Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

ALTÁNEK Empty ALTÁNEK

Thu Jun 06, 2019 4:35 pm
ALTÁNEK Alt-nek
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 4:02 pm
přijdu do altánku ze stájích kde jsem stejně nic nezjistila a rozhlédnu se po něm. Sednu si v altánku a okouzleně řeknu To je nádhera.Všude kolem příroda a tento útulný a zřejmě postarší altánek.Možná mé nové oblíbené místo k trávení času. usměji se. Rozhodnu se nadechnout toho svěžího vzduchu a té omamné přírodní vůně kolrm sltánku co tu panuje.Začnu malovat různé květiny jelikož netuším zda je správné tady trhat květiny z kterých by byl pak pěkný herbář.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 4:11 pm
Jelikož je poměrně hezké počasí, rozhodne se trochu poznat okolí akademie. Sice by ven dobrovolně sám od sebe nešel, avšak stále se snaží všemožně zabavit, aby se neukousal nudou. Dopředu si vůbec nezjišťoval, co se kde nachází a proto ani neví, kam vlastně dojde. Jednoduše se vydá po první cestičce, kterou uvidí a je zvědavý, kam ho cesta dovede. Po chvilce spatří poměrně starý kamený altánek a dokonce i krásná příroda ho překvapí, avšak více než hezká příroda ho zaujme dívka, která se v altánku nachází. Ahoj, neruším tě tady? Zeptá se dívky, která si zde doposud něco malovala.
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 4:19 pm
Podívám se na toho kdo mě oslovil a nasadím milý úsměv Vůbec mě tu nerušíš.Klidně si přisedni. pobídnu ho a udělám mu místo k posazení.Podívám se na nedokončenou kresbu ale pak jí odložím s myšlenkou že jí dodělám později a opět věnuji pozornost nově příchozímu.Rozhodnu se mu představit "Ahoj.Jsem Katie.Katie Kyle." nastavím ruku aby jsme si ji mohli podat Snad tím nic nezkazím.Avšak přece teprve nastupujeme do akademie a tak je snad jedno co je jeho obor.Přátele snad můžeme být ne?
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 4:26 pm
Ze slušnosti se zeptá dívky, zda ji neruší. Na první pohled ze zdá milá. Děkuji. Usměje se na dívku a posadí se nedaleko ní. Nenápadně se podívá na její kresbu, avšak vyzvídání se rozhodne přenechat na později. Nechce hned ze začátku vypadat příliš zvědavě, přestože zvědavost k němu občas patří. Victor Santoro. Představí se a stiskne dívce ruku. Rád tě poznávám. Poznamená. Tuto frázi má sice naučenou, avšak v tomto případě ji myslí opravdu vážně. Odkud jsi Katie? Zeptá se dívky zvědavě. Podle jejího jména sice pár typů má, avšak svým hádáním si nemůže být příliš jistý, protože původ jména může klamat.
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 4:33 pm
Jsem z Velké Británie./b] odpovím ochotně na jeho dotaz [b]Odkud jsi ty? zeptám se na oplátku abych ho hádáním původu neurazila.Přece jen kdo ví jak se vyznám v zeměpisu když jsem nadanější na umění a jazyky. Je milý a vychovaný.Zamlouvá se mi jeho chování. pomyslím si Možná bych si své přátele mohla namalovat a začala bych jím když mě to zrovna až u něj napadlo zasměji se v duchu své nové myšlence avšak vím že budu muset dyžtak později respektovat jeho rozhodnutí
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 4:40 pm
Usměje se, když mu Katie potvrdí doměnku o zemi, ze které pochází. Myslel jsem si to. Poznamená. Typoval totiž bud Velkou Británii, nebo USA avšak neví, jestli je Katie princezna, nebo dvorní dáma. S princeznou USA je již potkal a proto se přikláněl více k Británii. Jak se ti tam vůbec líbí? Zeptá se jí, protože Velkou Birtánii prozatím ještě nikdy nenavštívila, avšak už toho o ní slyšel dostatek a jednou by se tam přeci jenom rád podíval. Já jsem z Itálie. Odpoví jednoduše na její otázku. Jaký obor zde budeš studovat?
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 5:01 pm
Jsem ráda že jsi spokojený se svou myšlenkou zasměji se Je to krásná země.Velké možnosti vědy a školství.Bohatá kultura a literatura.Spousta pěkných tradic a míst.Rozhodně se tam člověk nenudí.Znám pár příjemných míst které bych ti mohla doporučit pokud tam někdy se vydáš odpovím mu ochotně s úsměvem na dotaz. Itálie je určitě taky zajímavá.Tam jsem ještě nebyla. přiznám se mu. Když zaslechnu dotaz ohledně oboru co budu studovat tak odpovím Budu studovat obor dvorní dáma.Jaký budeš studovat ty?
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 5:08 pm
Poslechne si vyprávění o Velké Británii a líbí se mu, jak hezky o ní Katie mluví. Tak to bych se tam vážně měl jednou podívat. Až se tam budu chystat, rozhodně tvé tipy na místa ocením. Mrkne na ni, protože už dávno plánoval, že se do Velké Británie jednou podívá. Ano, Itálie je krásná. Rozhodně doporučuji ji jednou navštívit. Svou zemi má opravdu rád. Vládnout jí sice nepotřebuje, avšak jinak je s ní nadmíru spokojen. Navíc, kdo by neměl ráda napříkald pizzu. Usměje se při pomyšlení na jeho oblíbené jídlo. Doufám, že jako dvorní dáma budeš spokojená. Poznamená. Já jsem sem byl poslán, abych se naučil, jak se má správný princ chovat. Povzdechne si. Jak se ti tady prozatím líbí? Položí dívce další otázku.
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 5:20 pm
Samé urozené dneska potkávám poznamenám Avšak ráda se někdy do itálie podívám. teoreticky mu to slíbím že se tam někdy v budoucnu podívám podle jeho popisu. Taky doufám.Samozřejmě nejdřív budu to muset vystudovat odpovím na jeho poznámku ale pak dodám Určitě ti to půjde.Jen dopiluješ asi techniky co jsi doma pochytil ne? usměji se.Když zaslechnu otázku na mě ohledně toho jak se mi tu líbí tak odpovím Z toho co jsem zatím viděla tak to se mi líbí a ohledně studentů to tu není vůbec špatné.Zdá se že to tady ty čtyři roky přežiju odmlčím se na chvíli a pak se zeptám Co si myslíš o umění?Pro přesnější údaje o portrétech lidí na obrazech
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 5:30 pm
Její poznámce se trochu zasměje. Samé urozené? Na to si zvykej, tahle akademie je jich plná. Sdělí jí informaci, avšak tuší, že tohle není pro ni vůbec nic nového. To zvládneš. Teoreticky jsem si nebyl ani jistý, zda náhodou nejsi princezna, takže to pro tebe bude hračka. Jen my slib, že se z tebe nestane namyšlená dámička. Pousměje se a doufá, že jí nevadí, že s ní mluví tak otevřeně. Řekněme, že já jsem očividně moc královského chování nezdědil. Povzdychne si, ačkoliv jemu to příliš velký problém nedělá. Tak to máš štěstí, snad se ti tu bude líbit. Poznamená. To já asi do pár měsíců budu skákat ze střechy. Umění? Zopakuje její otázku a zamyslí se. Talentovaný nejsem, ale občas ho rád obdivuji. Odpoví upřímně, protože sám zvládne nakreslit maximálně sluníčko v rohu papíru. Co ty a umění? Zeptá se ji na oplátku a předpokládá, že na tom bude jistě mnohem lépe než on.
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 5:40 pm
Nějak jsem si nevšimla zareaguji pobaveně na jeho informaci o urozených i když to tak nějak tuším.Stoupnu si před něj aby dobře viděl mé triko s kalhotama a botaskama a zeptám se Vypadá podle tebe tohle jako oblečení někoho namyšleného nebo královského? pak si opět sednu Neboj se.Nikdy nebudu namyšlená.Avšak je jedno jaké máš chování.Hlavní je aby to neuráželo každého na potkání. usměji se na něj povzbudivě.Ohledně jeho otázky na mé umění rozevřu nedokončený obrázek altánku v přírodě Asi tak nějak.Ráda kreslím krajinu ale občas ráda kreslím i některé lidi. trošku mi zajiskří oči nadšením.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 5:55 pm
Její otázka ho pobaví. A vypadá tohle oblečení jako oblečení nějakého vzorného prince? Položí ji podobnou otázku, protože sám má na sobě jen obyčejné černé kalhoty a bílé třičko. V jeho případě však nebylo tajemstvím, že on se nikdy příliš neprezentoval přesně, jako někdo, kdo by jednou mohl vládnout. To je dobře. Usměje se na Katie, když mu slíbí, že nikdy nebude namyšlená. Doufám, že aspoň někoho normálního tahle akademie nezmení. Znám spoustu namyšlených lidí, kteří uráží ostatní, anižby si to vůbec uvědomovali. Poznamená a raději nejmenuje konkrétní jména. Vážně? Ukážeš mi něco? Zeptá se se zájmem.
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 6:05 pm
Pravda.Nemáš oblečení vzorného prince pokývu hlavou když to zmíní. Svět by byl asi divný kdyby nebyl aspoň jeden namyšlený člověk ale já věřím že v každém je aspoň špetka dobra i když to nedává najevo okolí. usměji se. Ráda ti ukážu nějaké své kresby začnu listovat skicákem a postupně mu začnu ukazovat kresby z velké británie.Konkrétně zahrady,parky,občas nějaké domy či jídlo s pitím.Mezi dalšími byli i obrázky rostlin,obrázky místností. Pokud chceš a dáš mi svolení tak nakreslím i tebe.Budeš si moct ten obrázek i nechat. usměji se na něj
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 6:12 pm
V oblecích se nikdy příliš nevyžíval a rozhodně by si ho nikdy neoblékl dobrovolně, podle toho také jeho šatník vypadá a nejspíše už to ani nikomu z jeho okolí divné nepřijde. Máš pravdu. Jen se kvůli tomu někteří lidé chovají jak naprostý idioti. Pokrčí rameny a doufá, že Katie nemá nic proti občas trochu sprostějším výrazům. Už jen kvůli tomu, že je na akademii si snaží dávat pozor na jazyk, občas si to však neuvědomí a navíc se nachází venku, takže si zaslouží trochu své přirozenosti. Začne si prohlížet kresby, které mu Katie ukazuje. Páni, jsi vážně dobrá. Řekne uznale. Samozřejmě, že máš mé svolení. Jsi opravdová umělkyně. Na dvorní dámu tě je škoda. Poznamená a svou poznámku myslí vážně. Je jí škoda na to, aby skákala kolem nějaké rozmazelné princezničky. Jak dlouho se věnuješ kreslení? Zeptá se zvědavě.
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 6:42 pm
Bohužel nejsem urozená na to abych byla princezna a s meečem neumím tak dobře zacházet abych mohla být rytíř odpovím a pokrčím rameny. Umění se věnuji už hodně dlouho a pořád mě to baví usměji se a vytáhnu i nějaké barvy aby obrázek nebyl tolik jednobarevný. Jinak díky za pochvalu. začnu kreslit jeho podobu.Dávám si docela dost záležet jak na pravou podobu tak i na určité detaily. To je super.Mohu tu nakreslit jednu osobu z mého kruhu přátel zde.Snad se mu to bude líbit pomyslím si a dokončím kresbu a otočím jí směrem k Victorovi Tak hotovo.Co na to říkáš?
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 7:13 pm
Je dobře, že děláš něco, co tě baví. Usměje se na Katie. Když já dělám něco, co mě baví, hned je z toho průšvih. Pomyslí si sám pro sebe a uvědomí si, kolik věcí by tak rád dělal a tady jednoduše nemůže. Sleduje dívku, jak začne kreslit jeho podobu, avšak po celou dobu se vydrží nekouknout na kresbu. Pouze pozoruje Katie, jak tancuje tužkou po papíře a je na ni znát, že si na svém díle dává zálěžet. To jsem na to teda zvědavý. Když má Katie konečně dílo hotové, počká, než svou kresbu otočí směrem k němu, aby se na ni mohl podívat. Páni, ty jsi skvělá. Vykulí nad její prací oči a roztáhnou se mu koutky úst do okouzleného úsměvu. Nechtěla bys ode mě něco na oplátku? Zeptá se dívky, protože by se ji moc rád nějakým způsobem odvděčil, avšak vůbec ho nenapadá jak.
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 7:29 pm
Taky jsem ráda že mohu dělat co mě baví a co mě bude živit pokud zde neuspěji usměji se na victora. Vycítím nějaký smutek v něm a tak navrhnu Kdyby jsi něco potřeboval tak za mnou přijď a já ti ráda pomohu usměji se na něj. Děkuji ti za pochvalu jsem štastná z toho co řekl.Opatrně papír s portrétem vytrhnu a dám ho vedle sebe než ho opět přemaluji do skicáku.Poté vytržený obrázek dám Victorovi do rukou se slovy "Tenhle je pro tebe.At máš památku.Jinak zatím nevím o ničem co bych potřebovala"
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 8:15 pm
Katiin přístup se mu sice líbí, avšak nedovede si odpustit jeho poznámku. Ty zde uspěješ. Poznamená naprosto vážným hlasem, protože nevidí sebemenší důvod, proč by zde zrovna ona neměla uspět. Děkuju. Usměje se na ní a opravdu si cení její nabídky. Bohužel odsud mě asi nedostaneš. Pomyslí si, protože tohle je jediná věc, kterou by nyní chtěl ze všeho nejvíc. Vezme si od ní obrázek, který pro něj namalovala. Děkuju moc, určitě si ho někde vystavím. Usměje se vděčně. Kdybys cokoliv potřebovala, stačí říct. Mrkne na ni. Co vlastně kromě malování ještě ráda děláš? Zeptá se jí.
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 8:58 pm
Díky za důvěru a to že si myslíš že uspěji usměji se na něj vděčně. Jsem ráda že se ti líbí.Hned to zlepší náladu a i den. řeknu nadšeně. "Děkuji za nabídku.Možná to někdy využiji" pokrčím rameny. Zamyslím se nad jeho otázkou Mám ráda umění v jakékoliv podobě takže to je malování,zpívání,tanec a divadlo.Avšak ráda i prozkoumávám a experientuji né vždy to ale vyjde Co ty rád děláš ve svém volném čase? zeptám se ho naoplátku.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 9:18 pm
Katie se mu zdá jako jeden z mála lidí na této akademii naprosto normální. Stihl se sice seznámit pouze s pár lidmi, avšak mezi nimi byla i jedna namyšlená dvorní dáma a princezna, která z něj byla už od pohledu hotová. Je tedy jasné, jaký si o dívkách na této akademii stihl udělat obrázek. Páni, je vidět, že se zde rozhodně nudit nebudeš. Pousměje se nad jejími zájmy. Co já rád dělám ve volném čase? Zopakuje její otázku nad kterou se musí nejrpve zamyslet. O flirtování a popíjení raději mluvit nebudu. Docela rád sportuju. Ze všeho nejraději mám teda surfování, taky mě baví jízda na motorce nebo na koni a občas hraji na kytaru. Vyjmenuje pár svých zájmů.
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 9:27 pm
"To se tady asi nudit fakt nebudu" zasměji se "Avšak jak tě poslouchám tak ty taky určitě ne.Koně tu mají." usměju se ale pak na chvíli stuhnu když zmíní hru na kytaru než nadšeně se zeptám "Ty hraješ na kytaru?Tak to je úžasné!Někdy by jsi mi mohl něco naní zahrát" mrknu na něj "Surfování jsem zkusila jen jednou ale asi to nic pro mě nebylo ale na tebe bych se klidně chodila dívat" usměji se na něj jak sluníčko "No určitě se tu oba nějak zabavíme."
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 9:37 pm
Moc rád by věřil, že se tu nudit nebude, avšak od svého příjezdu mu dělá opravdu problém, aby se nějaký, způsobem zabavil na delší dobu, než pouze pár minut a proto je taky rád, že potkal Katie, se kterou si může popovídat. Doufám. Možná že hodiny jezdectví by mohli být zábava. Řekne s nadějí v hlase, avšak při představě, že ho nějaký chlap komanduje za to, jak jezdí na koni, naděje ho rychle přejde. Za normálních okolností bych ti řekl, ať na to zapomeneš, ale ten obrázek ti chci nějak oplatit, takže máš u mě jednu písničku a můžeš si vybrat jakou. Normálně před lidmi opravdu moc často nehraje, ale za ten obrázek se rozhodne udělat vyjímku. Já pláže miluji. V Británii nejspíše máte chladné moře, že? Uvědomí si, že musí být znatelný rozdíl mezi plážemi v Itálii a plážemi ve Velké Británii. Doufám, že ano. Pousměje se a podívá se na hodinky. Promin, ale asi bych měl jít. Povdechne si. Moc rád jsem tě poznal a snad se brzy opět uvidíme. Dodá na rozloučenou a vydá se cestičkou zpět k paláci.
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jun 17, 2019 9:44 pm
Poslouchala jsem co mi tu povídal.Ohledně moří jsem mu to odkývala.I já mám trochu obavy z jezdectví ale snažím se myslet pozitivně.Docela se i těším co mi zahraje na kytaru a přemýšlím nad nějakou tou písničkou.Když se omluvil že musí jít tak jsem jen řekla "Jen jdi.Brzy se asi zase uvidíme.Taky jsem tě ráda poznala" sleduji ho jak odchází.Jen co mi zmizí z dohledu tak se zase rozhlédnu po klidné přírodě a začnu tam odpočívat.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Tue Jun 25, 2019 9:44 pm
To, že ho praští do hrudi opravdu nečekal. Sice ho její rána nebolí, avšak i tak nahodí ublížený výraz. Au. Vydá ze sebe naprosto normálním hlasem. Copak? Princezničce se nelíbí, když je nazývána princezničkou? Uchechtne se a opravdu ho baví ji takhle zlobit. Nemysli si, že tě budu zachraňovat, až se budeš topit. Varuje ji. Sice by ji zachránil, ať už by byla v jakémkoliv nebezpečí, ale radost by z toho rozhodně neměl. Navíc plavat můžeš i v řece. Jen záleží, na jakou vodu je princeznička zvyklá. Chytne se její ruky a vyrazí do altánku. Tak jsme tady. Stoupne si doprostřed altánku a navede Annie do otočky, jako při tanci.
Sponsored content

ALTÁNEK Empty Re: ALTÁNEK

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru