Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

JEZÍRKO Empty JEZÍRKO

Thu Jun 06, 2019 4:23 pm
JEZÍRKO Jez-rko
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Wed Jul 24, 2019 5:33 pm
Po dlouhých dnech vyhýbání se snad všemu možnému a pouze zájem o čtení v pyžamu a zachumlaná v huňaté dece, se konečně rozhodla že by mohla jít ven. Oblékla si svojí sukni a tričko s proužky. Dala si na oči brejle a vlasy dala do dvou drdůlku a vytáhla si z nich ofinu a usmála se. Oblékla si sandálky a se svým instaxem došla s úsměvem k jezírku. Po cestě si vyfoila několik věcí a fotky si vždy pečlivě prohlídla. K jezírku si poté sedla a sundala si sandále a namočila si nohy do vody, letmě vypískla jelikož voda byla studená, ale na po druhé už to pro ni bylo lepší. Instax položila vedle sebe a pak se zapřela rukama trochu za sebe a koukla na nebe, pak zavřela oči a užívala si sluníčka, které zatím svítilo.Přemýšlela co se vlastně všechno stalo. O tom jak se dala dohromady s Christiánem, o tom jak ji rodiče zabijí jestli se to dozví, ale věděla jedno, nebyli tu takže je to ani nemuselo zabíjet. Přemýšlela hodně, zvládla by se kvůli němu vzdát titulu, ale kde mohla mít jistotu, že jim to vydrží. Když ji on opustí a ona nebude mít domov, co bude moct dělat ? Možná by už teď mohla začít šetřit peníze, pro jistotu, peníze se vždycky přeci jenom hodili, ale věřila, že by jí to mohlo s Christíanem vdyžet, možná navždy.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Wed Jul 24, 2019 5:52 pm
Hraje na kytaru ve svém pokoji a pečlivě si zapisuje všechny akordy, které ho napadají společně s textem. Má překvapivě až příliš nápadů a inspirace, kterou chce využít, dokud může. Podívá se na hodiny, aby měl přehled, jak dlouho už sedí zavřený ve svém pokoji a překvapí ho, kdyý zjistí kolik je, protože se mu zdálo, že od té doby, kdy byl naposledy venku skutečně uteklo už slušných pár hodin. Nicméně i tak je se svou prací skutečně spokojený, avšak usoudí, že je čas zajít aspoň na chvíli na vzduch. Napadne ho, že by si mohl jít zaběhat, nebo třeba zaboxovat, aby trochu potrénoval. Po chvilce váhání se rozhodne zajít pouze na procházku po okolí s nadějí, že by cestou někoho mohl potkat. Vyrazí směrem k jezírku a na sobě má čistě bílé tričko s obyčejnými černými džíny. Překvapí ho, když u jezírka spatří Annie. Chviličku jí pozoruje a následně k ní pomalu dojde. Opatrně ať nespadneš. Usměje se místo pozdravu.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Wed Jul 24, 2019 6:01 pm
No Christiana si nevšimla , ale když promluvil takk si zakryla rychle obličej a pak na něho koukla ,, Jednou mě zabiješ " zamumlala , pak na něho koukla,,V tomhle bych se neutopila " vyplázla na jěho jazyk a pak na něho cákla trochu vody a usmála se.,, Copak tu vlastně děláte pane Sabbatini ? " usmála se ,, Nebo spíš jak jsi mě našel " sundala si sluneční brýle a nevinně zamrkala.,, Počkej počkej, řekni el queso " zazubila se a vzala rychle svůj instax, aby vyfotila Christiana, ani nečeká jak zareaguje a hned ho vyfotí. Pak si vezme fotku a usmála se ,, Neboj se sluší ti to na té fotce " uculila se a lehla si a začala si ji prohlížet ,, Ale tobě to sluší pořád " zamumlala spíše pro sebe a jemně rukou zakryla slunce, aby ji nesvítilo do očí a dál si prohlížela fotku Christiana .
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Wed Jul 24, 2019 6:23 pm
Šel schválně potichu, aby si ho Annie nevšimla a jeho úsměv se ještě rozšíří, když zjistí, že se mu to povedlo. Já bych si tím tak jistý nebyl. Uchechtne se nad její jistotou, jako kdyby jí bylo pět a uměla plavat sotva s nafukovacími rukávky, avšak svou poznámku myslí pouze ze srandy. Její cáknutí nemůže nechat jen tak a bez jakéhokoliv zaváhání na ní cákne také. Nechtěl jsem lhát, kdybych někomu říkal, že jsem neproseděl celý den zavřený ve svém pokoji a proto jsem vyrazil na vzduch. Odpoví upřímně na její otázku a následně pouze improvizuje tím, že řekne prví nesmysl, který ho napadne. Napadlo mě, že ty se budeš určitě moc ráda přátelit s vodníky a proto jsem zkusil své štěstí. Zasměje se při pohledu na vodní hladinu a následně se opět zadívá na ní. El queso, cože? Zasměje se nechápavě, jakmile na něj Annie vytasí svůj instax. Tak to teda děkuju. Zasměje se, vezme si její foťák. Sourire magnifique Řekne francouzky a jakmile odtrhne oči z jeho fotky, vyfotí ji, prohlédne si fotku. Nečekej, že ji dostaneš zpátky. Usměje se nad fotkou a posadí se vedle ní.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Wed Jul 24, 2019 6:39 pm
,, Neboj tati, klidně mi z pokoje můžeš donést ten velký kruh donatu " uculila se.,, Hej teď budu vlhká" koukla na své tričko. Poté ji dojde ta dvousmyslnoat a zrudne tak na něho znovu cákne a vyplazne na něho jazyk.,, Já z pokoje nevyšla od doby co jsme byli spolu venku a taky se po mě nikdo nezháněl " uculila se. Možná kdyby sis našla kamarády tak ano Annie. Ale ne ty si radši čteš nebo si s Christianem, že ty trubko. Protočila sama nad sebou oči.,, Jo jasně... A já myslela, že si šel hledat vodní vily nebo mořský Panny" rozesmála se.,, Samozřejmě... Každý den tě tady podvádí s vodník víš co " uculila se, jakmile ho vyfotila tak se usmála,, Maličkost Keníku" vytáhla si červenou fixu a udělala tam srdíčko a fotku dala nakonec bokem. Když ji vyfotí tak si stoupla,, Christiane Sabbatini, okamžitě sem dej tu fotku " řekla skoro až výhružně a hned po něm skočila.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Wed Jul 24, 2019 6:56 pm
Divím se, že sis ho ještě nedonesla sama. Uchechtne se. Při její poznámce se podívá na její tričko. A co mám jako říkat já? Poukáže na cákance od vody na svém tričku a uvědomí si ten dvojsmysl, nad kterým se zasměje a taky na ni vyplázne jazyk, jako by mu bylo šest. Nevím, jestli by ses zrovna měla chlubit tím, jak dlouho jsi vydržela zavřená v pokoji, ale cením tvoji upřímnost. Mrkne na ni. Tak trochu jsem doufal, že bych tu nějakou mořskou panu mohl zahlédnout, ale na tebe by rozhodně neměla. Uculí se na ni. Sleduje, jak si na jeho fotku namaluje srdíčko a aby na tom byli stejně, taky si ji vyfotí a její fotku si nechá. Stejne jako ona, i on se postaví a nad jejím výhružných hlasem se zasměje. Dej mi tu fotku nebo co? Popíchne jí a ruku ve které drží ruku si da za záda.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Wed Jul 24, 2019 7:12 pm
,, Lenost, zlatko, Lenost " zasmala se.,, Ty si za to můžeš sám, kdyby si mě tak ne vyděsil., tak by si teď sám nebyl vlhký" protočila se smíchem oci,  poté ho jenom pozorovala a taky na něho vyplazla na jazyk.,, Když si pro mě žádný princ nepřišel, tak co jiného jsem měla dělat, tak jsem si o princích četla" uculila se.,, Jo tak jako mořská panna jo... To mě jako podvádíš jo? " řekla na oko urazene. Když ji vyfotil tak po něm skočila, ale to nestačilo. Musela něco vymyslet, a tento plán musel přijít za 3,2, 1, teď. Nakonec ji napadlo jedno, usmala se a přitáhla si ho za tričko k sobě a políbila ho, mezitím se mu opatrně snažila vzít fotku.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Wed Jul 24, 2019 7:26 pm
Nad její leností zavrtí hlavou, jako by říkal "tohle snad není možný". Jo, takže za všechno vlastně můžu já. Zasměje se nad jejím obviněním, protože si již zvykl na to, jak podle ženských za všechno vždy můžou chlapi. Doufám, že sis v těch knížkách někoho nevyhlédla a já teď pro tebe nebyl dost dobrý. Poznamená. Jak bych jen mohl. Ty jsi mnohem lepší, než všechny mořské pany. Uculí se na ni, aby jí její falešné uražení vymluvil. Schová fotku za záda a čeká, jestli přijde s něčím, za co by ji fotku dal, přestože si ji rozhodně plánuje nechat. Překvapí ho, když si ho k sobě přitáhne za tričko, ale nebrání se a polibek jí oplatí. Všimne si však, jak se mu za zády snaží fotku sebrat. Tak ty takhle? Uchechtne se nevěřícně a ruku s fotkou trochu zvedne, aby na ni nedosáhla. Víš, že stačí trocha a skončíš v jezírku. Popíchne ji.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Wed Jul 24, 2019 7:53 pm
,, To něříkám, ale menší roli sis tam zahrál, možná bych si měla najít kamarády nebo něco, ale já nechci , ty mi stačíš" usmála se ,, Nikdy jsem nebyla dvakrát společenský člověk. Divím se, že jsem se vůbec seznámila s tebou a Oliverem, i když Oliver se představil mě a unás si na to už ani nevzpomínám nu " uculila se a dala si svojí ofinu za ucho.,, No, jako byla tam veliká konkurence, ale ani jeden nepřekonal tak dokonalého človíčka jako jsi ty Christiánku " uculila se, poté na něho koukla a pozvedla obočí ,, Lepší jak mořské panny, ale no tak nenuťte mě se červenat pane " ovála si jednou rukou obličej jako nějaká nafrněná princcezna. Když ho políbí zavře oči a usmívala se a snažila se mu vzít fotku, když ji to nevyšlo tak trochu smutně zamrkala ,, No tak lásko " zkusila po ní skočit.,, To by si mi jako udělal jo ? To bych tě stáhla sebou neboj se " mrkla na něho a stoupla si na špičky a obmotala si ruce okolo jeho krku.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Wed Jul 24, 2019 8:07 pm
Kdybys měla na akademii víc kamarádů, tak bys neměla čas na mě. Zavrtí hlavou. Ani on sám zde nemá příliš přátel, ale ani trochu ho to nezatěžuje, kdyby chtěl, nejspíše by si tu zvládl najít mnohem více kamarádů, avšak prozatím mu to takto vyhovuje a nic by neměnil. Myslím, že jsem za tebou přišel na večírku. Zavzpomíná si, avšak není si tím na sto procent jistý, raději vzpomíná na jiné chvíle, které s ní už zažil. Tak to jsem rád, už jsem se bál, že mi dáš košem a utečeš mi za někým, kdo vypadá víc pohádkově. Poznamená. Tušil, že její polibek měl být jen součástí jejího plánu, jak mu sebrat fotku, ale ani trochu se nezlobil. Copak zlato? Usměje se provokativně a když se pro ní pokusí skočit, zvedne ruku ještě výš. Chceš to zkusit? Mrkne na ni, jako kdyby jí nabízel něco mnohem lepšího, než pád do jezírka. Když si k němu stoupne, ruce si položí kolem jejího pasu a dá ji pusu. Takže? Co to jezírko? Usměje se.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Wed Jul 24, 2019 8:55 pm
,, Takže tím mi to jako zakazuješ ? " rozesmála se, nemyslela to vážně a šlo to na ní i vidět.,, Ale já stejně nepotřebuju nikoho jiného než tebe méďo " našpulila pusu.,, Joooo....Něco takového určitě " zamyslela a se a na zavřela oči, po chvíli promluvila ,, Stála jsem u okna, měla jsem na sobě tyrkysové šaty s mašlí okolo pasu " usmála se a stále měla zavřené oči,, Přišel si za mnou se skleničkou šampaňského a pochválil si mě, že mi ty šaty sluší , po nějaké době povídaní jsme šli do hvězdárny " otevřela oči a koukla mu do těch jeho s úsměvem.,, Víc pohádkově ? Utéct ? " rozesmála se ,, Méďo , ty si pohádkovější než všechny pohádky na světě a utekla bych jenom nejraději za tebou " usmála se a koukla mu do očí,, A nad tím jsem i přemýšlela " sklonila krátce hlavu ,, Chci být s tebou , napořád , i kdybych se měla zbavit svého blbého titulu " zamručela. Když ji polibek opětoval usmála se ještě víc, ale zklamala samu sebe, že ji nezískala,, Vážně se ptáš , " koukla mu do očí a poté své protočila. Koukla na fotku ,, Asi ji nezískám co ? " zamumala,, Já něco zkusit " pozvedla obočí a ušklíbla se .,, Ale, ale " koukla na jeho ruce ,, Hmmmm...Znám lepší místa než je tohle jezírko " skousla si spodní ret.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Wed Jul 24, 2019 9:14 pm
Tak bych to úplně neřekl, ale ano. Zasměje se a ani on svá slova nemyslí vážně. Vážně mi právě řekla méďo? Aspoň ve své hlavě si představuje, jak by se plácl do čela. Na její přezdívky si snaží pomalu zvykat, avšak pokaždé, když si myslí, že už zná všechny způsoby, kterými by ho mohla nazvat, překvapí ho s něčím novým. Poslouchá, její vzpomínky na večer, kdy se poprvé seznámili a zdá se mu to, jako by to bylo teprve včera, avšak zároveň si připadá, jako by jí znal už roky. Ty jsi úžasná. Dodá, když mu řekne, že kdyby za někým měla utéct, tak by to byl zrovna on a pohladí ji po tváři. Jako vážně? Zeptá se, když si uvědomí, co právě řekla. Teda. Já s tebou taky chci být napořád, ale opravdu by ses kvůli mě vzdala svého titulu? Upřesní svou otázku. Ne, nezískáš. Zavrtí hlavou, protože vážně nemá v plánu jí její fotku dát. Vyzkoušela bys vodu v jezírku. Uculí se, jako by to byl ten nejlepší zážitek. A jaké místo máš na mysli? Zadívá se na její rty.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Thu Jul 25, 2019 7:38 pm
,, Oh lala... Nebudu riskovat, že by si žárlil zlatko " uculila se .,, No neřeklabych úžasná, spíše možná dobrá... " řekla nejistě a slabě se usmála,, Ano vážně " přikývla se svým stálým úsměvem.,, Radši si vyberu lásku než bezmoc, já ... nezvládla bych být královna, je to ...Hrozný ...Už jenom být princezna bylo příšerné, ale královna, nikdy bych to nezvládla ... Vážně ne, to už radši s tebou budu bez titulu než bez tebe s titulem " koukla mu do očí a pohladila ho po tváři,, Já vím , kdyby jsi se mnou už nechtěl ýt tak bych vlastně ztratila všechno, ale radši bych neměla to nic než být královna " sklonila hlavu, pak mu koukla do očí,, Proč chceš mít moji fotku, vždyť na ni vypadám příšerně " zamručela ,, Já nechci vyzkoušet vodu v jezírku, je studená " oklepala se smíchem a pak ho jenmě pohladila po tváři.,, Nevím je tu spoustu krásných míst nebo se tvoje maličkost a moje maličkost, může převléct do plavek a sejít se u venkovního bazénu a zítra můžeme jít brusllit a prostě si dělat krásné vzpomínky " políbila ho a pak mu prohrábla vlasy
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Thu Jul 25, 2019 8:12 pm
Nikdy nepřemýšlel o tom, že by zrovna on někdy žárlil, ale je pravda, že pokud by přišlo na věc, rozhodně by žárlil. Opravdu se se mnou chceš hádat? Zasměje se. Podle něj je Annie naprosto úžasná a svého názoru se rozhodně nevzdá. Zlato, myslím si, že zrovna ty bys byla tou nejlepší královnou pod sluncem. Skočí jí do řeči a poté ji nechá pokračovat a nad jejími slovy se pousměje. Pamatuj si, že já s tebou vždycky budu chtít být, ať už se bude dít cokoliv. Pohladí ji po tváři. To jako nemůžu chtít mít u sebe fotku někoho, na kom mi opravdu záleží? Položí spíše řečnickou otázku. Ale ale, Barbínce není voda v jezírku dost dobrá. Popíchne ji. To zní skvěle. Usměje se nad jejím plánem a proplete si s ní prsty, aby se společně mohli jít převléct do plavek. Pro něj sice plavky nejsou tak důležité, ale respektuje její rozhodnutí.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Thu Jul 25, 2019 8:38 pm
,, Já se nehádám , já prostě jenom ...." nevěděla co říct , vždy za ni mluvili rodiče, každý její krok kontrolovali rodiče, to rodiče ji říkali jak se kdy pohnout co udělat a jak se rozhodnout, byla to jejich loutka s nahraným úsměvem, perfektním make-upem, často s korzetem a navlečená v šatech, kterým všem připadali kouzelné.. Zakoukala se tupě do jeho hrudi a několikrát s jemně otevřenou pusou zamrkala pak mu koukla do očí ,, Nechci se hádat " zamumlala jak malé dítě, co si připadá provinile, potom co něco udělalo. ,, Ne nebyla, jsem dětinská a nerozhodná nevím co je pro můj lid nejlepší" schovala si hlavu do jeho hrudi.,,Slibuješ ? " vykoukla a zakoukala se mu do očí, poté jenom chytla jeho ruku na své tváři a nechala ji tam.,, Dobře...Dobře, můžeš si jí nechat "našpulila rty, i když věděla, že na její opovědi nezálěželo a on si ji nechá ať chce nebo ne.,, Keníku nech toho nebo seženu tvoji Rachel...Nebo mám zavolat někomu z tvojí rodiny ? Možná by i stačil milý dopis tvé mamince, jak neposedný si a jak sis našel přítelkyni, která se kvůli jejímu synovi hodlá vzdát titulu, aby s ním mohla být "řekla až klidně vážne.,, Já vím vymyslela jsem to já " zazubila se, pak se ale zarazila nad tím co řekla .Stiskla mu s úsměvem ruku a vzala rychle fotak a fotky. Obula si sandálky a usmála se . Víc se k němu přitulila a vyfotila je společně ,, A pošlu ji ktomu tuhle fotku " usmála se a pak se s ním rozešla.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Thu Jul 25, 2019 9:11 pm
Svou otázku položil spíše ze srandy. Pro něj je Annie zkrátka úžasná a tohle mu zkrátka nikdo nevymluví. Je ti šestnáct. Je úplně normální, že občas váháš. Poznamená. Ano slibuji. Usměje se na ni. Opravdu mu na ní záleží a chce pro ni jenom to nejlepší. Děkuji. Vítězně se usměje, jako kdyby právě vyhrál zlatého slavíka, přestože by si tu fotku nechal i kdyby s tím Annie nesouhlasila. Jakmile začne mluvit o postavách, které se týkají Kena a Barbie, začne se ztrácet v tom, co vlastně říká, když však zmíní jeho matku, dostane se zpět do obrazu. Jak dlouho bude možné držet jí dál od své matky? Zamyslí se. Svou matku sice miluje, avšak při představě, jak jí jeho matka ukazuje jeho fotky z dětství mu běhá mráz po zádech. Moje maminka by byla moc ráda, že si její synáček našel přítelkyni. Mrkne na ní a zbytek raději nekomentuje. O tom dopisu si ještě promluvíme. Poznamená poté, co je společně vyfotí. Jejich společná fotka se mu opravdu líbí, ale to nemění nic na tom, že by ji musela mít někde vystavenou jeho matka. Nakonec se společně rozejdou do paláce, aby poté mohli jít k bazénu.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Thu Jul 25, 2019 10:25 pm
,, No právě, že mi je šestnáct, neměla bych váhat, jsem princezna a ještě k tomu korunní, měla bych být perfektní ve všech ohledech " nadechla se ,, Já...Já ale nechci... Já chci být s tebou " koukla mu do očí.Usmála se ,, Jsem ráda, že jsem se zamilovala do někoho tak perfektní jako jsi ty " uculila se ,, To je maličkost pro mého miláčka " uculila se.,, No nevím jestli by byla tvoje maminka ráda, že si našla někoho jako jsem já, jenom mě uvidí a vypadnou ji všchny vlasy, chudáček " řekla popravdě, nemyslela to zle.,, Aleee..No tak...Určitě máš nádhernou rodinu " zasnila se .,, A musí to u vá být nádherné a určitě tam je taková rodinná atmosféra někdy, že jo ? " koukla na něho nejistě . Netušila jak to chodí jinde, neptala, protože pro ni byla samozřejmnost, to že je to všude stejně, ale poté co dojela sem ji došlo, že nejspíše ne . Když si posbírali věci tak se s ním vydala zpět,, Přemýšlím jaké plavky si zvít " zamyslela se.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Thu Jul 25, 2019 10:39 pm
Nad jejími slovy jen protočí oči. Pro mě jsi perfektní. Řekne v rychlosti mezi jejími slovy a nechá ji dokončit, co chtěla říct. Já jsem taky moc rád, že můžu být s někým tak úžasným, jako jsi ty. Usměje se. Ale ne, spíš se bude chtít ukázat v tom nejlepším světle. Bude tě neustále obskakovat, ptát se tě na něco a vyprávět ti všechno možné. Poví upřímně. Podle jeho slov to nejspíše nezní tak špatně, avšak ve skutečnosti se mu tím jeho matka zdála trošku otravná. Zvlášť, když ví, jak moc miluje vyprávění historek z jeho dětství. Ano, pokud se zrovna nejedná o nic důležitého a moje matka nevyšiluje, tak je u nás poměrně hezky. Ví moc dobře, že jeho rodina není bezchybná, avšak naučil se brát všechny členy své rodiny takové, jací jsou a většinu z nich by nikdy nevyměnil, i přestože mu občas lezou na nervy. Jsem si jistý, že ti to bude slušet, ať už si vezmeš jakékoliv. Usměje se, když cestou Annie přemýšlí o plavkách. Jemu osobně na nich příliš nezáleží a ani by mu nevadilo, kdyby na sobě žádlé plavky neměla. Takže se sejdem u bazénu? Mrkne na ni, když dojdou k jejímu pokoji.
Sponsored content

JEZÍRKO Empty Re: JEZÍRKO

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru