mi pomohlo. Tam mě však jeden kluk seřval za to že jsem si potichounku broukala a povídala. Pak mi řekl že nevím co je to mít v životě problémi a že jsem rozmazlené princeznička co má vše na co si ukáže." Dopovím mu svůj příběh za posledních několik dní a dnešek, přičemž pořád zarívám pohled do země
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Fri Jul 05, 2019 3:11 pm
Vyslechne si celou situaci, která vedla k tomu, že ji nalezl za zemi v nevědomí. O útocích již něco zaslech, avšak nikdy jim nevedl nijak velkou pozornost. Pokud by to bylo v Itálii, nejspíše by se pokoušel s tím něco dělat, ale když je to v jiné zemi, která je ještě k tomu dál, není to jeho problémem a tak se o to starat nemusí. Ve chvíli, když zmíní svatbu, přejede mu mráz po zádech. Rád se na něčí svatbu podívá, avšak ani si nedovede představit, že by někdy měla proběhnout ta jeho. Tedy aspoň ně v následujících deseti letech.  Nechápu, proč se tvému strýci nepostavíš. Jsi budoucí královna, neměla bys sebou nechat zacházet, jako s nějakou loutkou. Zavrtí hlavou. Už pochopil, že její strýc musí být vůl, avšak to neznamená, že se k ní tak může chovat. S poznámek ostatních si nesmíš nic dělat. Mě nedávno seřvala nějaká namyšlená komorná a vyslechl jsem si, jak moc dečečný jsem. Uchechtne se nad tou drzostí. Kdyby chtěl, mohl by jí udělat ze života peklo a ani by se nemusel nijak zvlášť snažit.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Fri Jul 05, 2019 3:20 pm
Když mi navrhne abych se stríci postavila tak jen zavrtím hlavou. „Nemám ničí podporu. Vláda stojí na jeho straně a té já se vzepřít nesmím” povzdechnu si a pokračují. „Dle zákona z roku 1879 musí mít neplnoletý vládce podporu minimálně půlky vlády aby mohl zrušit rozhodnutí regenta. Jelikož je ale všechny stríc štědře platí nikdo se proti němu nepostaví.” Zavrtím hlavou a pak dodám. „A vzít si Itala? Vždyť ty nic neberou vážnému není snimi sranda.” Povzdechnu si a zakroutím hlavou
Sponsored content

ZIMNÍ ZAHRADA Empty Re: ZIMNÍ ZAHRADA

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru