Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

VNITŘNÍ BAZÉN Empty VNITŘNÍ BAZÉN

Thu Jun 06, 2019 4:18 pm
VNITŘNÍ BAZÉN Vnit-n-baz-n
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 3:29 pm
Ležím na vodní hladině a koukám do stropu. Mé dlouhé vlasy se vlní kolem mé hlavy a já jsem plně zabraná do svích myšlenek. Přemýšlím na Victorem, moji zemí a nad tím jak to vše dát nějak do pořádku. Mít tak kouzelnou hůlku a vše dát do pořádku jedním mávnutím. Strašně ráda bych byla ve středověku kde se vše řešilo sekáním hlav. Nemám sice ráda násilí ale svého strýce bych se fakt ráda zbavila. Zavřu oči a udělám rukama dvě tempa abych i nadále zůstala v prostředku bazénu. Můj plán na dnešek byl zcela jasný zůstat v tomto klidném místě tak dlouho než něco vymyslím
Oliver Walter Caillat
Oliver Walter Caillat
Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 16. 06. 19
Age : 21
Location : Lucembursko

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 3:38 pm
William vejde do prostoru bazénu oblečený do černých plavek. V ruce má ručník, jinak si nenese vůbec nic. Vlasy má sčesané do miniaturního drdůlku. Tiše dojde až k bazénu když si všimne dívky. Zdravím. Doufám že moc neruším. Můžu kdyžtak odejít. Řekne ji a posune se blíže k bazénu, do kterého ale zatím nevleze. Jenom tiše pozoruje dívku. Je připraven odejít, kdyby dívka chtěla soukromí.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 3:51 pm
Prudce sebou škubnu když mě někdo osloví a vytrhne z myšlenek. Rychle se postavím na nohy a zahledím se na onoho narušitéle. Chvilku na něj vykuleně koukám než se z toho tranzu proberu. „Ahoj, né, jasně, v pohodě. Pojď nerušíš mě. Stejně toho moc asi nevymyslím.” Usměju se a poodplavu dál kdyby dostal náhodou nápad sem skočit. Stačilo že z vlasů mi tekla voda po obličeji nemusela jsem ještě schytat první vlnu že skoku.
Oliver Walter Caillat
Oliver Walter Caillat
Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 16. 06. 19
Age : 21
Location : Lucembursko

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 3:57 pm
Ručník odhodí na jedno z lehátek. Poté nohou zkusí teplotu vody a pomale a opatrně vleze do bazénu. Uplave pár metrů. Jmenuji se Oliver jen tak mimochodem... Představí se dívce a na chvíli ponoří hlavu pod vodu. Poté doplave k jednomu okraji a rukama se ho zachytí.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 4:05 pm
Když se mi představí chci se mu taktéž představit ale on se ponoří. Počkám než se vynoří a odpovím mu. „Já jsem Angelica.” Usměju se a i nadále se od něj držím trošičku dál. Nevím proč ale nějak zdejším klukům nedůvěřuji, teda s vyjímkou Victora. Tomu se podařilo si moji důvěru získat. Udělám pár temp a doplácí k okraji na který se posadím. Máchám si nohy ve vodě a kochám se pohledem na celou tuto budovu. Přála bych si aby to tu viděla sestra. Byla by z toho nadšená.
Oliver Walter Caillat
Oliver Walter Caillat
Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 16. 06. 19
Age : 21
Location : Lucembursko

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 4:26 pm
Je to tu pěkné, že? Tahle místnost je naprosto kouzelná. Jako z pohádky. Pousměje se na slečnu a udělá pár temp v bazénu. Ne že by to bylo něco profesionálního ale potřeboval aspoň nějaký pohyb aby se udržel ve formě.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 4:36 pm
„Ano je to tu krásné.” Přitakám ikdyž dle mého nejkrásnější jsou skotské hory. „A vůbec co studuješ? Teda jestli se mohu ptát” usměju se a nadále si šplouchám nohy ve vodě. Jsem sice už trošičku unavená ale do pokoje se mi nechce. To raději dopřeju vodě tu radost aby mi zvlnila kůži než abych byla sama. Nevím ani proč jsem se ptala co studuje ale tak nějak mě to zajímalo
Oliver Walter Caillat
Oliver Walter Caillat
Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 16. 06. 19
Age : 21
Location : Lucembursko

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 4:41 pm
Zastaví se u okraje bazénu a posadí se na něj, sedí tedy naproti dívce. Studuji na prince, I když nikdy asi princ nebudu. Jsem totiž druhorozený a ani mi to nevadí. Pousměje se na Angelicu a Pokrčí rameny. Každopádně jsem si chtěl dát pauzu od rodiny a užít si alespoň trochu volnosti. Proto jsem tady...
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 4:49 pm
Když řekne že je tu kvůli tomu aby si dal pauzu od rodiny zamračím se. Takovýhle lidi mi vadí mají rodinu a dělají jako ný jim byla naobtíž či co. „Měl by sis vážit toho že rodinu vůbec máš” zašeptám si spíš pro sebe než pro něj. Ikdyž je mi zcela jasné že to nejspíš taky slyšel. Naštěstí jsem to řekla takovým neutrálním tónem, takže si to nemohl vyložit zle. Ani jsem to zle nemyslela jen mě takovýhle nevděčníci štvaly.
Oliver Walter Caillat
Oliver Walter Caillat
Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 16. 06. 19
Age : 21
Location : Lucembursko

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 5:26 pm
Já si jich vážím. Ale občas je to prostě komplikované. A to z obou stran. Nelíbí se jim jaký život žiju a snaží se změnit něco co změnit nejde. Pokrčí rameny na dívku. Navíc už mám pocit že je nejvyšší čas odlétnout z hnízda... Dodá poté. Ty jsi princezna? Zeptá se jí potom.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 5:43 pm
„Ano jsem. Angelica Alisha Alexandra Elizabeth Victorie Montagu. Korunní princezna Spojeného království Velké Británie a severního Irska.” Řeknu a udělám malé pukrle a usměju se na něj. Ano můj titul zní hloupě je zbytečně dlouhý a nudný. Ani nevím proč ho zajímalo jestli jsem princezna nebo ne, ale upřímně mi to bylo jedno. Ladně seskočím do vody a až po bradu se ponořím do vody která musí mít snad 30°. To teplo je tak příjemě omamující a uklidňující žebych tu vydržela věčnost
Oliver Walter Caillat
Oliver Walter Caillat
Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 16. 06. 19
Age : 21
Location : Lucembursko

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 5:56 pm
Takže britka? To mě mohlo napadnout hned, máš takový výrazný Přízvuk... Nevadí ti že ti týká, že ne? Potkal jsem tady jednoho kluka, který se poté co se dozvěděl že jsem princ mohl zbláznit jak mně šíleně vykal. Pak jsem ho musel dlouho přesvědčovat ať mi tyká. Lehce se uchechtne a poté se taky ponoří do vody.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 6:25 pm
„Ne neva. Je to takové víc osobnější. Neosobních vztahů mám tak akorát dost.” Odfrknu si. Udělám pár temp a doplavu zpět do prostřed bazénu. Opět se mi zasteskne po mém milovaném mustangovi. Co já bych za to dala být opět v jeho sedle a uhánělt triskem dál a dál, od paláce až do skotských kopců. Sice jsem Angličanka, ale srdce, to mám skotský. Pousměju Se
Oliver Walter Caillat
Oliver Walter Caillat
Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 16. 06. 19
Age : 21
Location : Lucembursko

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Fri Jul 05, 2019 8:10 pm
Jo, chápu to. Pokývá jí hlavou a ponoří hlavu pod vodní hladinu. Pote vypluje a rozpustí si vlasy aby si je hned poté znovu stáhl do drdolu. Jsi se ti jinak líbí tady na Akademii? Jsi tu dobrovolně nebo tě donutili?
Oliver Walter Caillat
Oliver Walter Caillat
Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 16. 06. 19
Age : 21
Location : Lucembursko

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Sun Jul 07, 2019 1:31 pm
Podívá se na své hodinky na pravém zápěstí. Omlouvám se, ale slíbil jsem že něco udělám. Musím tedy jít. Vyšvihne se nahoru, přes okraj bazénu a opatrným krokem dojde k lehátku. Vezme do ruky ručník a v předklonu si vysuší vlasy. Poté se do něj zabalí a pomalým krokem odchází z místnosti. Tak se měj, snad se zase někdy uvidíme. Na některých hodinách a tak... Posledních pár slov si spíše zamumlá pro sebe a poté odejde z místnosti.
Sponsored content

VNITŘNÍ BAZÉN Empty Re: VNITŘNÍ BAZÉN

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru