Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA

+3
Tereza Štefanová
Ana De Armans
Admin
7 posters
 :: UČEBNY
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA - Stránka 2 Empty UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA

Mon Jun 24, 2019 6:10 pm
First topic message reminder :

UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA - Stránka 2 77fb8f2740f32d5845bf1893332387e8

Tereza Štefanová
Tereza Štefanová
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 16. 06. 19
Age : 20
Location : České království

UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA - Stránka 2 Empty Re: UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA

Mon Jun 24, 2019 8:24 pm
Dopsala si poslední poznámky a taky co by do příště měla umět. Poté zavřela sešit, vzala ho i s perem do ruky a vstala z lavice. Krásný zbytek dne i vám. Nashledanou Řekla zdvořile při odchodu z učebny stále se svým formálním úsměvem. A odešla pryč.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA - Stránka 2 Empty Re: UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA

Mon Jun 24, 2019 8:27 pm
Ana si vše poctivě zapsala a celou dobu ji vnímala jakoby nidky španělštinu neslyšela a usmívala se. Pak se stejně jenom koukala po třídě a nakonec její pohled spocinuk na okně. Všechno ji odkejvala a začala si hrát s lemem šatů pod lavici. Poté se znovu narovnala a soustředila se na tabuli. Pak si ale představila noc v hvězdárně. Plné polštářů a dek a bílýma světýlkama na stromek s někým koho by milovala a byla by to nádherná romantická noc a mohlo.... A dost. Řekla si prudce v mysli a zamračila se. Promnula si obočí a radši se dal soustředila na látku na tabuli. Poté mezi posledními vyklidila třídu a opřela se o zeď. Promnula si čelo a vyrazila do pokoje
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA - Stránka 2 Empty Re: UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA

Mon Jun 24, 2019 8:53 pm
Rozloučí se s učitelkou a mezi posledními vyjde z učebny. Musí si pospíšit, aby stihnul dohnat Annie. Ahoj. Doufám, že si mě pamatuješ. Usměje se na dívku. Všiml si, že na plese trochu pila. Sice to bylo pouze šampaňské či víno, ale sám nemůže vědět, jaký ma na ni alkohol účinky. Slíbil jsem ti zajít do hvězdárny. Co bys řekl, kdybychom tam zašli teď? Navrhne jí s úsměvem.
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA - Stránka 2 Empty Re: UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA

Mon Jun 24, 2019 8:58 pm
Dopíši poznámky z dnešní výuky a i to co máme umět do příště.Začnu sklízet si z lavice věci do batohu.Nasadím si sluchátka co jsem si potajnu vzala sebou na výuku a doslova a do písmene vytančím ze třídy pryč s tím že nevím kam se zašít abych měla zase klid jako doposud.Také přemýšlím zda nezkusím zjistit něco o stájích jelikož až ted mě napadne se podívat jestli tam není seznam jmen lidí a koní.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA - Stránka 2 Empty Re: UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA

Mon Jun 24, 2019 8:59 pm
Usmála se a pak na něho překvapeně otočila,, Hele, pila jsem, ale dost málo na to, abych zapomněla na někoho komu taky umřel kaktus a na někoho kdo mi pořád vnucoval, že jsem hezká " rozesmála se,, Takže ne... Nezapomněla jsem na tebe Christiane" usmívala se jako včera,, Dobře jenom se prevlecu dobře? " usmala se. Nechtělo se jí tam dvakrát v satech. Radši by si vzala kraťasy a tričko a hlavně rozpustila ten bolavy drdol. Možná by tam došla i bosky.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA - Stránka 2 Empty Re: UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA

Mon Jun 24, 2019 9:31 pm
Potěší ho, že si ho stále ještě pamatuje. Ale ale, nejsem jediný, komu ten kaktus umře. Řekne na svou obhajbu. A pouze jsem říkal pravdu. To jsem ti měl jako lhát? Zeptá se poměrně dotčeně. Člověk se dneska nikomu nezavděčí. Pomyslí si, ale i tak je rád, že na něj nezapomněla. Samozřejmě. Takže se sejdeme ve hvězdárně? Zeptá se a následně se vydá do svého pokoje. Převlékat se sice nepotřebuje, ale i tak si tam rád zajde aspoň pro jistotu.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA - Stránka 2 Empty Re: UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA

Mon Jun 24, 2019 9:37 pm
,, Dobře mě umřel taky " rozesmála se a sledovala jeho oči.,, Oh promiň, já to nemyslela špatně ty ťuňťo" řekla a sladce se usmála.,, Jenom... Je... Je to nezvyk, ale že jsi to ty tak si na to zvyknou dobře? " uculila se a udělala imaginární díru do země. Víc si k sobě pritiskla sešit a přikývla.,, Dobře tedy, co nejdřív ve hvězdárně" usmala se a uz pelasila na svůj pokoj.
Sponsored content

UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA - Stránka 2 Empty Re: UČEBNA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru