Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VELKÝ SÁL

+13
Riya Banerjee
Angelica Montagu
Anthony Dowey
Amelia Furyova
William Jönsson
Oliver Walter Caillat
Ana De Armans
Tereza Štefanová
Daphnée de la Baume
Christian Sabbatini
Victoria Kenstoy
Lenna Kivilaan
Admin
17 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty VELKÝ SÁL

Thu Jun 06, 2019 4:50 pm
First topic message reminder :

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Velk-s-l

Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:01 pm
Vůbec se mi nelíbilo že jsem to musela s Victorem tak rychle ukončit, ale je pravda že jestly se tady potkáme tak mu určitě zpadne brada. Vejdu dovnitř a prohlédnu si onu krásnou místnost. /Musím uznat že to tu je hezké/ pomyslím si a vydám se dál. Nemohu si pomoc a trochu začnu kroutit zadkem. „Tak uvidíme jaké to tu bude” řeknu si pro sebe a pokračuju dál se někam usadit, protože přece nehodlám celý večer stát jak solný sloup
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:05 pm
Poslouchá její povídání o modré barvě. Takže princezna ráda čte. Poznamená sám pro sebe. Ale ne, já to chápu. Taky mám rád klid. Většinou sice nečtu, ale místo toho na čerstvém vzduchu skládám písničky. Přizná se, protože o jeho lásce k hudbě ví už spousta lidí a nemá se čím tajit. Vidíš, takže bychom si někdy mohlizazpívat spolu kdybys chtěla. Navrhne. Ve svém volném čase zpívá velmi často, takže zpívat s někým pro něj je maličkostí. Ani nepochybuje, že by s Victorií mohli být kamarádi, přeci jen je pro něj dobře, že se konečně s někým seznámil, protože zde prozatím zná jen trochu s Oliverem. Nejdál jsem byl v Japonsku a jsem z Belgie. Odpoví na obě její otázky zároveň. Odkud jsi ty? Zeptá se jí zvědavě a následně si poslechne ředitelky proslov. Jak se ti vlastně tady zatím líbí? 
Riya Banerjee
Riya Banerjee
Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 09. 06. 19

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:06 pm
Pečlivě se připravila na večírek, přestože neměla moc času. Nakonec se jí nějak podařilo něco se sebou udělat a byla i dokonce spokojená s výsledkem. Když otevřela dveře a viděla před nimi Tonyho, automaticky se na něj usmála a přijmula jeho rámě. Když jí složí kompliment, lehce se pousměje. Díky. Dneska jsem si dala záležet. Zašeptá zpátky. Vedl jí přesně tak, jak si od učitele etikety představovala, přesně podle pravidel. Užívala si, že aspoň na chvilku se může cítit jako dáma. Jasně že budu pít. Zasměje se s ním a zamíří k baru, kde je na výběr spousta různých druhů alkoholu. Víno nebo vodka? Zeptá se ho s pobaveným úsměvem a opře se loktem o bar. Vůbec si nepřipadá jako učitelka.
William Jönsson
William Jönsson
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 06. 19

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:12 pm
Vůbec netuší, jak si to má přebrat. Nechce se s ním snad bavit a naznačuje mu, aby odešel? Tázavě se na ní podívá. Zeptám se takhle. Řekne vážně. Chceš se se mnou bavit nebo ne? Zeptá se, protože by ji jednak nerad rušil a také protože nemá rád, když s ním lidé nejednají na rovinu a chce si to vyjasnit. Šampaňské dopije a položí na tác číšníkovi a dívá se na ni. Opravdu nedokáže určit, jestli ho chce vidět, nebo ne. V žádném případě ale neplánuje být někomu na obtíž.
Oliver Walter Caillat
Oliver Walter Caillat
Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 16. 06. 19
Age : 21
Location : Lucembursko

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:19 pm
Při proslovu ředitelky se natáhne po skleničce šampaňského a zalituje, že nenalívají něco silnějšího. Nevadí. Vynahradím si to jindy. Podívá se po místnosti a pohledem zavádí o samotnou ANU. Pomale se k ní přesune. Pěkný večer. Co tak sama? Zeptá se jí s lehkým úšklebkem.
Anthony Dowey
Anthony Dowey
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 16. 06. 19
Age : 38
Location : USA

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:20 pm
na její otázku se jen usmál nejsem tvůj přítel abych ti říkal co máš pít. Nicméně jsi učitelka a jako učitelka bys měla vystupovat. Takže ti doporučuji spíš šampaňské pak koukne na barmana a objedná si skleničku whiskey opravdu si vezmi co bys ráda usměje se a vypije svou skleničku půjdeš se mnou tančit? Samozřejmě že ne tango, ale na první hodinu si tě vezmu mrkne na ní a sám už si pak vezme jen šampaňské aby nebudil nějaký větší poprask
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:21 pm
Ve svém pokoji se prevlékne do naprosto normálních kalhot s dírami na kolenou a pruhovaného trička. Navrch si vezme černé sako, aby přeci jen vyladal trochu slušněji. A jde se na to. Řekne si v duchu a vyrazí do sálu. Společenské akce nikdy nebyly jeho šálkem kávy, ale vi ze ný bylo dobre, kdyby se tam aspoň na chvíli ukázal. Vejde do sálu, který je plny ostatních studentů. Příliš se však po nikom nerozhlizi a spíše žádné ke stolku s pitím. Nic silnějšího než šampaňské by se tu nenašlo? Lehce protoci panenkách a vezme si sklenku šampaňského. Tak ať je to za mnou. Pomyslí si a napije se.
Tereza Štefanová
Tereza Štefanová
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 16. 06. 19
Age : 20
Location : České království

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:22 pm
Když se jí takhle zeptá překvapí jí že se ptá na rovinu, na to není od mužů zvyklá. S tebou se budu bavit vždy ráda. Odpoví mu s úsměvem a napije se šampaňského. Jenom bych tě nechtěla zdržovat od princovských povinností jako je seznamovaní se. Správně by se měla i seznamovat ona ale nějak na to dnes nemá. Hlavní je aby zde studovala a tím by se měla řídit. Snaží se tím klidnit sama sebe a stále se usmívá formálním úsměvem a pomalu upíjí šampaňské ze své sklenice.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:30 pm
zasměje se. Naposledy když měla zazpívat měla dostat polibek od Victora. ráda si s tebou zazpívám. Navíc bude mi potěšením pokud u toho budeš hrát je nadšená do takovýhle akcí popravdě nejsem překvapená že nečteš. Spíš bych překvapená byla, kdybys četl zasměje se a ukáže na židličku půjdeme si sednout? Nebo bys mě chtěl poctit medvědím tancem, princi Christiane? poslední větu řekne v lehce sarkastickém tónu s úšklebkem na tváři. Belgie.. Japonsko... Tam jsem taky nebyla. Já jsem ze spojených států. pousměje se takže tato akademie je nejdelší vzdálenost od našeho paláce pokrčí rameny a zasměje se akademie vypadá skvěle, ale já se tu popravdě cítím jako ve zlaté kleci bez možnosti aby někdo otočil klíčkem a vypustil nás ven řekne trochu poeticky ale pak zase přejde do svého normálního hlasu a tobě se tu líbí jak?
Riya Banerjee
Riya Banerjee
Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 09. 06. 19

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:34 pm
Musela se usmát, i když jí trochu zarazila jeho odpověď. Ještě nikdo se k ní takhle nechoval. Pravda, nejsi můj přítel, takže i kdybys něco řekl, neposlechla bych tě. Vůbec nic si z jeho chování nedělá. Vlastně je částečně ráda, že není nuda. Sleduje ho, jak do sebe hodí skleničku whisky a zakroutí pobaveně hlavou. Pokrytče. Prohlásí s úšklebkem a dá si panáka vodky, protože jí radil, aby si dala šampaňské. Nerada dělá, co se jí řekne. Položí panáka na bar a přikývne. Ráda. Mile se usměje a vydají se k parketu. Předem tě varuju, že umím jen valčík a tango, takže pokud budeme tančit něco jiného, připrav se na trapas. Pobaveně se na něj pousměje.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:43 pm
Tak platí. Mrkne na ni a už se těší, až si společně někdy zazpívají. Ty mě nějako podceňuješ. Poznamená dotčeně. Náhodou, když mám čas, tak si taky občas něco přečtu. Dodá. Většinou se sice věnuje hudbě, ale stává se, že si někdy i od hudby potřebuje dát pauzu a v tom případě přichází na řadu knížka. Medvědí tanec? Zeptá se pobaveně. A to je zase co? V životě neslyšel žádné podobné slovní spojení. Určitě by ses tam někdy měla vypravit. Poradí ji, protože poznávání nových míst je podle něj naprosto úžasné. Takže ty asi moc necestuješ co? Všimne si a zdá se mu to jako škoda, protože když už je jednou pricezna, měla by toho využít. Vyslechne si její pohled na akademii a napůl s ní souhlasí. Podle mě se to tu dá nějakým způsobem zvládnout a vyučování teprve začíná, takže uvidíme. Pokrčí rameny, protože sám je na průběh tohoto roku opravdu zvědavý.
Anthony Dowey
Anthony Dowey
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 16. 06. 19
Age : 38
Location : USA

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:45 pm
usmál se. Věděla co říct au. řekl pak již s vážnou tváří a nakloní se k ní podívejme se na to, paní učitelka do sebe dala panáka vodky. Hm.. možná to je dobrý lék na hlasivky. Co kdybychom to řekli studentům? Studenti, i když jste nezletilý, pojďme se napít všichni dle vzoru paní učitelky mrkne na ní. Tahle hra se mu líbila. Bohužel.. možná bohudík ví jak to skončí buď jí dnes budeš mít v posteli nebo jí už v posteli mít nikdy nebudeš a stanou se z vás nepřátelé. první možnost byla předvídatelnější. Chytl jí za ruku a on se usmál omyl drahoušku. Umíš základy tanga, v tom je rozdíl. Pro tebe dobře že se jedná o valčík.A jestli ho umíš ti řeknu až já zasměje se a chytne jí do taneční pozice odpustím ti, že nemáš taneční boty zašeptá jí
William Jönsson
William Jönsson
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 06. 19

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:46 pm
Je rád, za její odpověď. Hrozně se bál, že ho zazdí a radši bude stát u zdi, než aby se s ním bavila. Při její další větě protočí očima a nakonec si povzdechne. Nemá náladu řešit svoje princovské povinnosti, zatímco do sebe právě hodil celou skleničku šampaňského, jakoby to byla voda. Na seznamování mám celý školní rok. Teď se chci bavit. Pousměje se na ní a opře se o zeď. Zaposlouchá se do hudby a okamžitě ho něco napadne. Tančíš? Otočí na ní hlavu se širokým úsměvem. On tančit sice umí, ale nedělá to moc často. Dnes na to má ale náladu, tak proč nevyužít té příležitosti, že tu má Terezu, která jakožto princezna určitě tančit umí.
Tereza Štefanová
Tereza Štefanová
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 16. 06. 19
Age : 20
Location : České království

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 8:58 pm
Dopije svou sklenku a položí jí na tác číšníkovi. Je ráda že neodešel bavit se s někým jiným to by jí mrzelo. A konečně se usmála pravým úsměvem. A semnou se bavit budeš princátko? Zeptala se s pobavením a lehkou provokací v hlase. Měla bych to umět. Kdyby se byla by to docela ostuda. Jeho široký úsměv ji zarazí. Přece nechce jít tančit. To ne. Nebyla si jistá že chce před všemi tady tančit. Ani tu nechtěla být.
Riya Banerjee
Riya Banerjee
Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 09. 06. 19

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 9:00 pm
Zatímco jí k ní mluví, kouká před sebe a usmívá se, protože je jí jasné, že má o zábavu na večer postaráno. Jakmile domluví nakloní se k němu zase ona. Studenti? Až se napijete po vzoru paní učitelky, můžete si vzít příklad i z pana učitele, který se rozhodl míchat whisky se šampaňským. Rozhodně se dobře baví. Dokonce ani nečekala, že si to tu bude tak užívat. Je jí jasné, že jejich vztah bude komplikovaný, ale to je dobře. Ona nemá ráda jednoduché věci. Nad jeho poznámkou se pousměje. O tomhle se s ním nebude hádat, protože ona tomu vůbec nerozumí a nemá argumenty. Když jí řekne, že to je valčík, spokojeně se usměje a uchechtne se nad jeho poznámkou a postaví se do taneční pozice. Až mi budeš říkat, co si myslíš o mém valčíku, pamatuj na to, že když nemám taneční boty, bude tě víc bolet, když ti dupnu na nohu. Řekne pobaveně s úsměvem ale jen ona ví, že je na tom špetka pravdy.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 9:02 pm
usmála se. jaká je tvá kniha kterou jsi četl naposledy? řekne v žertu. neznáš medvědí tanec? To se chytneme chytne ho kolem krku a jeho ruce dá na jí pas a pak už se jen pohupuje tohle je medvědí tanec zasměje se a jak se tak pohupují tak zahlédne Victora ale pak se dál věnuje Chrisovi. Pak ho pustí a opět mu dá jeho skleničku do ruky promiň. zase se stáhne moc cestovat nemůžu. Zatím. Jako korunní princezna vlastně nemůžu skoro nic. Od doby co se můj bratr odstěhovat tak nemůžu vůbec nic pokrčí rameny a pak se zasměje Ano teprve začíná a já mám za sebou průšvihů do konce roku
William Jönsson
William Jönsson
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 06. 19

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 9:10 pm
kdyby mu dala košem, nejspíš by šel pryč. Nemá náladu na seznamování, takže mu vyhovuje, že tu s ní může být. To si piš princezničko. Ušklíbl se na ní a napil se z další skleničky šampaňského. Očekával, že bude umět tančit, takže se jen spokojeně usměje. Neboj,dneska tě nebudu nutit tančit. Nakloní se k ní a řekne jí to. To až příště. Mrkne na ní a potom se narovná. Dnes chce mít klid a dobrou konverzaci. Víc nechce. Navíc hned jak by je někdo viděl tančit spolu, hned by z toho vznikly drby. Co byste ráda dělala princezničko? Zeptá se s pobavením v hlase a rozhlédne se kolem sebe.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 9:14 pm
Otočila se na Olivera a usmála se.,, Zdravím " řekla mile a usmívala. Nadechla se, že odpoví, ale pak se zarazila azamxslela se,, Ani nevím" slabé se zasmala,, Asi to tak prostě vyšlo... Ehm... Nepostrehla jsem tvé jmeno " uculila se a napila se slabě ze skleničky a přešlapla z nohy na nohu.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 9:16 pm
Zamyslí se, jak se jmenovala kniha, kterou četl naposled. Názvy děl mu nikdy příliš nešli. Název si sice nepamatuju, ale bylo to o takovým dědoj, co chytal ryby a pak vyjel někam na moře a nějaká ryba ho táhla za sebou. Začne vyprávět, co si ze své poslední knihy pamatuje. Teda, myslím že to tak nějak bylo. Zasměje se, protože tu knihu četl více jak před půl rokem. Chytne Victorii za pas a začne se s ní pohybovat. Tohle jsem tancoval naposledy, když mi bylo 8.  Zasměje se a opravdu si začíná připadat, jako když se snažil poprvé seriozně tancovat na plese s holčičkou, která se mu v tu dobu líbila. To je v pořádku. Usměje se a vezme si do ruky skleničku. To mě mrzí. Třeba jednou budeš mít šanci procestovat třeba celý svět. Povzbudí ji. Fakt? Copak jsi udělala? Začne vyzvídat její průšvihy.
Derek Barrueco
Derek Barrueco
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 06. 19
Age : 21
Location : Španělsko

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 9:19 pm
I on se přes to všechno rozhodl přijít na dnešní akci. Zamíří tedy do velkého sálu, kde se hned rozhlédne pro hromadících se studentech. Povzdechne si, když vidí, že se všichni už mezi s sebou baví a nemá za kým by se připojil. Nebo alespoň za nikým sympatický. Možná jsem měl zůstat ve svém pokoji. Napadne jej, nebyl moc společenský typ a tak zamířil do ústraní stolu s občerstvením, kde si vezme jednu třešni, do které se zakousne a pecku položí na stůl. Zhluboka se nadechne. Proč se všechno v téhle škole točí kolem třešní? Napadne jej a podívá se opět po lidech. Dám tomu půl hodiny a pak se vypařím.
Tereza Štefanová
Tereza Štefanová
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 16. 06. 19
Age : 20
Location : České království

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 9:22 pm
Vzala si také další skleničku šampaňského a napila se. A co kdybych řekla že chci tancovat? Musela se zeptat, snažila se aby to vyznělo vážně ale pak se zasmála. Nechtěla tu tancovat ale bavilo jí když ho mohla škádlit. Ani neví kde se to v ní bere. S ním jako by se mohla uvolnit. Ráda bych byla kdekoliv jinde než tady princátko. Ale co vím tak je neslušné aby se dva mladí lide našeho postavení někde sami potulovali. Při poslední větě se snažila znít jako její chůvy které jí vždy říkali jak se má chovat, co smí a nesmí dělat. Nikdy to neměla ráda.
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 9:30 pm
Od té doby co se nepohodla s Victorem, neopouštěla pokoj. Její nadšení ze školy jí rázem opustilo. Snažila se najít svoji ztracenou múzu, ale pokaždé to skončilo, vytržením dalšího papíru z její skicáku, že se nakonec rozhodla malovat mimo něj, aby to nakonec nebyl prázdný skicák. Ale ať se snažila jakkoli, nedokázala nakreslit nic, aby s tím byla spokojená. V hlavě se vracela ke jejímu zničenému modelu a pokaždé, když si na něj vzpomněla, dostala vztek. Přesto se rozhodla dnes ukázat, oblékla si jedny kratší šaty, které měla ve skříní už delší chvíli. Sama si je navrhla, byl to jeden z jejích prvních modelů, takže je ušila kratší než plánovala, ale nakonec se jí ty šaty dneska přece jenom hodí. Nejenom, že se tím vracela ke svým kořenům, ale také dnes měla náladu na sebe upozorňovat a udělat něco co tahle slušná holčička ještě neudělala. Opít se. Proto se ani nezaobírala po příchodu do Velkého sálu dívat na lidi. Prostě zamířila ke stolu s nápoji a dívala se, kde je pro ní něco čím by mohla zrakvit dnešní noc. Když se nikdo nedívá přidá do boule trochu alkoholu, a z trochy se nakonec stane, že tam vylije celou placatku. Nikdo jí nevěnoval pozornost, ostatně proč taky. Všichni se bavili mezi sebou. Proto si také hned nalila do kelímku. Tuhle bouli si pro dnešek zamlouvám já.
Oliver Walter Caillat
Oliver Walter Caillat
Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 16. 06. 19
Age : 21
Location : Lucembursko

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 9:33 pm
Oliver. A ty jsi? Pousměje se na dívku a usrkne si že skleničky. A já se ti zatím líbí tady na Akademii? Zeptá se jí poté, aby řeč nestála.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 9:40 pm
,, Ana " nechala objevit své perličky.,, Velice mě těší Olivere" řekla podle mravů a lehce se s úsměvdm uklonila a rozesmála se.,, Je to nezvyk, celou dvh jsem byla zvyklá být pouze ve Španělsku... Ale teď " zasmala se.,, A co ty odkud jsi? Nebo spíše kdo jsi?" řekla nejistě.,, Princ? Rytíř? " řekla nervózně a znovu se lehce napila. Krátce pohledem uhnula a koukla se z okna. Poté se znovu zaměřila na jeho oči, do těch zrcadel do duše. Poté si znovu spravila vlasy a uhladjla si šaty jedno rukou a znovu se s úsměvem napila.
Daphnée de la Baume
Daphnée de la Baume
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 09. 06. 19

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Fri Jun 21, 2019 9:47 pm
Během dnešního večírku toho moc nestihla. Mezi její největší úspěch je, že si zatančila s nějakým studentem, ani neví, jak se vlastně jmenoval. Hlavně, že mohla něco dělat a nemusela se nudit. Zrovna když se vrací na své místo, zahlédne známou tvář u stolu s jídlem. Musí se lehce pousmát, protože tu konečně někoho poznala a aby se nemusela dál nudit, rozhodne se jít za ním. Do karet jí hraje ještě fakt, že stojí u stolu s jídlem, takže se může jako bonus i občerstvit. Vezme si jednohubku a postaví se poblíž mladíka. Nevěděla, jestli mu má tykat nebo ne, tak mu raději vykala. Vás bych tu nečekala. Pousměje se a sní jednohubku. Protože se nudí, pokusí se navázat rozhovor. Našel jste tehdy ve městě něco zajímavého? Zeptá se zvědavě a podívá se na něj.
Sponsored content

VELKÝ SÁL - Stránka 2 Empty Re: VELKÝ SÁL

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru