Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

HVĚZDÁRNA Empty HVĚZDÁRNA

Thu Jun 06, 2019 4:56 pm
HVĚZDÁRNA Hv-zd-rna
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Mon Jun 24, 2019 9:42 pm
Na pokoji si oblekla kraťasy a vysokým pasem, černé barvy a usmála se. K tomu si vzala černý top s obrysem brusle. Řekla si že ji zima nebude tak šla jenom tak. Když našla hvězdárně tak se usmála. Sedla si doprostřed. Koukla na svůj náramek v souhvězdí blíženců a snažila se to najít na obloze, nevyznala se v hvězdách, takže si připadala jako ztracená na mapě uprostřed Sarahy.,, Hmmm... Vsak já to najdu " zamrmlala, ani by si nevšimla, kdyby někdo vešel nebo vedle ní bouchla bomba jak moc se soustředila.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Mon Jun 24, 2019 10:09 pm
Na pokoji si aspoň převlékne kalhoty za ryflové kraťasy a vydá se pomalým krokem k hvězdárně. Není si jistý, jak dlouho příprava Aně bude trvat a proto se cestou poměrně loudal. Znal sice směr, kterým jít, ale uvědomí si, že neví uplně přesně, kudy se tam dostane a proto mu cesta zabere trochu delší dobu, než očekával. Nakonec přijde do hvězdárny, všimne si Any, která sedí uprostřed. Chvíli jí pozoruje, jak se snaží najít znamení na obloze. Nečekáš tu dlouho? Zeptá se, když usoudí, že si ho nejspíše jen tak nevšimne a posadí se na zem vedle ní.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Mon Jun 24, 2019 10:16 pm
Byla marná jako v zeměpise, nenašla ani podobného nic. Vždyť nedokázala možná najít velký a malý vůz, kdyby potřebovala. Povzdechla si. Pak si jenom lehla a málem dostala infarkt  z Christiana,, Ty mě chceš zabít co? " rozesmála se a sledovala jeho rysy a nakonec oči.,, Ehm... A ne.. Nečekám, nebo mi to tak minimálně nepřijde" zasmala se.,, A co ty? Našel si to lehce nebo bloudil? " koukla zpátky na hvězdy.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Mon Jun 24, 2019 11:21 pm
Nechce ji vylekat, ale kdyby měl čekat, než si ho všimne, nejspíše by se nedočkal. Promiň, nemůžu za to, že umíš tak dokonale ignorovat své okolí. Zasměje se. To je dobře. Jak koukám, tak ses zvládla zabavit i beze mě. Usměje se a je rad, ze mu nemá jeho opozdeni za zlé. Věděl jsem směr, kudy jít, ale nakonec jsem si spletl chodbu a proto jsem se tak zpozdil. Vysvětlí a všimne si jejího náramku. Hledala jsi něco konkrétního? Zeptá se a podívá se na oblohu plnou hvězd. Taková krása.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 7:18 am
,, To se člověk jako královsky potomek musí naučit" rozesmála se a pořád klidně ležela a koukala na nebe.,, Trochu, ale stejně jsem neschopná " koukla na náramek.,, Upřímně, já šla po slepu" rozesmála se,,, Ale napadlo mě, že musím po schodech, že to bude někde nahoře.,, Snažím se celou dobu najít blíženece " ukáže ruku a koukla mu do očí. Pak se zaměřila na hvězdy.


Naposledy upravil Ana De Armans dne Tue Jun 25, 2019 10:51 am, celkově upraveno 1 krát
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 8:44 am
Nad její poznámkou se zasmeje. To je samozřejmé. Ignorovat všechny ty povinnosti není jednoduché. Sám někdy při přemýšlení totálně ignoruje okolní svět. Ve většině případů se mu to nevyplatí, ale jednou za čas potřebuje strávit chvíli jenom ve své hlavě. Urcitě nejsi neschopná. Zavrtí nesouhlasně hlavou. Ty jsi šla vážně po slepu? Zasmeje se nevěřícně a uvědomí si, ze nejspíše pravé našel někoho, kdo je podobný blázen jako on. Tak se na to podíváme. Lehne si na zem, aby viděl na hvězdy a zadiva se na oblohu. Malý vůz, severka... Hledá na obloze záchytné body. Vidis tamhleto jasnou hvězdu a támhle ty dvě větší vpravo od ni? Snaží se po obloze malovat prstem, aby věděla o čem mluví. Kdyz je spojíš a přidáš k nim ty čtyři vpravo. Jsou to Blíženci. Usměje se.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 10:56 am
,,Hlavně ty lidi, kteří hltaji každé tvé slovo a hledají na tobě chyby " zamrmlala a koukala na hvězdy.,, Ano jsem neschopná s když už mi něco jde, tak to řídce zatrhnou jak jinak" protočila oči.,, Jestli to najdeš tak si budu pripadat potupně " rozesmála  se a objala se. Pak pouze sledovala jeho prsty a koukla na oblohu,, Ano... Ano vidím to" usmala. Pak pouze s úsměvem na rtech s je němý ukazanim perliček sledovala toto souhvězdí a porovnal ho s tím na náramku.,, Je to nádherný " zašeptala. Pak na něho koukla a otočila se na břicho,, Ne umřel při lovu" povzdychla si.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 4:29 pm
Moc dobře ví, co tím Annie myslí. Občas i jemu lezou ostatní lidi krkem, přestože je poměrně společenský a trávit čas ve společnosti mu obvykle nedělá příliš velký problém. Takoví by si zasloužili lopatou po hlavě. Uchechtne se. Ale nejsi neschopná. A opovaž se se mnou o tom hádat. Zavrtí nesouhlasně hlavou, kdyby byla neschopná, nejspíše by to podle něj vypadalo jinak. Nemusíš si připadat potupně. Už jako malý jsem se učil hledat na obloze srůzná souhvězdí. Uklidní ji a sám doufá, že se mu to povede nalézt, jinak by měl plné právo na to, aby si blbě připadal. Od koho máš ten náramek? Zeptá se, mezitím co si ho na její ruce prohlíží.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 4:35 pm
,, Lopatou po hlavě a přejet parním valcem, věřil bys tomu, že jsem jedno utekla něco matce a oni prej odpozorovaly, že jsem řekla, jak mě to nebaví a že bych radši šla do klubu? Nikdy jsem to neřekla, Sakra vždyť já se ani jednou neopila ani nelourila nic " zaknucela a prejela si rukou po obličeji.,, Za a jsem neschopná, nidky si mě neviděl vysivat nebo na něco hrát nebo dokonce tančit" koukla na něho,, A nehadej se se mnou o tom vím, že mám pravdu "uchechtla se,, Dobře tedy, budu ti věřit" lehla si znovu na záda,, Dala mi ho babička, mám ho od narození " usmala se.,, A dědeček mi dal ten náhrdelník" ukázala mu náhrdelník s ptáčkem.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 4:45 pm
Nad tím nesmyslem se pousměje. Komu to za to sakra stojí? Nikdy nepochopí, proč mají někteří lidé potřebu srát se někomu do života. Ty jsi se ještě nikdy neopila? Podívá se na Annie neveřícně. Chápe, že je to princezna, který by se pohle toho také měla chovat, ale zdálo se mu, že někdy se opít je zkrátka součástí života. Aspoň jednou, dokud to může svést na svou nezkušenost. Myslím, že je na čase, abys to napravila. Mrkne na ni. Nechce ji nutit do pití alkoholu, ale pokud by neměla nic proti, mohla by to být zábava. Určitě máš talent na něco jiného. Ujistí ji. Všem totiž nemůže jít všechno. Není zvyklý prohrávat hádky, u kterých si je jistý svým názorem a proto si své argumenty zkrátka nedovede odpustit.  Umíš si představit mě, jak vyšívám? Nejspíše by kombinace mé šikovnosti a jehly dopadla sebevraždou. Nikdy vyšívat raději nezkoušel, ale tuší, že kdyby už měl v ruce jehlu, nejspíše by se zvládl i omylem zapíchnout. Páni, to je nádherné. Prohlédne si její nárhelník a zajímalo by ho, co vlastně značí. Na své ruce má totiž ptáčka vytetovaného a ten má taky pro něj určitý význam.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 5:02 pm
,, Přesně tak... Jak říkal můj brácha slušňačka Annie "  rozesmála se, nebylo ji to trapné. Neměla se za co stydět. Líbil se jí její život.,, No to Neee... Princi Christiane vy se mě snažíte přesvědčit, abych se opila" rozesmála se.,, Ale budeš mě hlídat " řekla až překvapivě klidně,, Před tím na to nebyl čas a rodiče by mě hlavně nechali zabít" rozesmála se.,, Takže ano klidně se s tebou opiju Christiane " smála se a držela se za břicho.,, Mám , ale zrovna v něčem čem bych neměla mít" koukla na neho a začala ho zkoumavě pozorovat. Představila si ho v šatech sedět na židli a vysivag. Rozesmála se jak nikdy a sví jela se na zemi. Byla celá ruda a nemohla se pomalu se nemohla ani nadechnout.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 5:24 pm
Takže její brácha nebyl takový suchar. Pomyslí si. Nemá nic proti slušnému chování, avšak dle jeho názoru si jednou za čas užít neuškodí. Nad její poznámkou se zasměje. Opravdu se jí snaží přesvědčit, aby se poprvé v životě opila. Samozřejmě, že tě budu hlídat. Přikývne. Chce aby si to užila a zároveň nechce, aby poté nemusela nést následky, stejně jako on musel po svém prvním opití nést následky za všechno, co během opilosti udělal a řekl. Ještě že je to tak dávno. Dodnes si pamatuje, do kolika průšvihů se během jedné noci zvládl dostat. Tak platí. Počítej, že si to pořádně užijem. Usměje se. Všimne si, jak se na něj kouká a následně se začne smát. Čemu se tak směješ? Zeptá se se smíchem z toho, jak ji vidí svíjet se smíchy na zemi.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 5:37 pm
Pořád se držela se za břicho a lapala po dechu.,, Bolí.... Bolí to... Nemůžu... Nemůžu dýchat " smála se. Jenom ta představa ho v růžových šatech. Korzetu a přidělených bocích. Samé volanky a blbustky okolo. Šperky, největší klobouček s květinami na hlavě, zmalovany a sedící na židli jak něco šije. Začali ji téct slzy a pořád se nepřirozeně kroutila,, Bolí " pořád se smála jak smyslu zbavená. Trvalo ji dobrých 5 minut, než se dosmála.,, Tohle musím někdy zrealizovat" usmala se a sedla si, zakoukala se mu do očí a usmála se,, Dobře, kdy mě Teda chcete opít vaše vysosti " uculila se.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 5:58 pm
Nechápavě se dívá, jak se Annie směje. Co jsem řekl? Vůbec nechápe, co tak vtipného řekl nebo udělal. Všimne si i jejích slziček ze smíchu. Tak jsem tě aspoň pobavil. Ušklíbne se a počká, než se konečně přestane smát. Co zrealizovat? Začne přemýšlet o všem, co řekl, než se začala smát. O opití, talentu a vyšívání.... vyšívání!! Doufá, že se plete a Annie ho nebude nutit, aby se přiblížil k nebezpečnému nástroji zvaný jehla. Drahoušku, alkohol je proti školnímu řádu. Tím pádem opíjení si nemůžeš naplánovat a nejprve se musí sehnat alkohol. Informuje ji a už moc dobře ví, jakým způsobem alkohol sežene.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 6:06 pm
,, To Teda pobavil " uchechtla se a sledovala ho. Hmm... Možná by ji i pomohli ostatní,  ale chce to zrealizovat až před plesem nebo nějakou pořádnou akcii. Pak se však zamyslela. Nechtěla ho ztrapnit. Placla s ev duchu do čela a koukla mu do očí,, To je přísně tajné a týká se to jehly a nití.... A šatů... A dal ti neřeknu " uculila se. Když sleduje jeho tvář jak mu to došlo tak se uchechtla a utrela si slzičky.,, Počkat... A nemůžou nad za to vyhodit" znejistela a začala si mnout ruce.,, Ale hádám že ty určitě víš kam se zasit a kde ho taky sehnat co? " řekla nejistě. Nevěděla zda chce nebi ne. Nechtěla mít problémy a ne hned několik dní po tom co začala.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 6:39 pm
Vyslechne si aspoň nějakou nápovědu, čemu se Annie tak smála. Jehly a šaty. Bleskne mu hlavou a raději si nepředstavuje, na co Annie myslela. Šaška ti ze sebe dělat nebudu. Zasměje se a varuje ji již předem. Teoreticky by mohli, ale neboj se. Nikdo na nic nepřijde. Uklidní ji. Nechce jí lhát o tom, že to není porušování řádu, protože je, ale nemyslí si, že by byli kvůli něčemu takovému vyhozeni a navíc si je jistý, že na to nikdo z učitelů nepřijde. Samozřejmě. Takové detaily nech na mě. Mrkne na ni. Nepotřebuje pít alkoholi sice každý den, ale občas si rád dá a bylo by špatné, kdyby s ním neuměl zacházet. Opravdu jsi se nikdy neopila? Zeptá se nevěřícně ještě jednou a podívá se na oblohu plnou svítících hvězd.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 7:02 pm
,, Nemusis mi dělat šaška, můžeš mi udělat barbínu " uculila se a koukala mu do očí.,, A co když jo? Co když nás vyhodí, rodiče mě zabijou" zaknucela a nervózně si rohrabla vlasy, které ji nakonec skončili v obličeji a ona si akorát povzdechla.,, Musíme jít někam, kde nás nikdo nebude hledat nebo tam nebude " zatrasla hlavou.,, Dobře, nechám to na tobě, když už mě chceš opít, tak si to taky vymyslíš" rozesmála se,, Ano opravdu, nikdy jsem nepila a ní se k tomu nehrnula, ale když mám takový dozor jako tebe, tak to bude určitě zábava " usmala se.,, Mám to... Půjdeme k bazénu ne? Bude sranda " usmala se a stoupla si.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 7:22 pm
Ještě lepší. To ty jsi tady barbína. Ušklíbne se na ni. Věř mi, nic se nestane a já tě budu hlídat. Slíbí ji. Nechce ji do ničeho vyloženě nutit, protože by mu to pak mohla ještě dlouho vyčítat, ale dle jeho názoru by si to mohli společně užít. Neboj se, budeme v bezpečí. Nikdo z učitelů nás neobjeví. Ujistí ji znovu. Přesně tak. Nech to na mě. Hlavně žádný stres. Mrkne na ni. Drahoušku, je teplo a večer je chladněji, což znamená že voda je ideální nakoupání. Zavrtí hlavou. Super místem by mohl být třeba park, altánek, nebo někde u mostu. Navrhne místa, která by podle něj mohla být ideální.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 7:34 pm
,, Jak si mě to nazval? " řekla překvapeně a pobaveně ho sledoval. Pak ho chytla za tričko a přitáhla si ho k sobě,, Nejsem žádná barbina a nic podobného a taky nikdy nebudu" uchechtla se. Pak sw odtahla a spravila si tričko.,, Dobře tedy,  jestli se něco pokazí, jsme v tom oba " zasmala se,, Dobře... Dobře, ale chci jít někdy pít do vody... Ale více se mi líbí ten altanek zn ito hezky" usmala se,, Tak jdeme ne? " stoupla si a natáhla k němu ruku.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 7:46 pm
Barbína. Zopakuje provokativně. Ale no tak barbínko, nevztekej se nebo se ti zlomí umělý nehýtek. Uculí se na ni. Velmi ho baví ji provokovat a ještě více ho baví sledovat jeji naštvanou reakci. Domluveno. Těší ho, když zmíní, že by v průšvihu byli oba, což znamená, že by ho v tom nejspíše nenechala samotného. Nicméně pokud by se něco pokazilo, bez váhání by se za ni postavil a vinu si vzal na sebe, aby po tom Annie nemusela nést následky kvůli němu. Tak princeznička by ráda pila ve vodě? Zasměje se překvapeně. Pod mostem je logicky voda a nebo je tu taky jezírko do kterého si můžeš stoupnout. Navrhne možné alternativy. Chytne Annie za ruku, vstoupne si a následuje ji.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Tue Jun 25, 2019 7:55 pm
Nadechla se a nechala tváře jak křeček. Prostě ho praštila do hrudi a otočila se jakože je uražená. Pak na něho koukla a přikývla. Nikdy nikoho nenechala v problému a  taky to neměla v plánu. Klidně by to vzala celé na sebe, nakonec, byl to její nápad se opít. Nadechla se a trochu oklepala.,, Hdj radši se vrat k tomu mi říkat Annie " uchechtla se,, Já myslela plavat ne si namočit nohy" rozesmála se,, Hele věd mě ty to plánuješ já tě jenom budu poslouchat "
Sponsored content

HVĚZDÁRNA Empty Re: HVĚZDÁRNA

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru