Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

HOTEL Empty HOTEL

Fri Jun 07, 2019 11:17 pm
HOTEL 16085b4a4c7af8e015defc758f4f8c68
Derek Barrueco
Derek Barrueco
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 06. 19
Age : 21
Location : Španělsko

HOTEL Empty Re: HOTEL

Fri Jun 07, 2019 11:25 pm
Dnes dorazil do Gardenie a tak se rozhodl rovnou ubytovat v hotelu. Zítra bych to tu mohl i prozkoumat, že? Přesto ale v noci nemůže spát a tak zamíří dolů do lobby ze svého pokoje, na sobě má bílou košili a černé přiléhavé kalhoty a černé lakoty. Rozhodl se trochu pobít na recepci a trochu si číst. Ano mohl by si číst v pokoje, ale proč by to dělal? Pořád by byl sám a i přítomnost recepčního je lepší než přítomnost čtyř stěn. Otevře si svou oblíbenou knihy, cesta do středu země od Julese Verna, otevře ji na stránce, na které skončil a pustí se znovu do čtení. Lehce se u toho musí usmívat. Brzy k němu přijde personál hotelu, jestli nechce něco k občerstvení a samozřejmě mladé a hezké obsluze neodolá a proto ji požádá o kávu. Když se vrátí, mohla by si tu se mnou povídat. Vypadá, že stojí za to. Vyprovází ji pohledem, dokud nezmizí a poté se ušklíbne. Ty jsi nepoučitelný, Dereku.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

HOTEL Empty Re: HOTEL

Sat Jun 08, 2019 5:36 pm
*Zbudí mě noční můra, zase to vše vydím a samota mě děsí. Vezmu si proto rychle knihu co mám na stolku. Dám se trochu do pořádku a obléknu si přiléhavé šaty které krásně zvíratňují moje prsa velikosti D a zadeček. Zamknu zasebou pokoj a vydám se dolů na recepci. Nevšímám si moc okolí a rovnou otevřu knížku Cesta do středu země na stránce kde jsem zkončila. Pomalou chůzí scháním poslední schod a pak usedám do křesla na recepci, zcela pohlcené dějem těmto úžasné knihy. Srdce mi buší jako o závod a hrudník se mi začne rychleji nadzvedávat když je zrovna hrdina v nebezpečí.*
Derek Barrueco
Derek Barrueco
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 06. 19
Age : 21
Location : Španělsko

HOTEL Empty Re: HOTEL

Sat Jun 08, 2019 6:01 pm
Uslyší dveře od výtahu, ale nemíní se otáčet. Ostatně jej nezajímá kdo přišel, pro něj je teď důležitá stránka před ním, jelikož se děj začíná prohlubovat a on začíná cítit jemu už známé napětí. Sice knihu už četl mockrát, ale přesto uvěřitelnost Vernových knih mu dává znovu a znovu pocit, že to čte poprvé. Brzo se u něj objeví obsluha, které poděkuje za občerstvení. Přitom však musí zdvihnout zrak a všimnu si že se objevila dívka, nad kterou musí protočit oči. Nemá rád dívky, které musí vystavovat své tělo jako vitrínu aby byly zajímavé a upoutaly něčí pozornost, on osobně má radši dívky, které mají nějaké to tajemství a o které se musí snažit. U téhle dívky díky jejímu odění má pocit, že by se vůbec ani nesnažil a proto jej ani neláká si s ní jít promluvit. Na takovou dálku ani nevidí jakou knihu čte, po chvíli opět sklopí zrak a napije se ze svého pohárku. Trochu pohodlněji se uvelebí na sedačce a opět se začte do knihy.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

HOTEL Empty Re: HOTEL

Sat Jun 08, 2019 6:16 pm
Nemohu si pomoct a rychle čtu jednu stránku za druhou. A v tom nejnapínavějším mi začne nahlas zvonit mobil. Tím jak se leknu tak sebou škubnu a než se naději ocitnu se s ohlušující ránou na zemi. Vduchu zanadávám že mi komorná zbalila jen tyto uplé šaty.
Derek Barrueco
Derek Barrueco
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 06. 19
Age : 21
Location : Španělsko

HOTEL Empty Re: HOTEL

Sat Jun 08, 2019 6:30 pm
Když uslyší telefon, má chuť protočit oči. Kdo komu volá tak pozdě večer? Otočí se a v tu chvíli vidí, jak dívka padá k zemi. Pozvedne obočí a nechápavě se na ni podívá. No možná se vrátím ke svým čtyřem stěnám. Všimne si ale že jí už běží někdo na pomoc, jenom protočí oči. Usoudí z chování dívky, že je patrně opilá a nedokáže se udržet ani v sedu hluboko v křesle. Schválně ale když se zvedá dojde blíže, aby se podíval na přebal knihy. Však čteš sci-fi, ne horor, tak co se tak lekáš? Upřímně nemá moc rád podivíny a tak se radši z nevěřícným pohledem přesune na opačný konec lobby, přitom se na dívku dvakrát nedůvěřivě otočí. Je divná, radši se od ní drž dál Dereku. Usadí se k ní zády a dá se znovu do čtení.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

HOTEL Empty Re: HOTEL

Sat Jun 08, 2019 6:38 pm
Pomoc odmítnu a v klidu se postavila na nohy. Přesto že velmi nerada vezmu mobil a zavolám zpět protože vím že strýc mi jen tak pokoj nedá. Jakmile uslyším na druhé straně jeho hlas jak mi začne vyčítat milion věcí povzdechnu si se vší námahou že sebe dostanu dvě věty: „Proč mi voláš tak pozdě, naposled to bylo kvůli smrti sestry. Akorát mě děsíš.” Jsem naštvaná ale i smutná protože mi to opět připomene ten večer.
Hovor se strýcem byl nudný jako vždy. Po jeho ukončení jsem se vydala za klukem co byl semno v loby abych se omluvila za své chování.
„Ehm. Promiň mi tu scénu s telefonem, určitě jsem musela vipadat jak cvok.” Řeknu potichu a doufám že mě slyšel
Derek Barrueco
Derek Barrueco
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 06. 19
Age : 21
Location : Španělsko

HOTEL Empty Re: HOTEL

Sun Jun 09, 2019 10:38 pm
Když k němu přijde dívka, už má chuť na ni zavrčet. Prudce zaklapne knihu a natočí se k ní. Chvíli přemýšlí jak to co nejelegantněji ukončit, ale znovu si ji prohlédne. To nemá nic lepšího na odění, že se musí vystavovat celému světu? Dost ubohé! Zvedne se a dojde k ní. To je v pořádku. Všichni si dáme občas skleničku navíc a poté padáme z křesla, a rušíme jiné lidi od čtení, až je vyženeme do jejich pokojů. Než stačí jakkoli reagovat, ji obejde a zamíří k výtahu. Tlačítko několikrát stiskne a poté nastoupí do výtahu a jede do svého pokoje.
Sponsored content

HOTEL Empty Re: HOTEL

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru