Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

BALKÓNY - Stránka 2 Empty BALKÓNY

Thu Jun 06, 2019 4:32 pm
First topic message reminder :

BALKÓNY - Stránka 2 Balkony

Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY - Stránka 2 Empty Re: BALKÓNY

Mon Jun 24, 2019 2:02 pm
Předem tušil, že se Victoria dříve nebo později odtáhne. Někdo to udělat musí a on by to rozhodně nebyl. Jasně, polibek jsem dostal a jsem spokojený. Usměje se, jako malé dítě, které zrovna dostalo lízátko. Chápu to, jsme na balkoně, kam může kdokoliv kdykoliv přijít. Popíše jejich polohu a situaci, čímž chce ukázat, že jí naprosto chápe. Přeci jen ona je narozdíl od něj princezna, které není úplně jedno, kde a ským ji kdo vidí se líbat. Jakmile ho však opět políbí, polibek ji začne bez sebemenšího váhání oplácet a přitiskne si ji k sobě co nejblíže. V pořádku. Usměje se a vůbec mu nevadí nic z toho, co dělá. Políbí ji na krk a pak se pousměje. Víš, že pokud nás tu někdo takhle uvidí, oba budeme v háji. Uchechtne se.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY - Stránka 2 Empty Re: BALKÓNY

Mon Jun 24, 2019 2:12 pm
z ust i kdyz se snazila tak preci jen unikl tichy vzdech a ona se jen mohla tise proklinat za to. ano. Balkon je velice nebezpecne misto. Mohli bychom.. spadnout. zasmeje se. Byla to prvni vec ktera ji napadla. Pak ovsem kdyz se nebranil a naopak ji polibky vracel tak mu zajede rukou pod triko na hrud. Chtela to udelat uz v ten prvni den co ho videla bez tricka. A ted uz mela konecne prilezitost. Bylo to presbe takove jak si to vysnila. No hlavne to nerict nahlas. mohla bys jo i pobavit též ho zacala libat na krku a pak se presune na klicni losti ktere mu jsou videt. Jak rada by sla noz ale nakonec se opet presune na rty. Na ty bozske rty uz ti nekdo rekl ze mas uzasbe rty? rekne v usmevu
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY - Stránka 2 Empty Re: BALKÓNY

Mon Jun 24, 2019 2:33 pm
Mnohem raději by spadl z balkónu, než aby musel poslouchat proslov o tom, jak se má na akademii chovat. Radši si tě budu držet. Poznamená a chytne ji kolem pasu, aby neměla sebemenší naději na spadnutí z balkónu. Cítí jeji jemnou ruku na svém vypracovaném těle a doufá, že se jí takový dotek líbí. Oplácí ji její polibky a vše si náramně užívá. Nad její otázkou se pousměje. Pokud by moje rty měli být božské, tak co by potom byly ty tvoje? Usměje se a jemně ji políbí. Nechtěla by ses někam přesunout? Do pokojů sice nemůžeme, ale co třeba nějaký salónek? Navrhne.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY - Stránka 2 Empty Re: BALKÓNY

Mon Jun 24, 2019 2:51 pm
Abych ti nespadla. Jak jsi ohleduplný princ mrkne na něj a usmívá se. řekla jsem že tvé rty jsou úžasné, ale to bys nebyl ty abysis to trochu péřikrášlil usměje se a snad už nevědomky ho hladí po té hrudi a pak ho chytne za límec a stáhne ho trochu dolů aby mu mohla políbit aspoň kousek té jeho kůže. Kdyby mohla tak i zapřede jako kočka pod jeho doteky a polibky čteš mi myšlenky? Protože zatím to vypadá že ano. zasměje se a opět se odtáhne od svého nynějšího prince. Vzpomněla si na to jak s Mattem se schovávali před jejími rodiči. sladkých 16... navíc moje rty jsou dokonalé. Možná víc dokonalé než ty tvoje pane Santóro. chce být 'namyšlený?' oplatí mu to stejnou měrou
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY - Stránka 2 Empty Re: BALKÓNY

Mon Jun 24, 2019 3:08 pm
Dalo by se říct, že slyší to, co slyšet chce. A nemám pravdu? Pousměje se, protože líbání je jedna z činností, ve které si opravdu věří. Užívá si, jak ho hladí po jeho svalnaté hrudi a tuší, že i jí se ten to líbí. Když souhlasí, že by mohli změnit svou polohu na nějaké místo, kde by bylo o trchu menší riziko, že je někdo potká, chytne ji za ruku. Tak pojď ty trpalko. Pousměje se a zamíří s ní do salónku. Chceš se hádat, čí rty jsou lepší? Zeptá se vyzívavě, protože si je jako vždy jistý, že tuhle hádku by vyhrál. Už několikrát uvažoval, že kdyby bylo líbání národním sportem, nejspíše by se brzy stal mistrem světa, navíc ten tréning by za to rozhodně stál.
Sponsored content

BALKÓNY - Stránka 2 Empty Re: BALKÓNY

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru