Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

ŘEKA Empty ŘEKA

Thu Jun 06, 2019 5:06 pm
ŘEKA Eka
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Angelica M.

Fri Jun 07, 2019 10:21 pm
*došla jsem k řece a pořadila se na břeh. V tichosti jsem poslouchala vodu a přemýšlela nad svími věcmi*
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 10:23 pm
*máchám si skrytá ve stínu nohy v řece aby si odpočinuly*
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Angelica M.

Fri Jun 07, 2019 10:29 pm
* Slunce mi začne lézt na nervy a tak se vydám dál až se dostanu ke stínu. Všimni si  že tam je už obsazeno. Plánuji jít dál ale trochu se mi zamotal hlava a já s velkým rachotem spadnu.*
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 10:34 pm
*z poklidného nic nedělání mě vyruší něčí pád.Podívám se kousek od sebe a vidím tam dívku kterou hned přitáhnu opatrně k sobě a snažím se zjistit zda je v pořádku*
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 10:38 pm
*podívám se na dívku která mi začala pomáhat, a usmála se na ni naznamení že je to dobré. Rychle jsem vytáhla mobil a vyťukala zprávu že děkuju a ukázala jí ji.*
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 10:40 pm
Nemáš zač.PromiŇ za tu otázku ale ty jsi němá? *zeptám se opatrně a podaří se mi znakovou řečí to i vyznakovat*
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 10:42 pm
*Zakroutím hlavou abych dala najevo že němá nejsem. *
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 10:43 pm
Takže jen nechceš mluvit že?
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 10:46 pm
*Vezmu mobil a opět vyťukám:* Nedokážu mluvit od smrti své rodiny. A jsem to ale nevychovanec. Jmenuji se Angelica Montagu, korunní princezna Velké Británie.* dopíšu a opět jí to ukážu*
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 10:48 pm
Ty jsi z Velké Británie?Tak to jsem natrefila na člověka ze stejné země.Teda asi bych měla ti vykat když jsi princezna.Já jsem Katie Kyle a budu se učit být dvorní dámou
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 10:54 pm
Nevykej mi. *zašeptám se vší námahou, protože tak nějak tuším že tato dívka, by mohla být třeba někdy moje kamarádka. Díky bohu můj hlas pořád zní jako pohlazení hedvábí. Pak jsem si vzala ještě mobil a doťukala zprávu:* Tak to se určitě těšíš, já se upřímně dost bojím protože budu poprvé za život bez dvorní dámy a nevím jak to zvládnu, tak nějak nedávám česání tělech dlouhých vlasů. *usměju se a ukážu jí zprávu*
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 11:05 pm
Tak co to udělat tak že ty mi budeš psát co potřebuješ za pomoc a já ti pomáhala s tím? *zeptám se* Stejně dvorní dáma bude zřejmě neustále princezně při ruce takže když se naučíme spolupracovat a komunikovat spolu tak určitě dobře vystudujeme *usměju se* Jinak já nerada někomu vykám tak jsem ráda že to po mě nechceš. Víš připadáš mi jako fajn holka s kterou si rozumím a asi s ní budu i vycházet
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 11:09 pm
*usměju se a kývnu na znamení souhlasu* taky mi příjdeš fajn, a s tvím návrhem souhlasím je to skvělej nápad. *napíšu a pak ještě připíšu jednu otázku* nevadí ti že nemluvím?* bála jsem se její odpovědi ale tak nějak jsem tušila že ona není ten tip člověka který druhého odsoudí. Se vším očekáváním jsem ji ukázala zprávu*
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 11:12 pm
Děkuji ti za pochvalu obojího *usměju se* Jinak nevadí mi že nemluvíš.Nejsem typ člověka co by odsuzoval druhé.Beru lidi takové jací jsou a jak se chovají ke mě. *opět se usměji* Neměj strach. Společně to zvládneme *povzbudím ji trochu*
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 11:17 pm
* její poslední slova mě zasáhnou jako blesk z čistého nebe a já se rozpláče, jelikož tyto slova jsem vždy slýchala od sestry. Nejprve se mi potváři skutálelo pár slziček které jsem rychle utřeli ale ony přibývali a já se rozzvlikala jako malá holčička. Bylo to vůči Ketie nevhodný ale já slzy nedokázala zastavit, až moc dlouho jsem ten smutek dusitá v sobě*
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 11:19 pm
*překvapí mě to.vůbec netuším co jsem řekla špatně a jediné co mě napadne udělat je jí vtáhnout do objetí* Promiň.Promiň.Omlouuvám se ti. *začnu ze sebe dostávat omluvy* Nevím co jsem řekla špatně ale omlouvám se ti.Nebude se to opakovat.Slibuji.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 11:24 pm
*obětí který mě darovala mě začalo pomalu uklidňovat alespoň dost na to abych jí to vysvětlila. Vzala jsem do ruky mobil a začal psát* Výš to že to společně zvládneme říkala má sestra, a ono,no zkrátka ona před půl rokem umřela, byla poslední koho jsem na světě měla. Rodiče zempřeli před 5 lety.*ukážu jí to a víc se na ni natanknu, tohle mi chybělo přátelské obětí,*
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 11:30 pm
*přečtu si to a řeknu* Omlouvám se.To jsem nevěděla.Avšak vynasnažím se tu být vždy pro tebe. *objímám jí* Neopustím tě protože pokud budeš jediná princezna z británie tak pak spolu budeme ještě dost dlouho a navíc mě můžeš říct cokoliv.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 11:32 pm
*rychle naklikám odpověď* děkuju moc, ale začíná mi být dost zima asi půjdu teda jestli najdu cestu do hotelu *ukážu jí zprávu a usměju se”
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 11:37 pm
Asi je pravda že se ochlazuje.Měli by jsme jít do tepla *usměju se*
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 11:39 pm
* kývnu na souhlas, zamávám jí a usněju se a pak se už vydám zpět*
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Fri Jun 07, 2019 11:46 pm
*zamávám jí a pak vytáhnu mobil kde začnu hledat kam bych mohla jít spát a tak podobně jelikož se mi nechce moc stanovat*
Sponsored content

ŘEKA Empty Re: ŘEKA

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru