Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

BALKÓNY Empty BALKÓNY

Thu Jun 06, 2019 4:32 pm
BALKÓNY Balkony
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 6:25 pm
Ze sálu zamíří na balkóny. Upřímně ho to tam příliš nebavilo a svůj limit třiceti minut, které chtěl na akci strávit si splnil. Teď už s klidným srdcem mohl odejít, avšak čerstvý vzduch mu přijde vhod. Kolik takových akcí ještě bude? Napadne ho, protože si skutečně nedovede představit, co všechno ho čeká. Třeba bych si mohl začít postupně navyšovat limity. Začne uvažovat, protože dle jeho názoru na večírku vydržel mnohem déle, než si původně myslel, což je pro něj svým způsobem výhra. Opře se o zábradlí a jen si užívá čerstvého vzduchu, kterého v obrovském sále bylo o dost míň.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 6:31 pm
ze sálu jen mávla pak na Christiana a když zjistila, že ta akce umírala tak se rozhodla odejít. Jenže místo toho aby se šla převléci tak stále ve svých bílých šatech a s botami na podpatku a sakem přes ramena, s vyčesaným účesem a dávkou makeupu tak šla na vzduch. A balkony byli blíž než si myslela. Jenže když tam někoho viděla tak si pomyslela zase nebudu sama Ahoj cizinče. Můžu se na chvilku přidat? zdálo se jí to oslovení v pořádku, jelikož takhle zezadu opravdu nevěděla kdo to je. A tak pokrčila rameny a vydala se k němu. Nebo spíš se šla opřít kousek od něj aby i on měl své soukromí Já jsem.... chtěla se představit, ale když pak poznala že je to Victor tak zmlkla a usmála se a pak jen dořekla větu, jen trochu jinak než chtěla ...ráda že tě vidím na to, že si to teď vymyslela tak to znělo věrohodně. Sluší ti to.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 6:42 pm
Ještě před nedávnem by říkal, že si na akademii nikdy v životě nezvykne, avšak pomalu se začíná na svou existenci zde zvykat. Stále se mu to tu sice příliš nezamlouvá, avšak je odhodlaný to tu nějakým způsobem přežít. Při nejhorším je tu střecha. Napadne ho rešení, které by nejspíše vyřešilo úplně vše a pak si uvědomí, že právě stojí na balkónech. Co by se stalo, kdybych teď skočíl? Podívá se dolů a zkusí si představit, co by se stalo a jak moc by to bolelo. Ahoj. Jasně, zatím jsem si to tu ještě nepodepsal. Pokrčí rameny, protože balkóny jsou dostupné pro všechny a on si je jednoduše přivlastňovat nemůže. Nechá dívku přistoupit a až teprve teď si uvědomí, že to je Victorie. To je ale náhoda. Pousměje se. Díky, ale z nás dvou jsi tady krásnější ty. Prohlédne si ji a musí uznat, že ty šaty jí opravdu sluší. Tak jak se ti líbilo na večírku? Začně vyzvídat
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 6:59 pm
tahle akademie je buď moc malá nebo na sebe máme štěstí pokrčí rameny a usměje se na jeho poznámku o tom že si ještě nepodepsal balkon.. máš v plánu si ho podepsat? dojde ke sloupu a opře se o něj a pak zase příjde kompliment páni dnes večer mi už dva princové složili kompliment. Asi se začnu červenat nebo si to napíšu do deníčku co mám pod postelí řekne v žertu. Ano, deníček si píše, ale nikdo nemusí vědět kde se nachází ani co je jeho obsahem večírek? Jak bych to shrnula? Byl fajn. Vlastně jsem tě zahlídla. usměje se na půl rtu a pak se opře o balkon a koukne dolů jestlipak by jí to vysvobodilo? Co tobě? Už jsi se tu aklimatizoval? mrkne na něj
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 7:17 pm
Nad její poznámkou se zamyslí. Neměla bys být za to štěstí ráda? Nadzdvihne jedno obočí. Kdyby vyloženě nechtěl ničí přítomnost, dokázal by si najít místečko, kde by ho nikdo neobjevil. Vlastně už si i takové místečko zde našel a dokonce tam strávil téměř dvě hodiny, než si dodal odvahy a vrátil se zpět do tohoto světa mezi studenty. Samozřejmě. Plánuju si sem napsat "Tyto balkóny patří Victorovi, pokud s tím má někdo problém, tak si ho laskavě vyřešte beze mě. - Victor Santoro." Sdělí jí svůj dokonalý plán a skutečně by ho zajímalo, jak by na to ostatní reagovali. Jo, to bys měla. Hlavně si to tam nezapomeň napsat velkým písmem přes celou stránku. Mrkne na ni, protože si zaslouží, aby jeho jméno bylo zmíněno v jejím deníčku. Fakt? A já si zrovna pokoušel hrát na chameleona. Tak snad to vyjde příště. Ušklíbne se. Jsem rád, že jsem přežil. Odpoví stručně a upřímně. Řekl bych, že bylo hůř.  I když xcistuje milion míst, kde bych byl mnohem raději. Pousměje se, protože si skutečně začíná zvyklat.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 7:35 pm
směje se. Takže Santoro. A já už se bála že nemáš příjmení zasmála se a pak se na něj podívá samozřejmě napíšu si tam.. odkašle si Milý deníčku, dnes jsem opět potkala španělského prince. Byl opět... koukne na něj jako kdyby hledala jaké přídavné jméno použít sarkastický. Nicméně jsem si s ním skvěle popovídala, jenže pak vyšlo slunce a do všeho vstoupila realita a já opět potkala reálný svět pokrčí rameny a zamyslí se chameleon? Víš o tom, že když sis chtěl hrát na chameleona tak bys měl mít.. méně nápadný oblečení? Třeba v obleku byses ztratil. pak se opře zády o sloup Víš co nechápu? zeptá se upřímně proč kluk s takovouhle vizáží je tu nespokojený. Máš tu dívek tolik, že si můžeš vybírat a myslím že by netrvalo dlouho a podlehla by ti kterákoliv
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 7:50 pm
Uvědomí si, že od té doby co se znají ještě Victorii neřekl své přijímení. Jako by to bylo něco důležitého. S úsměvem si vyslechne Victoriin zápis do deníčku, na který by neměla v žádném případě zapomenout. Drahoušku, já jsem ital. Opraví její chybu, ještě před tím, než stihne doříct celou větu. Na druhou stranu moje matka je španělka, takže jsem z padesáti procent španěl. Poznamená, protože si z její chyby nic nedělá a doposlechne si, co chtěla říct. Takže podle tebe je sarkasmus mé poznávací znamení? Uchechtne se. Pořád by to mohlo být horší. Pro příště se poučím. Zvedne prst a je mu jasné, že kdyby chtěl mezi ostatní princátka trochu více zapadnout, opravdu by se mohl začít oblékat stejně jako oni. Nicméně má svůj styl oblékání a rád nosí oblečení, ve kterém se cítí dobře a nehodlá se ho vzdát. Jsem tu nespokojený, protože tahle škola není pro mě. Nepotřebuji se stát vzorným princem, který má zálusk na královský trůn. Protočí panenkami. Ale to je jedno. Spíš mi řekni, jak si tady zvykáš ty? Přenese téma k ní.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 8:10 pm
když jí opraví tak si dá dlaně na pusu promiň špitne tohle jsi posrala Vick... i když se z toho vykroutil skvěle, ale ona si to měla pamatoval. poznávací znamení je u tebe sex-appeal. Ale nemůžu pohoršit svůj deníček pokrčí rameny a rozpustí si vlasy aby jí nebolela hlava. Nyní vypadá konečně jako dívka a ne jako princezna Victore... jde k němu a prohrábne si vlasy a dá stranou své sako vím že to bude znít strašně ale..naučíš se tu věci které se ti ani nezdály. Pořád budeš ten divoký a úžasný kluk se smyslem pro humor. Poznala jsem tě v tom parku nebo kde to bylo a věděla jsem že jsi skvělý. chytne ho za ruku a stiskne mu jí. Pak si jí přiloží ke svému srdci věř mi, že nikdo tu nechce být méně než já. Ale stejně, zvykneš si tu a třeba ti to tu bude o prázdninách i chybět. pak si uvědomí co dělá a pustí mu ruku minimálně nám... tvým obdivovatelkám chybět budeš. mrkne na něj. navíc, já nejsem zajímavá tak jako ty. To spíš ty povídej. Povídej mi něco o sobě. sedne si na balkon a drží se sloupu. Ano stačil by jediný pohyb a ona by spadla ale to nemá v plánu.zatím
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 8:37 pm
Nic si z její chyby nedělá. Sám moc dobře ví, že většina jeho rysů jsou spíše španělských a navíc proti té zemi vůbec nic nemá, zvlášť když jsou to sousední země. Možná by ho urazilo, kdyby ho nazvala například rusem. Ne, že by měl něco proti Rusku, ale přeci jen tam nějaký rozdíl je. Měla bys být aspoň ke svému deníčku upřímná. Mrkne na ni a sleduje, jak k němu přistupuje. Způsob, kterým o něm mluví se mu sice líbí, ale ze začátku stejně neví, kam svým proslovem míří. Nechá ji položit svou ruku na její srdce a dál poslouchá její slova. Možná máš pravdu. Pousměje se. Pochybuje sice, že by mu tohle místo kdy chybělo, ale i tak je zde veliká možnost, že si na toto vězení opravdu zvykne. Ale no tak, ty mi taky budeš chybět. Mrkne na ni. Myslím, že záleží na úhlu pohledu. Podle mě taky nejsem zas tak zajímavý a navíc o mě víš snad vše. Zasměje se, protože podle něj také není ta nejzajímavější osoba pod sluncem. Hlavně nespadni ano? Řekne starostlivě. Nerad bych měl na starost tvoji smrt, takže počítej s tím, že bych skočil hned po tobě. 
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 8:52 pm
já jsem. K deníčku ano. Ty si píšeš deníček? a pak se zasměje protože představa že Victor sedí někde na posteli a píše si deníček je úsměvná. Vlastně víc než úsměvná. Ovšem i kdyby si ho psal, nejspíš by jí to neřekl. Proč taky.. budu ti chybět? Páni, jsem poctěna princi řekne v žertu a když řekne že ona o něm ví snad vše tak dá hlavu na stranu povídej mi něco o tom jaký máš rád filmy, nebo jaký je tvůj typ dívek. Ráda si to poslechnu. Na oplátku ti pak taky řeknu něco o sobě. jak byla nadšená tak malinko se zhoupla a zapomněla že je na balkóně kde není opěradlo a málem sletěla, nicméně se chytla a předstírala že je všechno v pořádku. málem jsem už spadla. Navíc tebe by neobvinili. Řekl bys že když jsi přišel už jsem ležela na zemi blbý fór. Pak aby ho trochu rozmluvila tak řekne něco o sobě já třeba miluji všechny díly Pirátů z karibiku. Jack Sparrow u mě jasně vítězí
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 9:18 pm
Zauvažuje, zda si vůbec někdy psal deníček. Já? Možná jsem si v osmi letech napsal 3 řádky a od té doby nic. Přizná se. Vždy se mu psaní deníčku zdálo jako činnost, kterou dělají holky a to šlo většinou mimo něj. Ano, to bys měla být. Za celý svůj život poznal mnoho dívek a se spoustou z nich se viděl pouze jednou v životě. U další spousty z nich se ani neobtěžoval si zapamatovat jejich jméno, takže by to pro Victorii měla být svým způsobem i čest. Nejspíše nemám žádný oblíbený film, ale baví mě komedie a sci-fi. Odpoví na její první otázku. A můj typ dívek... Řekl bych že vyloženě žádný typ nemám. Zamyslí se. Pokud si s ní rozumí a aspoň trochu se mu líbí, automaticky se stává jeho typem. Nebudeme riskovat, dobře? Upozorní ji, protože opravdu nechce, aby se jí něco stalo. Jack Sparrow je legenda. Prohlásí bez přemýšlení. A co ty a tvůj oblíbený typ kluků? Vyzvídá dál a raději si k ní stoupne, aby opravdu nespadla.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 9:34 pm
I to se počítá! Určitě se tvému osmiletému zápisu stýská zasměje se a dá si pramínek vlasů za ucho. komedie a sci-fi? prosím neříkej mi že jsi ten typ kluků co ujíždí na mimozemšťanech... řekne s vystrašeným výrazem ve tváři. Při jeho odpovědi na 'typ dívek' jen povytáhne obočí musíš mít aspoň nějaký typ holek. Musíš se na nějakou podívat a říct si. trochu změní hlas na 'klučičí' a ukáže do prázdna hej Dave! Podívej na ní. Má docela dobrý zadek, pojďme se s ní seznámit blíž šťouchne do něj, když řekne 'hej Dave' a pak se zase vrátí do svého tónu hlasu nebo tak nějak si to říkáte? Vy kluci. pokrčí rameny a když si k ní stoupne tak se jen malinko usměje ale snaží se aby to neviděl a nemyslel si že se jí líbí jeho přítomnost Tento den si zapamatujete jako den.. kdy jste málem chytili kapitána Jacka Sparrowa zaimituje a pak si chytne hlavu promiň. Mám jen prostě nějaký alkohol v sobě. jako kdyby to mohla být výmluva Můj typ kluků? No.. Můj vysněný rytíř na bílém koni by mohl mít modré oči a černé vlasy. Ano, je to kliše, ale kdybych někoho takového potkala, asi by se ze mě stala stalkerka. koukne zahanbeně dolů na podlahu a teď bych nejraději opravdu se někde zahrabala. Ovšem nehledám lásku na celý život. Aspoň ne teď, když jsem v prváku. Hádám že ve čtvrťáku to bude něco jiného, ale ne teď. teď si chci užívat. pokrčí rameny Áááh! Jsem se zase rozpovídala.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 10:09 pm
Myslím, že můj zápis zněl "Čau papíre, dostal jsem opět zaracha, už nemůžu ani utéct oknem a nudím se. Přej mi štěstí, at přežiju. Možná se ozvu, Victor." Pokusí si představit, co asi ve svých osmi letech mohl psát do deníku a tato varianta se mu zdá velmi pravděpodobná. Již od té doby, co se naučil podepsat měl ve zvyku většinu svých věcí podepisovat a nezáleželo na tom co to bylo, hlavně že tam bylo jeho jméno. Ne, neujíždím na mimozemšťanech, ale musíš uznat, že jsou hustý. Zasměje se a poslouchá, jak mu popisuje svůj pohled na kluky, když se jim údajně zalíbí nějaká holka. Dobrej pokus. Dobře tak. Typická vyšší španělka, samozřejmě s hezkým zadkem a slušným výstřihem. Pokusí se jí sdělit svůj typ dívek způsobem, který si ona představuje. Vesměs právě takto ve stručnosti popsal svou první holku, se kterou by se dalo říct, že měl jediný skutečný vztah, který trval déle jak rok. Byla to původem španělka, takže měla typicky trochu opálenější pleť, tmavější vlasy i oči a upřímný úsměv. Kdo ví, kde je Belis dneska. Vzpomene si na svou bývalo přítelkyni, kterou už tak 3 roky neviděl a upřímně se o ní už dávno nezajímá. Zasměje se Victorii imitaci Jacka Sparrowa. Mohla bys být herečka. Poznamená se smíchem. To je v pořádku, je s tebou zábava. Vůbec mu nevadí, že je Vick trochu přiopitá. Sice v sálu nenašel nějaký super alkohol, po kterým by příliš toužil, ale opít se dá snad po všem. Tak teď jsem trochu sklamaný. Černé vlasy nemám a čočky taky odmítám nosit, takže se tvého stalkingu asi nedočkám. Řekne předstíraně skleslým hlasem. Na to, abys poznala lásku na celý život máš ještě hromadu času. Pokrčí rameny, protože sám nevěří, že by v tomhle věku našel někoho, s kým by vydržel až do smrti. Už jsi někdy měla nějaký vážnější vztah? Zeptá se zvědavě.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 10:31 pm
směje se. Ano je to vina toho alkoholu, že se směje tak často, ale aspoň není tak vážná Myslím, že verze 'Čau papíre' dává deníčku úplně nový rozměr. Navíc, dal jsi mu naději na to, že se ozveš. Bylo od tebe velice netaktní žes už se neozval. přimhouří oči a nasadí nevěřícný pohled. Ne , mimozemšťany nejsou super. To už raději vlkodlaci. I když nejsem úplně jejich fanda. U mě vedou upíři. Asi jako u každé dívky si řekneš, ale! zvedne ukazováček jsou prostě dobrý. Teda až na ty ze Stmívání začne přemýšlet nahlas a na chvilku zapomene že je tam i Victor. Pak se ovšem rovzpomene a koukne na něj. Při popisu jeho typu dívek si stoupne na balkón a zvedne jednu stranu šatů na úroveň stehen a dá druhou ruku nad sebe a pronese energickým hlasem Hola, amigo! pak se začne smát a pak opět zvážní a stále má jednu stranu šatů u stehen. Pak zakroutí zadkem jak to viděla v některých filmech ¿Así que te gustan las chicas españolas? pak už pustí své šaty a pak velmi americkým přízvukem řekne španělštinu jsem se učila jen chvilku. Takže umím jen pár frází. pokrčí rameny. A jde si opět sednout. Herečka? No.. naštěstí jsem jen princezna. věděla, že jako herečka by měla mnohem jednodušší život. Nicméně tohl eje jen ve fantasy příbězích kde se z princezny stává 'normální' dívka a ta princezna může utéct a už nikdy se nevrátit. Holt... nemůžeš mít každou holku omotanou kolem prstíku zasměje se a šťouchne do něj pokud tě to uklidní tak musím uznat že jsi pěkný. Jenže to pravděpodobně víš. No jistě že víš, myslím žes to řekl u toho bazénu? nevím. Moc si z toho nepamatuju, pokrčí rameny a na jeho větu ohledně poznávání lásky nic neřekne. Vážnější vztah? pak ho opět šťouchne ty o mě snad i chceš něco vědět. Ale ano. a paradoxně neměl ani modré oči a ani černé vlasy. A byl to rytíř. Holt... ujíždím na rytíře, protože jsou.. věrní, upřímní a laskavý. A Matt.. byl přesně takový. Byl hodný a pozorný. A poznal když mi není dobře a nejraději bych ukončila svůj život. Jenže můj otec nemohl dopustit abych milovala někoho kdo není urozený a tak Matta propustil abych se s ním nevídala. Jenže já si k němu vždycky našla cestičku, jenže pak někam zmizel a já ho už nikdy neviděla. pak na něj koukne Tak pane Santóro, a teď o mě víte skoro vše
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 11:03 pm
Popise ji svůj způsob psaní deníčku, který se pokusil psát jednou v životě. Rekl jsem “možná se ozvu”, což znamená, ze možná až se jednou dostanu do důchodu a budu mít hromadu času, možná si tomu papíru vyliju srdíčko, ohledně toho, jak jsem někde ztratil svou levou papuči a chodit jen v jedné papuci se proste nesluší. Plácne první kravinu, která ho právě napadne. Ty jsi idiot. Řekne si v duchu, protože si je vědom, že opět plácá nesmysly. Jakmile vytáhne upíry a vlkodlaky začne být trochu mimo a ničemu nepomůže, ani když zminí Stmivání. Hlavně mi nezačni vyprávět o tom bílým vadným týpkoj. Raději nic neříká nahlas, protože tyhle holčičí platonické lásky jdou totálně mimo něj a ani dodnes nevidí, co na něm holky vidí. Když se mu jedna kamarádka pokoušela o nich něco vysvětlit, kdyby byl holka, rozhodně by si nevybral upíra, ale vlkodlaka už jen kvůli tomu, jak vlastně vypadá. Jejímu gestu se spanělsým vystoupením se zasměje a se smíchem sleduje, jak si Vick hraje na španělku. Si, si. Me Gustáv chicas españolas. Odpoví španělsky se smíchem. Není si jistý, zda by neměl brát její poznámku ohledně toho, ze nemůže mít každou dívku obmotanou kolem prstu jako výzvu. Na tyhle akademii musím ještě nějakou dobu vydržet. Připomene si a radši na výzvu zapomene. Ja jsem o době rekl, ze jsem hezkej? Zeptá se s překvapený výrazem, jako kdyby něco takového slyšel poprvé v životě. Víš, ja nejsem hezkej. Ja jsem jen naprosto úžasnej. Řekne přehnaně sebevědomým hlasem, který z větší části pouze hraje. Vyslechne si o jejím vztahu s rytířem a chvíli neví, co na to říct. Pani, to zní jak nějaká love story. Uchechtne se. Jeste dodej, ze dodnes cekáš, až sem pro tebe přijede na bílém koni s bude to kompletní. Poznamemá s úšklebkem.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 11:26 pm
začne se hlasitě smát tak popravdě Vici tohle si úplně neumím představit. Čekala jsem že řekneš něco jako 'čau papíre, po 72 letech se ti opět ozývá tvůj dobrý kamarád Victor. Vždyť víš jak jsem měl zaracha a nemohl jsem ven, no tak teď! Představ si! Musím chodit ven! Pradox co? Tvůj Victor začne ho opět imitovat. Tohle jí baví. Tak koho ne, dělat si legraci pomalu z jednoho z nejhezčích lidí na škole.... jsem ráda že mi ty moje řeči trpíš. kouká na něj jak nejistě se nevyjadřuje k jejím zálibám k upírům a tak opustí to téma a když na ní řekne něco španělsky... je mi líto hezoune, ale nerozumím ti ani jedno slovo... sundá si boty aby jí netlačili nohy.. Vick, nechceš si tu klidně i svléknout šaty? oh ano. Málem jsem zapomněla. Sebevědomý Victor přišel mezi nás. Ráda tě vidím Victore, kde jsi byl celou tu dobu? Už jsem si říkala, jestli jsi třeba někam nezmizel.... zasměje se ale když Vici začne mluvit o Mattovi tak dá hlavu stranou ne, to už dávno ne pokusí se říct se smíchem na tváři, ale nedaří se jí to. Pak tedy změní téma možná bysis na svůj seznam zbalených holek mohl odmazat čárku. Hlavně dávej pozor aby ti ten seznam nikdo nenašel šeptem tak že se nakloní k němu a teď už zcela jistě mluví v žertu
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Sun Jun 23, 2019 11:52 pm
Vyslechne si její verzi a nemůže si odpustit svou poznámku. Dobrý kamarád? Ten papír se mnou nejspíš vede neopětovanou tajnou válku, protože jsem na nej celých 9 let ani nepomyslel. Můžu jen doufat, že až si na nej v důchodu vzpomenu a rozhodnu se něco napsat, tak se mě nebude pokoušet sežrat. Zasměje se. Myslim, ze je to vzájemný, protože ty trpíš moje řeči o mem dávno zapomenutém papíru. Uchechtne se. Poslední dobou bývá poměrně složité najít s někým společnou řec a vzhledem k tomu, ze po většinu času žvaní naprosté nesmysly, muže být jedině rád, že si zvládne vždy najít někoho, s kým se muže zabavit. Tím mi chceš naznačit, ze jsem tak špatný ve španělštině? Předstírá dotčený tón hlasu. Vzhledem k tomu, ze polovina jeho rodiny pochází ze Španělska, bylo by fér, aby ve španělštině byl při nejmenším průměrný, což podle sebe také je. Nechce snad ty boty hodit po mě. Podívá se na ni s mírumilovným výrazem a nadějí, ze po něm nic nehodí. To víš, potřeboval si dát taky na chvíli pohov. Pokrčí rameny a připadá si, jako by měl mít rozdvojenou osobnost, ale jak se zdá, sebevědomí Victor k němu zkratka patří. Jejiho ex už raději nerozebírá, to podstatné zjistil a prozatím mu to stačí. Dám na nej pozor. Třeba ho přidám k mému zapomenutém deníku a za 72 let je oba vyhrabu. Mrkne na ni a opravdu by ho zajímalo, co si o něm vlastně mysli.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Mon Jun 24, 2019 12:24 am
v tom případě bys měl jít k tomu listu a řádně se dle svých nejlepších možností omluvit. Možná večer když spíš k tobě přijde a dusí tě ve snech? nadhodí lehkou poznámku. Ano, má odpověď snad na všechno. Jenže už dlouho neměla u sebe člověka se kterým by mohla takhle upřímně mluvit. Victore.. děkuju objala ho, je jí jedno co se bude myslet ale prostě ho chtěla obejmout. Věděla že jkao princezna by to neměla dělat a už vůbec ne korunní princezna, ale rozhodne se že tento večer jí je jedno co se stane. Následky bude nést až zítra ráno. Když řekne že je špatný ve španělštině, nemohl čekat že mu jí pochválí a tak řekla sí, Eres tan malo en españa neví jestli je to dobře nebo ne, každopádně jí pobaví to jak mluví o sebevědomém Victorovi. jsi skvělý kluk. Děkuju ještě jednou usměje se a dá mu pusu na tvář
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Mon Jun 24, 2019 8:53 am
Nad její poznámkou se pousměje. Omlouvání totiž nepatřilo mezi jeho denní záležitosti. Omluvit se sice umí, avšak musí k tomu mít pádný důvod a být si naprosto jistý, ze udělá chybu. To bych asi měl co? Ale co ty víš, třeba je ten papír rád, že má ode mě pokoj. Pokračuje v uvažování. Zdá se mu samozřejmé, že pokud se spolu baví, můžou mluvit téměř l všem, co je zrovna napadne. Trochu ho překvapí, když ho Victorie obejde, ale než jakéhokoliv zaváhání ji objetí oplatí. Nad její španělskou poznámkou se pousměje. Takový roztomilý přízvuk. Pomyslí si a nad její pusou se pousměje. A polibek by tam nebyl? Zeptá se a zadívá se na její rty.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Mon Jun 24, 2019 9:01 am
Nemyslím si. Kdo by od tebe chtěl mít pokoj? pousměje se a pokrčí rameny. Pak ho šťouchne a mrkne na něj že bych našla někoho s kým si můžu povídat o všem? Když jí obejme také tak se pousměje. Je ráda, že jí prostě jenom neodstrčil a navíc neřekl i nějakou peprnou poznámku. I když když se zeptá na polibek.. Usměje se zeširoka máme ho slíbený co? pak snd vinou alkoholu v krvi a možná i proto že Victor byl milý a hezký tak se natáhne a chytne ho za tvář a opravdu nechá aby jejich rty se spojinly v jedny. Sice je takový jen 'něžný' ale je.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Mon Jun 24, 2019 11:28 am
Při její otázce ho napadne hned několik lidi, kteří jsou šťastní, ze maji od nej klid. Asi proto mě sem moji milování rodiče poslali. Určitě se najde někdo, kdo je raději beze mě. Pokrčí rameny a nic si z toho nedělá. Nepotřebuje se nikomu vnucovat a raději tedy na ostatních nechává volbu, zda o nej stojí. Myslíš si, že bych na takový slib zapomněl? Uchechtne se a čeká, zda ho opravdu políbí. Učiní dotyk její jemně ruky na své tváři a nechá ji, aby spojila jejich rty. Užívá si jejího něžného polibku, který ji začne vášnivěji oplacet a přitáhne si ji k sobě. Nechává ji však stále možnost ho kdykoliv odstrcit, s čímž tak napůl i počítá.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Mon Jun 24, 2019 11:55 am
zavrtí nesouhlasně hlavou. myslím, že nyní by se ti hodil ten seběvědomý Victor, který o sobě ví, že se bez něj nikdo neobejde, pokrčí rameny a pak když řekne tu větu jen se usměje. Ano je to vina toho alkoholu, a kdyby neměla alkohol žádný v sobě tak by to asi možná neudělala. I když.. kdo ví? Když jí začne oplácet ten polibek, tak se jen usměje a vplete mu ruce do vlasů. Ne, dneska se neodtáhne. Možná jindy ano, ale dnes ne. Dnes hodlá být za tu zlou. Na důkaz že se jen tak neodtáhne mu i lehce zkousne ret a pak mu i zkousne ušní lalůček budeš litovat, žes mě dnes viděl, princi zašeptá a usměje se
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Mon Jun 24, 2019 12:38 pm
Snad téměř každý má občas chvíle, kdy o sobě pochybuje. Dokonce i on mívá chvíle, kdy si připadá jak loser, i když navenek působí, jako by byl stále naprosto v pohodě. Neříkám, že by se beze mě někdo obešel. Nemůžu za to, že si to někteří lidé jednoduše neuvědomují, avšak dříve nebo později na to rozhodně všichni přijdou. Pokrčí rameny, jako by to byla naprostá samozřejmost. Potěší ho, když se od něj Victoria během polibku neodtáhne. Jakmile mu zkousne ret, přidá do polibku ještě více energie. Já a litovat? Nikdy. Uchechtne se a znovu ji políbí. Kdyby se právě nenacházeli na balkóně, kam by kdokoliv mohl přijít, zkusil by si víc, avšak i přes všechny jeho průšvihy má stále určitě hranice.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Mon Jun 24, 2019 1:20 pm
mela pocit jako kdyby ji stale nekdo stalza zady a tak i kdyz nechtene... odtahla se promin ja proste... nemůžu. Ne tady. Polibek jsi dostal... usmivala se. To spis ona by mela byt poctena ze ji princ Santoro venoval... nah. Co to zvani.. ten polibek byl skvely a uzasny, ale přece jenom... [i]polkne naprazdmo, ale pak to nevydrzi a opet ho polibi. Tentokrat vic intenzivne a s jistou dávkou vasne. Mohl by ji ted odstrcit ale potrebovala tedka cítit neho rty na tech svych. Hladila ho po tvarich a ope mu vpletla prsty do vlasu a i kdyz nechtela tak i jemne zatahla za jeho vlasy [i] promin
Sponsored content

BALKÓNY Empty Re: BALKÓNY

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru