Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty JAPONSKÁ ZAHRADA

Thu Jun 06, 2019 5:02 pm
JAPONSKÁ ZAHRADA Japonsk-zahrada
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 8:38 pm
Teprve dnes dorazil do Gardenie a prozatím přebývá v hotelu. Nejraději by zůstal celý den v hotelovém pokoji, kde má vše, co potřebuje. Rozhodne se však trochu poznat město, kde bude v budoucnu studovat. Na sobě má naprosto obyčejné oblečení, skládající se z obyčejných černých džínů a bílého trička, protože nechce přitahovat zbytečnou pozornost. Vyjde z hotelu a jednoduše jde tam, kam ho nohy zavedou. Město vůbec nezná a nepřijde mu příliš důležité vědět, kam vlastně jde. Nikam nespěchá, takže času má hromadu, takže může pouze riskovat, že přespí někde na lavičce, avšak na nedostatek spánku je zvyklý, takže by při nejhorším bloudil do té doby, než by jednoduše trefil zpět na hotel. Po nějaké době potulování se městem dorazí až do japonské zahrady, kde trochu zpomalí tempo, aby si mohl vychutnat čerstvý vzduch v plicích.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 8:45 pm
Dnes dorazila teprve na místo určení. na sobě měla jen modrý top a černé dříny. Na hlavě měla malý klobouk. Který spíš byl jen na ozdobu než aby jí chránil před slunečními paprsky. Chybí jí její milovaný New York. Nyní tedy bude muset vydržet toto místo. A tak.. když si uklidila věci ke svým známým kde také i bude přebývat rozhodla se vyrazit prozkoumávat. Došla až na toto úžasné místo. Ano, všechny ty třešně a jezírka. Byl to jako malý japonský sen. Toto místo je přímo stvořené k nějaké klidné atmosféře. Když se procházela po celé té zahradě zahlédla kluka v džínách. Otázky se jí šířili hlavou. Kdo je to? Je to jeden ze studentů? Je to obyvatel tohoto města? Ale třeba by jí mohl poradit kudy se pak jde do divadla. Chtěla se tam podívat na nějakou hru. A tak ho došla Mladý muži? přece mu neřekne, "hej chlapče" Můžu otázku?
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 8:55 pm
Dnes se ubytovala v hotelu, který sídlil v Gardenii, ale moc v něm nepobyla, jelikož hned zamířila ven. Svůj outfit na odlet vyměnila na za jednoduché bílé tílko, skinny jeans a světle modrou košili. Na nose měla falešné brýle. Vlasy měla spletené do dlouhého rybího copu. S sebou měla tašku. Původně chtěla zamířit na pláž, ale nenašla tam ještě cestu. Místo toho se ale dostala japonské zahrady, kterou si hned zamiluje. Ty barvy jsou úžasné. Vítr zafouká a kolem ní se rozletí pár okvětních lístku třešně. Nádhera. Možná tu najdu inspiraci pro nějaký návrh. Naštěstí si s sebou vzala svůj skicák. Zamíří dále do zahrad, hledá nějakou lavičku, na kterou by se mohla posadit a zároveň najít nějaký krásný výhled, který by si mohla nakreslit. Usadí se tedy na jednu lavičku, přesněji řečeno na opěradlo kde má krásný výhled na altánek. Vytáhne svůj skicák, který si položí do klína a zaměří se na scenérii před sebou. Zvedne tužku do vzduchu a podle ní si měří velikosti. nakreslí pár čar reprezentující strop. Moment. Skicák otočí a zadívá se na čáry. To vypadá jako spodek sukně. v tu chvíli si všimne, že nějaká holka oslovila blízko ní nějakého kluka. Mladý muži, to je normální takhle oslovovat lidi ve svém věku? Usoudí že dívka nemůže být o tolik starší než ona sama a tak se tomu chvíli diví. Ale ta scenérie za nimi je úžasná. Obrátí list a začne kreslit co vidí, přitom po nich nenápadně pokukuje, aby si nemysleli, že je sleduje.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 9:08 pm
Prochází se zahradou a téměř o ničem nepřemýšlí.  Jakmile uslyší dívčí hlas, automaticky se za ním otočí. Ano? Podívá se na dívku, která k němu dojde. Samozřejmě. Nemůžu sice zaručit správnou odpověď, ale ptejte se. Usměje se na dívku a je velmi zvědavý na její otázku. Mimochodem, hádám, že nám bude asi podobně. Nebudeme si tykat? Navrhne již ze začátku, protože vykání mu vyloženě leze krkem a na zbytečných formalitách si opravdu nepotrpí. Já jsem Victor. Nahátne dívce ruku, na které se nachází jedno z jeho mnoha tetování a všimne si dívky se skicákem, která sedí nedaleko. Jakmile k nim zvedne oči, mile se na ní usměje, avšak nic neříká a věnuje se dívce, která je nyní u něj.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 9:24 pm
usmála se. Samotné jí to přišlo divné no už to řekla a musela s tím se smířit. No tak ahoj. Já jsem Victoria. usměje se, mají podobná jména. Vlastně to její je jen zženštilé jeho. Ironie. Podá mu také ruku a stiskne. hádám, že vykání nebude tvá silná stránka pousměje se koukne na něj. Nevíš kudy se dostanu do divadla? Jsem tu chvilku a tak nějak jsem asi zabloudila a moje navigace prostě odmítá pracovat. ukáže mu její telefon, který sice má navigaci zapnutou ale zamrzlou. Pak pokrčí rameny. Kouká na všechna ta tetování.. Pěkná práce. Máš moc hezké tetování pousměje se a rozhlídne se kolem. Když uvidí dívku se skicákem.. Věřila by, že tam nebyla když ona přicházela, nebo si jí jenom nevšimla?
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 9:34 pm
Kreslí čáry, zatímco jí vítr cuchá vlasy. Už se nemusí dívat jejich směrem, inspiraci získala a už jenom kreslila čáry. Přesto se ještě jednou podívá směrem k páru, akorát když se na ni podívá i ten kluk. Není ten typ, který by hned sklopil zrak a uvnitř panikařil, z toho že se na ni podíval hezký kluk a pomalu už plánovala svatbu. Oplatí mu úsměv a když se otočí k dívce, podívá se na dívku. Je vážně krásná. Hodila by se mi jako živá figurína, až ty šaty budu navrhovat. Je si ale jistá, že ve škole si najde minimálně jednu kamarádku, na které bude moct experimentovat. Vršek šatů má nevrhnutý jako drátěnou košili, která se postupně mění v hedvábnou tylovou sukni posetou konvalinkami (nebo co to je) a lístky. Mohla bych tam nakreslit třešňové květy, ale takto se mi to líbí víc. Kontrast nevinnosti květin a bojovnosti. Jako ti dva. Zadívá se na návrh a poté na pár. Pomalu vstane a zamíří k nim. Ehm ahoj. Pozdraví je oba. Ví, že mluví spolu, ale cítila by se blbě, kdyby jim nepoděkovala. Jen jsem Vám chtěla poděkovat, protože už zhruba dva týdny jsem neměla žádnou inspiraci, ale díky scenerii, co jste mi přede mnou vytvořili jsem konečně něco nakreslila, takže děkuji. Skicák pomalu zavírá, není ten typ co se dělí o své osobní myšlenky a je připravená ho schovat. Stejně to není hotové, nemám pastelky.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 9:40 pm
Rád tě poznávám. Stiskne dívce ruku a pousměje se nad tou náhodou podobných jmen. Řekněme, že formality obecně nejsou moje silná stránka. Pokrčí rameny. Chovat na veřejnosti se sice umí, když chce, ale ve svém volném čase jdou taková pravidla stranou. Divadlo? Nějaké jsem minul. Bylo to asi půl hodiny nazpět a vůbec nevým, kde to vlastně bylo. Pokusí se vzpomenout si na cestu, kterou se dostal do zahrady. Hádám, že muj popis ti moc nepomůže, protože jsem tu poprvé a jediné co vím je, že jsem v nějaké zahradě s moc hezkou dívkou. Zasměje se, protože by ji opravdu rád pomohl, avšak zas tak dobrý orientační smysl nemá. Děkuju. Podívá se na tetování na své ruce a všimne si dívky, která k nim přichází. Ahoj. Pozraví ji a je rád, že k nim přišla a nezůstala sedět v koutě. Moc rád totiž pozná někoho bového. Scenérii? Rádo se stalo. Zasměje se, přestože neví moc dobře, co tím vlastě myslí. Věnuješ se malování? Podívá se na skicák, který drží v ruce.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 9:51 pm
tak to jsme na tom stejně. Nemám ráda formality poslední tři slova jakoby trochu zašeptá v úsměvu a při slovech, že nějaké viděl se jí rozzáří oči To je opravdu moc velká škoda. Musela jsem ho minout. začne se rozhlížet kolem sebe jakoby mohla odsud zahlédnout tu budovu kde se dějí zázraky. Pak pozvedne obočí  také jsi tu první den? Páni, trochu to vypadá že se šmírujeme na vzájem byl to chabý pokus o vtip Vick, ale byl. Navíc.. jsem ráda že tu jsem s hezkým chlapcem a ne s nějakou obludou. malinko se začervená a když poděkuje za kompliment k jeho tetování jen pokrčí rameny máš ještě nějaké teto.. už to nedořekne, už je tu ta dívka z lavičky. Zářivě se na ní podívá a usměje Ahoj! Ráda tě poznávám! scenérii? Ano Victor to řekl vlastně za oba, takže na to nemusí reagovat A co maluješ? se zájmem[. Pak jí ovšem zazvoní její nedbytný telefon/i] omlouvám se, to musím zvednout. [i]jde tedy kousek dál a hovoří se svým otcem.
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 10:00 pm
Jelikož na ni první promluví ten kluk, tak se podívá k němu. Trochu si odrhne vlasy z čela, jelikož je dnes trochu tepleji. Věnuje mu úsměv, stejně jako dívce. Nad jejich současnou otázkou o scenérii se musí pousmát. Sklopí zrak, aby se nezačala smát. Páni, jsou jak dvojčata. Ano. Scenérii. Vy jste to neviděli, protože jste byly tam a ne tam kde já, takže jste neměli ten výhled, ale bystré oko si všimne mnoha detailů.  Poslední větu řekne bez chlubení, ví, že na tohle má talent. Navíc zastává názor, že každý by se měl sem tam pochválit. Vlastně. Nakloní hlavu, přemýšlí jak se co nejlépe vyjádřit. Se věnuji spíše navrhování oblečení, ale ano je to taky malování. Čímž odpoví i dívce na otázku. Schová si skicák do tašky a opět se zadívá na pár. Když jsem se podívala na vás, viděla jsem kontrast nevinnosti a bojovníka, podle toho jsem kreslila, navíc pozadí za vámi mi dalo jasně najevo, jaké barvy mám použít. Poukáže na bílý strom a fialové keře. Mimochodem jsem Tatiana. Představí se. Když dívce zazvoní telefon, jenom přikývne a poté se zadívá na chlapce. A o čem bych si s tebou mohla povídat? Napadne ji. Protože za celý život si povídala jenom s jedním klukem a ten ji využil. Nyní na lásku trochu zanevřela, stejně jako na kluky. Takže ty jsi místní? Zeptá se kluka.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 10:09 pm
Uleví se mu, když dívka zmíní, že také nemá ráda formality. Vypadá podle něj poměrně slušně, takže klidně ho mohla kázání o tom, jak se má správně mluvit s dívkou a na co vše během jejich seznámění zapomněl. Určitě ho najdeš. Ujistí ji. Ano, ty taky? V tom případě tady jsi ten šmírák ty i když já jsem ve stalkování lidí nepřekonatelný. Zasměje se nad tou náhodou a vzpomene si, jak ze srandy jako malý kluk šmíroval lidi z okna svého pokoje, když měl domácí vězení. Usměje se, když zmíní, že není obluda, jenom se pousměje a všimne si dívky, která k nim právě přišla.. Ano, pár jich mám pod tričkem. Možná ti je jednou i ukážu. Mrkne na ní, aby doodpověděl na její otázku, kterou Vicotoria nestihla doříct. Dvojčata. To dělají ta jména. Sám pro sebe se pousměje a následně jen poslouchá, co jim dívka vypráví. Raději se zdrží všech otázek, které ho v to chvíli napadnou, protože malování příliš nerozumí a nejspíše by bylo na dlouho, kdyby mu dívka měla vysvětlovat všechny pojmy, kterým příliš nerozumněl. Rád tě poznávám, já jsem Victor. Usměje se na dívku a natáhne k ní ruku, protože tohle gesto si nedokáže odpustit, přestože formality jdou mimo něj. V pořádku. Omluví Victorii, které zazvoní telefon. Já a místní? To ne, jsem tu poprvé. Vlastně si ani nepamatuji, jak jsem se sem dostal. Zasměje se nad její otázkou. Hádám, že ty také nejsi místní. Usoudí, podle její otázky. Jak dlouho tu jsi?
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 10:17 pm
Trochu se podiví konverzaci, co ti dva mezi s sebou vedou, že ještě trochu více rozevře už tak své velké oči. Páni, dost intimní. Když však k ní kluk natáhne ruku, stiskne mu ji a jemně potřese. Těší mě Viktore. Málem už znovu zopakovala, že je Tatiana, ale to už naneštěstí řekla a naštěstí to nezapokovala. Nepotřebuje vypadat jak blbeček před prvním člověkem, co se tu objeví. Když po ní zopakuje větu, jenom jemně přikývne. Nepamatuješ? Poví udiveně a nechápavě se na něj podívá. Trpíš amnézii? Neodpustí si sarkastickou poznámku, ale její úsměv naznačuje, že to nemyslí zle. Uhodls. Co mu napovědělo? Barva pleti nebo přízvuk? Přece jenom pochází z Argentiny a tam se mluví převážně španělsky. Asi tři hodiny a čtyřicet minut. Zadívá se přitom na hodinky. Čtyřicet dva, pokud jsme přesní. Pokrčí rameny. Nastupuju tu tento tok do školy. Poví lehce s úsměvem.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 10:27 pm
Taky mě těší. Usměje se na dívku, když ji stiskne ruku. Dalo by se říct. Spíš trpím špatným orientačním smyslem. Pokrčí rameny nad její sakrastickou poznámkou a její styl vystupování se mu začíná zamlouvat. Má totiž rád lidi, kteří se nebojí sarkasmus používat a jeho poznámky jej byly plné, což většinou jeho okolí neustále lezlo na nervy. Zasloužím si jedničku. Poznamená a potěší ho, že aspoň něco uhodl. Bylo by nejspíše docela divné, kdyby mu řekla, že bydlí třeba hned pár metrů od této zahrady a sem chodí každý den. Nějaká přesná. Řekne uznale, protože ani sám neví, jak dlouho se zde vlastně nachází. Tři hodiny spánku, hodina domlouvání s personálem a půl hodiny procházení? Pokusí si přibližně spočítat, jak dlouho se zde nachází, avšak jeho výpočty rozhodně nejsou přesné, protože čas si rozhodně nehlídá. Odkud jsi? Zeptá se zvědavě. Do jaké školy nastupuješ? Položí dívce další otázku.
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 10:36 pm
Úsměv mu oplatí, přitom si zastrčí jednu loknu za uchu. Přitom nakloní hlavu na stranu a musí se ušklíbnout. A budeš schopný najít cestu zpátky? Poznamená se zamrkáním očí. Musí si založit ruce na hrudi. Občas ráda lidi popichovala, i když se jim to moc nezamlouvalo. Za? Nechápavě se na něj zadívá a trhne ramenem. Pokud za to, že jsi uhodl, že nejsem odtud, tak nemáš moc velké nároky. Poznamená s nakrčením nosu, přitom si prohlédne manikúru, jako by to byla běžná věc. Sice teď jsem v Brazílii, což je trochu podobné Argentině, ale i tak jde poznat, že nejsem místní. Tedy myslím. I by se nad tím zamyslela, ale zarazí ji jeho slova. No jednak mám mobil s hodinami a hodinky na ruce. A pamatuji si, kdy jsem přistála. Pokrčí rameny a trochu si jej prohlédne. Z Argentiny. A ty? Odpoví mu na jeho otázku, když ji ale položí další, musí se zasmát. Máš vždycky tolik otázek? Neodpustí si další poznámku a posadí se opět na opěradlo lavičky, co je metr od nich. Ale nastupuji na Royal academy, na obor dvorních dam. Což asi dává smysl, když uvážíme, že nejsem odsud, nastupuji na školu v Gardenii a navrhuji oblečení. Ostatně nevím o jiné profláknuté škole tady přímo v Gardenii.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 10:44 pm
po skonceni telefonatu se opet vrati k tem dvoum.omlouvam se. To byl táta.. pak si zastrci telefon do kapsy zadni u kalhot a vmisi se jim do rozhovoru rikala jsi Royal academy? Ja tam jdu take. A ty? Victore? prosim rekni ano... uz jen kvuli tomu tetovani! Prosii.. navenek pusobi ta divka velice mile. ja jsem Victoria. A ty? Promin telefonovala jsem tak jsem to preslechla.
Derek Barrueco
Derek Barrueco
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 06. 19
Age : 21
Location : Španělsko

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 10:54 pm
Dnes se rozhodl navštívit Japonskou zahradu, která mu byla nakonec doporučena, když konečně našel informace. Konečně se dostane na místo a musí přitakat že to stojí za to. Tak sem musím ještě někdy zajít. Lehce se pousměje a zamíří dále. Přejde mostek přes malý potůček co tu protéká. Patrně uměle vytvořený. Všimne si nějaké trojice, co postává trochu dále od něj, ale zatím se k nim nepřibližuje. Není ten typ co se vtírá. Spíše naopak, je to samotář. Do diskuzí se přidává pouze pokud musí, takže by ho tam někdo musel násilím dotáhnout. Povzdechne si a posadí se k potůčku na zem. Vidí na zemi pár okrasných kamenů, na které se zadívá a začne si jeden z nich ve vzduchu prohlížet.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 10:56 pm
Nad její otázkou se pousměje, protože přesně na toto se ptal sám sebe, když opouštěl svůj hotelový pokoj. Mám v plánu se tu potulovat tak dlouho, než se nějakou záhadou dostanu až ke svému hotelu. Odpoví jednoduše. Jeho plány bývají očas trochu primitivní, avšak kdyby opravdu stál o to, najít cestu zpět do hotelu, určitě by si našel mnohem efektivnější způsob. Víš, já jsem skromnej. Řekne, jako by byl úplné neviňátko. Stačí mi jenom to nejlepší. Dodá s úšklebkem v zápětí. No jo, tady je někdo přesný, aniž by se snažil. Protočí očima, protože on rozhodně nepatřil mezi lidi, které by příliš dávali pozor na to, kolik je zrovna hodin. Prohlédne si dívku a všimne si, že opravdu vypadá, jako pravá argentinka. Já jsem z Itálie. Odpoví jednoduše na její otázku. Tak promiň, že se ptám. Prohodí a chvíli váhá, zda by se měl posadit. Nakonec si však sedne vedle dívky. Takže dvorní ráma. Pousměje se. Až pozná namyšlené princezny, ten úsměv jí přejde. V pořádku. Je hezké, že se stará. Usměje se na Victorii a samotného by ho zajímalo, zda mu jeho otec zavolá, přestože ani neví, co by mu vlastně řekl. Ehm. Jo, tak se tam asi uvidíme. Pousměje se na Victorii, přestože se mu do školy dvakrát nechce a raději by po celou dobu zůstal ve svém hotelovém pokoji, kde by po něm nikdo nic nechtěl. Všimne si postavy, která přišla do zahrady, avšak nevěnuje jí přiliš velkou pozornost a dál se věnuje dívkám.
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 11:11 pm
Zavrtí hlavou nad jeho uvažováním. Nebylo by jednoduší někomu říct, ať ho tam dovede? Zamyslí se a pak si uvědomí, že ona je vlastně taky v hotelu. No já taky jsem na jednu noc v hotelu, jestli jsi v tom na náměstí, můžu ti ukázat, znám cestu. Pokrčí rameny, ale nemíní se vnucovat. Prostě jen nabízí pomoc. No jasně. Ušklíbne se, když to vlastně druhou větou popře.
Když řekne, že je z Itálie, prohlédne si ho a v tu chvíli si nedokáže představit, že by byl odjinud. Tmavé vlasy, opálený, rodilý ital. Trochu se pousměje, když  si sedne vedle ní, ale nijak tomu nepřiklání nijaký důraz. Nakonec se k nim vrátí dívka. V pořádku, moji rodiče volali zatím jenom pětkrát, aby se ujistili, že jsem v pořádku. Ano jsou trochu více ochranářští. Vzpomene si na dnešní rozhovor s otcem, že v Brazílii řádil hurikán. Nejenom že byl kilometry daleko, ale ještě ani neseděla v letadle do Brazílie. Když ji oba řeknou, že budou nastupovat do Royal academy, trochu se podiví, ale nakonec jí to dává smysl. Zadívá se na Victorii a trochu pozvedne obočí. Vždyť jsem se představovala ještě než odešla. No nakonec to nechá být. No jsem Tatiana. Těší mě, Victorie. Pak se ale zamyslí nad tím co už ví o Victorovi a podívá se na něj. Ty jsi princ, že ano? Našpulí rty a upře na něj svá velká kukadla. Ne že by znala všechny monarchy na světě, ale vydedukovala to. Jeho hrdost, lehce arogantní vystupování, sebedůvěra, komorník to určitě nebude a rytíř mi k němu nesedí.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 11:24 pm
Tatiany nabídka ho překvapí. Nečekal, že by byla najednou tak ochotná. Děkuju. Plánoval jsem tu sice bloudit až do zítřejšího rána, ale společnost se hodí vždycky. Nikdy nic moc neplánoval dopředu, avšak stále je lepší mít ve městě někoho, koho by znal. Napůl ital, napůl španěl ale to je podobné. Pousměje se nad jejím popisem, protože si uvědomí, že její popis se hodí k obojím případům. Mě volali jen jednou, aby se ujistili, že jsem vůbec dorazil. Zasměje se, nad jejich starostmi. Žádné "Victorku, jsi v pořádku? Zvládl jsi cestu? ale jen "Jsi v Brazílii?" a "Doufám, že nezdrhneš." Vzpomene si na zbytečné otázky a obavy jeho rodičů. Nějaká chytrá ne? Zasměje se, když Tatiana uhodne jeho postavená a jenom v duchu doufá, že to nebude příliš rozvádět. Jak se vlastně na akademii těšíte? Zeptá se dívek, jako by to pro něj neznamel nástup někam, kam by dobrovolně nikdy nevstoupil.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 11:31 pm
poslouchala jsem jejich konverzaci a jen se obcas pousmala. Ovsem nechtela se do toho nikterak vnucovat. Koneckoncu... byla tu ted ta treti.ja se moc netesim popravde. Radeji bych yla nekde kde byvj de nemusela ucit chovani a kdesicosi. Bohuzel princ nejsem a tak to co by me zajimalo nejvic studovat nemuzu. Kazdopadne pokud jsi princ... dost hezky princ a pekny princ, mohli bychom se treba i potkavat. Koneckoncu, hezkych princu potkam jen malo ted uz se zasmeje a zacervena
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 11:44 pm
Překvapí ho, když Victoria řekne, že se na akademii moc netěší. Doteď si totiž myslel, že pro spoustu lidí je splněný sen dostat se na tak prestižní školu, akvšak pro něj to bylo za trest a ani by ho nepřekvapovalo, kdyby to měl někdo čirou náhodou podobně. Co ty víš, třeba se ti tu nakonec bude líbit. Zopakuje povzbudivá slova své matky, které slíchával pokaždé, když se snažil je přesvědčit, zda by si jeho nástup nemohli ještě jednou promyslet. Myslím ,že když budeme na stejné škole, určitě se někde ještě potkáme. Mrkne na dívku. Začíná mu pomalu docházet, kam tím Victoria míří, avšak je si jistý, že ji nevidí naposledy. Už jsi přemýšlela, nad volbou cizího jazyka? Zeptá se a první otázku, která ho napadne.
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 11:55 pm
Pokrčí rameny. Prostá dedukce, navíc tebe by prohlídl každý. Dodá nakonec. Když se vrátí Victorie, trochu se jí uleví, ale cítí se trapně, když přímo před ní začne tak okatě flirtovat s Victorem. Díky, že ze mě děláš páté kolo u vozu. Povzdechne si, nerada se cítí vynechaná a Victorie jí tímto způsobem dává dost jasně najevo, že jim tu překáží. To je škoda, zdála se milá. Posmutněle sklopí zrak a zvedne se z lavičky. Francouzština, španělsky už umím. Je to můj rodný jazyk. Odpoví ještě Victorovi. A poté se otočí k Victorii. A do školy se vcelku těším. Doufám, že si tam udělám alespoň nějaké přátele. Kamarádka by bodla, teda za předpokladu že mě nebude odstrkávat na druhou kolej a nebudu se cítit vynechaná. Povzdechne si a poté ustoupí o pár kroků. Už se asi vrátím na hotel. Sice slíbila Victorovi, že mu ukáže cestu, ale díky Victorii se cítila opravdu nepříjemně a tak se rozhodla odejít. Když se mu tak vlichocuje do postele, určitě ho tam moc ráda doprovodí. Neodpustí si sarkastickou poznámku v duchu a zamíří pomalu pryč.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Wed Jun 12, 2019 11:59 pm
poskrabe se na hlave. Je si na sto procent jista ze v te akademii se ji jen tak nezacne libit. ano. Treba se mi tam bude libit. A co ty? Tesis se na akademii? samozrejme ze se tesi. Vsak kdo by se netesil? Koukla na Tatianu. Co o cem to mluvi? Jaka druha kolej? Jazyk? popravde jsem premyslela i nad francouzstinou.a ty? Francouština je jazyk romanticky a kdejaky poetista ten jazyk miluje. koukne na upozornění na telefonu a vymaze zpravu tak se teda uvidime jeste? *nebo ne? Zamava Tatii a koukne na Victora.*Pocasi mi hlasi ze bude prset a ja nechci zmoknout. usmeje se a porozhlédne se. Hele! Nekdo dalsi! tak asi bys mel jit za Tatiou a ja se take vydam svou cestou. pousmeje se. A pak uklidi telefon
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Thu Jun 13, 2019 12:12 am
Abych byl upřímný, tak pro mě je akademie za trest. Přizná se, protože tehle fakt rozhodně nemusí zapírat. Francouzština je krásná. Já se pořád nemůžu rozhodnout. Moje matka je španělka, takže bych měl jistou výhodu, protože bych se nic nového učit nemusel. Zauvažuje nahlas. Dobrá volba. Prohodí k Tatianě a následně poslouchá, co říká Victorii. Nechtěl, aby se Tatiana cítila odstrčená, avšak otáčení konverzací mu nikdy příliš nešlo. Možná kdyby se zapojila. Lehce si povzdechne. Nezapomeň si hládat hodinky, abys věděla, v kolik přesně se dostaneš na hotel. Mrkne na ni. Sice mu slíbila, že by ho doprovodila, ale nebude ji nutit zůstávat a samotnému se mu ještě nechce vracet se na hotel, protože by tam stejně nic zajímavého sám nedělal. Mylsím, že bychom taky mohli jít. S mým orientačním smyslem se do hotelu dostanu nejdříve za hodinu. Pousměje se a vstane z lavičky. Moc rád jsem tě poznal. Řekne na rozloučenou a vydá se podobným směrem, kterým do zahrady přišel.
Sponsored content

JAPONSKÁ ZAHRADA Empty Re: JAPONSKÁ ZAHRADA

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru