Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HUDEBNÍ SALONEK

+3
Anthony Dowey
Riya Banerjee
Admin
7 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

HUDEBNÍ SALONEK Empty HUDEBNÍ SALONEK

Thu Jun 06, 2019 4:49 pm
HUDEBNÍ SALONEK Hudebn-m-stnost
Anthony Dowey
Anthony Dowey
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 16. 06. 19
Age : 38
Location : USA

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sun Jun 16, 2019 11:42 am
došel do první místnosti, a heleme se! Hudební místnost! Došel až ke klavíru a začal hrát melodii písně "El tango de Roxanne" Do toho začal zpívat Roxanne, you don't have to put on that red light.. pak změnil melodii na jinou písničku. Nakonec vstal a začal sám cvičit tango. Tango miloval. byla to jedna z věcí, která ho uklidňovala. A tak stále v obleku s imanigární partnerkou začal tančit kroky tanga. Do toho dál zpíval. Uměl zpívat. A věděl to. A moc dobře. Nakonec se opět přesunul ke klavíru a hrál melodii písně z muzikálu
Riya Banerjee
Riya Banerjee
Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 09. 06. 19

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sun Jun 16, 2019 11:55 am
Zrovna si to vykračovala po chodbě paláce, když zaslechla odněkud klavír a něčí zpěv. Na sobě měla bílé šaty nad kolena, tělové lodičky a vlasy měla navlněné. Aby nevypadala tak obyčejně, doladila to červenou rtěnkou a zlatým řetízkem. Opatrně otevřela dveře do hudební místnosti a spatřila muže, který hrál na klavír melodii z muzikálu, který moc dobře znala, protože v něm kdysi sama hrála. Nemohla odolat a vlezla do místnosti. Muž vypadal, že je zabraný do zpěvu a nedává pozor na, co se děje okolo něj, tak opatrně došla ke klavíru, aby ho nevylekala. Jakmile se na ní podíval, pousmála se a následně se připojila ke zpěvu a udělala s ním zkušeně dvojhlas a doufala, že ho nezmate. Zatímco zpívala, opřela se o klavír a dívala se na něj. Nečekala, že tu bude někdo umět zpívat ještě před tím, než vůbec začne vyučovat a nenaučí je to.
Anthony Dowey
Anthony Dowey
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 16. 06. 19
Age : 38
Location : USA

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sun Jun 16, 2019 12:15 pm
Zpíval tak, že zapomněl na vše okolo. Ten muzikál měl rád. Píše se v něm o nespravedlnosti lidí na celém světě. Když zaslechl ženský hlas jak se k němu přidal usmál se. Pak jí nechal aby zpívala sama a sám pokračoval v hraní na piano. Koukal na ní, protože klávesy znal zpaměti. má skvělý hlas. a pak si něco uvědomil. ona je.. ona.. No jistě Tony! Ona je ta hvězda z toho muzikálu! když dozpívá a on přestane hrát tak se na ní podívá Asi bych si měl říct o podpis. řekne s úsměvem Já jsem Anthony. ALe lidé mi říkají Tony. usměje se zářivým úsměvem na ženu před sebou
Riya Banerjee
Riya Banerjee
Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 09. 06. 19

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sun Jun 16, 2019 1:05 pm
Trochu jí překvapí, když přestane zpívat a nechá jí, aby to dozpívala. Vůbec jí to ale nevadí, protože po těch letech, kdy vystupovala na tolika akcích už nemá žádnou trému. Navíc slova zná zpaměti. Jeho pohled mu opětovala a bylo vidět, jak moc si to užívá. Tuhle písničku už dlouho nezpívala. Když písnička skončí, spokojeně se usměje. Nad jeho první větou jen se zasmátím zakroutí hlavou. Už dlouho jí nikdo nepožádal o podpis. Vlastně jí to tak i částečně vyhovovalo. Sláva je vrtkavá. Jeho žádost jí ale potěší. Je si skoro jistá tím, že je to učitel na této škole, ale nemá odvahu na to, aby ho tak rovnou nazvala. Jste první, kdo mě na této škole poznal. Pousměje se na něj. Na co podpis, když mě budete potkávat skoro každý den na chodbě? Zeptá se pobaveně a udělá pár kroků k němu. Těší mě Tony, já jsem Riya. Vrátí mu úsměv a projede si rukou vlasy. Moc hezky zpíváš. Složí mu upřímný kompliment a začne mu tykat. Co tu učíš? Zeptá se zvědavě, protože jí zajímá, co by mohl učit člověk, který hraje na klavír a umí zpívat.
Anthony Dowey
Anthony Dowey
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 16. 06. 19
Age : 38
Location : USA

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sun Jun 16, 2019 1:13 pm
směje se. je vtipná., to se musí nechatprohrábne si vlasy a pak zavře klavír. Ovšem stále sedí s otevřeným sakem na židličce. První? Nevědí o co přichází. nevěří vlastním uším, že on je ten první co jí poznal. na její větu ohledně potkávání se na chodbě.. Budu mít štěstí. Potkávat se s tebou na chodbách mi přináší jisté uspokojení, že tu někdo umí zpívat. Aspoň nejsem sám pokrčí rameny a teprve až řekne své jméno tak si stoupne Moc mě těší Riyo. Na tvůj kompliment mohu jenom říct děkuju. pousměje se. já jsem učitel tance a etikety. Naučit puberťáky správnému života. nabídne jí ruku umíš i tančit? Mohl bych tě něco naučit pousměje se navíc hádám, že ty tu učíš zpěv.
Riya Banerjee
Riya Banerjee
Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 09. 06. 19

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sun Jun 16, 2019 1:31 pm
Nad jeho podivením se jen pousměje. Třeba jí tu znají všichni, jen se k ní bojí přijít. Zasměje se nad jeho odpovědí o potkávání na chodbě. Přesně to si myslela i ona. Jen tak trochu doufá, že tu umí zpívat i nějací studenti, protože jinak hodiny zpěvu budou peklo. Pokud moji studenti nebudou umět zpívat, tak tě snad budu i vyhledávat, aby mě uklidnil ten fakt, že jsme na celé škole dva. Řekne pobaveně. Opravdu doufá, že tu někdo umí zpívat. Na jeho odpověď po komplimentu jen přikývne. Opravdu umí dobře zpívat. Mohl by být zpěvák. Tak teď nevím, kdo z nás to bude mít těžší. Učit je zpívat nebo se chovat. Zakroutí s pobaveným úsměvem hlavou. Když se zeptá, jestli umí tančit, trochu překvapeně se na něj podívá. Já? Řekne, jakoby ani nevěřila, že se jí na to zeptal. Umím trochu valčík. Pousměje se nervózně, protože nikdy jiný tanec nepotřebovala a teď se cítí trochu špatně, že toho neumí víc. Tak mě něco nauč. Kývne na jeho nabídku, protože od koho jiného se učit tančit, než od učitele tance.
Anthony Dowey
Anthony Dowey
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 16. 06. 19
Age : 38
Location : USA

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Fri Jun 21, 2019 9:02 am
usmíval se a pak se usmál tak že mu šli i vidět zuby. Pobavil se. Já doufám že mě budeš vvyhledávat i kvůli tomu abys mě jen viděla. Každopádně chápu že máš ráda lidi, kteří umí zpívat zamyslí se řekl bych že to budeme mít těžké oba. Přeci jenom chování by měli mít nějak zažité, kdežto zpívání asi ne.. pokrčí rameny a pak jí chytne za ruku a silně si jí přitáhne otočkou k nemu aby mu přímo ležela na hrudi. teď dej nohu dozadu svou nohou jí tam trochu dopomůže a pak jí učí jen základní kroky tanga tango je má milá velmi těžký tanec, nic méně je ale nejkrásnější. nechá jí aby se otočila. Koriguje jí, a přitom se jí stále kouká do očí koukej mi do očí. Já tě povedu, ale přestaň se soustředit na ty kroky
Riya Banerjee
Riya Banerjee
Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 09. 06. 19

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Fri Jun 21, 2019 1:49 pm
Musí se škádlivě usmát nad jeho větou. hmm, ještě uvidím. Ani neví proč s ním prostě jen tak začíná flirtovat. Nejspíš to bude tím, že už k tomu dlouho neměla příležitost. Doufám, že nemáš pravdu. Řekne s lehkým povzdechem a jakmile jí chytne za ruku a přitáhne si jí, trochu se jí zatají dech. Už je to dlouho, co byla tak blízko muže. Koukne se mu krátce do očí a jakmile jí dá první instrukci, podívá se na nohy a s jeho pomocí dá nohu dozadu. Na jeho moudro o tangu se na něj podívá. Zatím vnímám spíš to, jak je to těžké a ta krása mi nějak uchází. Pobaveně se usměje a pak se snaží soustředit na to, jak ji vede. Pomalu se už začíná chytat, když jí řekne, ať se mu dívá do očí. Zvedne pohled a podívá se mu přímo do očí. Nedalo by se říct, že se začala stydět, ale rozhodně jí jeho přítomnost nenechává chladnou. Má sto chutí, skousnout si ret, ale ovládne se. Takhle? Položí mu tiše spíš řečnickou otázku, zatímco se snaží tancovat jak nejlépe umí a podaří se jí uvolnit, takže už netančí tak křečovitě.
Anthony Dowey
Anthony Dowey
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 16. 06. 19
Age : 38
Location : USA

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Fri Jun 21, 2019 2:37 pm
usmíval se on tango miloval. Byla to jediná věc, u které přiznal, že jí miloval. Její pokus o flirt vzal s nadhledem a možná jenom přimíchal do ohně a já doufám že pravdu mám, drahá mrknul na ní a usmál se když se jí trochu zozšířili zorničky když si jí přitáhl k sobě. překvapená? ano, byla křečovitá nicméně to každý když tanči poprvé Tak zavři oči. řekne šeptem blízko ní [/i]zavři oči a důvěřuj mi. Ostatně tango je o důvěře. [i]usmál se na půl rtu. Ovšem když už se jí podařilo nebýt tak moc v křeči tak jen povytáhne obočí skoro jsem i překvapený. věděl, že by měl udělat nějakou akci. A tak počkal na to až bude s jistotou ovládat první tři kroky. Pak jí řekl a teď má drahá... zavřete oči s tím si jí podtrhnul nohy a pevně jí chytil tak že mu prakticky ležela na koleni a on jí držel kolem pasu. Neměla šanci mu zklouznout. pak opět šeptem blízko ní žijete, má drahá?
Riya Banerjee
Riya Banerjee
Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 09. 06. 19

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Fri Jun 21, 2019 3:04 pm
Na jeho otázku pomalu přikývla, zatímco se na něj dívala. Opravdu jí to překvapilo. Tohle jí ještě nikdo neudělal. Na pár sekund váhala, jakoby od něj na chvíli čekala nějakou levárnu, ale nakonec ho poslechla a oči zavřela. Byla ráda, že je už měla zavřené, když jí začal šeptat. Netuší, jak by to dopadlo, kdyby je měla stále otevřené. Takhle se k němu jen o trochu víc přiblížila, aby získala jistotu a nebála se, že zakopne. Lehce se pousměje nad jeho další instrukcí. Teď mu opravdu důvěřovala. Na jeho pochvalu otevře oči a tančí už o hodně lépe. Já taky. Nadšeně se usměje, protože je ráda, že se něco naučila a dokonce jí to začalo i bavit. Znovu zavřela oči, když jí to řekl a potom skoro vyjekla, když jí podrazil nohy. Okamžitě otevřela oči a to první co viděla je jeho obličej před tím jejím. Potom si uvědomila, že se ho drží opravdu pevně, tak svůj stisk trochu uvolnila. Po jeho otázce se malinko začervenala. Zatím. Pokud nemáš v plánu mě pustit na zem. Řekla tiše a dívala se mu do očí.
Anthony Dowey
Anthony Dowey
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 16. 06. 19
Age : 38
Location : USA

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Fri Jun 21, 2019 3:14 pm
pousmál se vidíš všechno moc černě. opět jí narovnal. Očekával, že se ho bude držet jako klíště. Myslím že se lepšíš. Nicméně, nemohu soudit po jedné skoro lekci pustil jí a šel si opět sednout k pianu a jen lehce stiskl pár kláves které vytvořili zvuk. Zvuk pro tango když se zaposloucháš tak ti bude připadat jednoduchý. Je to jenom o to.. poslouchat. opět stikl pár kláves, které vydali zvuk a on se pousmál. Pak ovšem piano zaklapl a koukl na ní chceš hodinu dokončit? Jdi si vzít podpatky a můžeme se sejít v tanečním sále. jasná výzva. A možná slib něčeho víc? jestlipak mě umíš překvapit drahá Riyo... pomyslel si a představil si na ní rudé šaty. zakloní hlavu na stranu takže? očekával odpověď.
Riya Banerjee
Riya Banerjee
Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 09. 06. 19

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Fri Jun 21, 2019 3:27 pm
Možná se trochu bojí věřit lidem, ale to je kvůli její minulosti a tomu, co zažila. Je trochu zklamaná, že jí narovnal, ale nedávala to najevo. Rozhodně lepší, než kdyby jí pustil na zem. Když si šel sednout k pianu, zůstala stát na místě a sledovala ho. Poslechla si tóny a kývla hlavou. Pro ni jako pro zpěvačku nebylo moc těžké si zapamatovat interval mezi nimi. Pro jistotu si to znovu zabroukala a spokojeně se usmála, když zjistila, že to má dobře. Nad jeho nabídkou nemusela dlouho přemýšlet a přikývla. Taková nabídka zní až moc lákavě na to, aby se dala odmítnout. Rozhodně si převlékne i šaty, protože tyhle nejsou pro tanec úplně ideální. Sejdeme se tam. Pousmála se a rychlým krokem se vydala do svého pokoje, aby se připravila na hodinu.
Tereza Štefanová
Tereza Štefanová
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 16. 06. 19
Age : 20
Location : České království

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Fri Jun 21, 2019 10:30 pm
Vydala se z velkého sálu do hudebního salonku. Všichni snad byli na tom večírku takže doufala že tam bude klid. Vešla dovnitř a hned šla ke klavíru. Chvíli váhala. Nebyla si jistá zda chce opravdu hrát, pak se ale posadila, položila na něj ruce, zavřela oči a začala hrát její oblíbenou ukolébavku. River flows in you. Tu se naučila jako první, ale moc jí nehrála. Už nehrála několik měsíců a tak jí to úplně pohltilo vnímala jenom tu hudbu kterou hrála. Nevnímala nic jiného, jenom každý tón který byl na svém místě.
William Jönsson
William Jönsson
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 06. 19

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Fri Jun 21, 2019 10:39 pm
Jakmile vlezl do místnosti, zavřel za sebou dveře, aby nedělali hluk po celém paláci. Otočil se na ní, když začala hrát a nechal se pohltit jejím hraní a tou krásnou skladbou. Měl sto chutí začít broukat, ale to by jí to kazil, takže se udržel a došel k ní a počkal až dohraje. Jakmile zazněl poslední tón, začal tleskat a díval se na ní jako na nějaký zázrak. nečekal jsem, že umíš hrát až tak dobře. Pochválil jí a sedl si vedle ní na sedátko u piánaa podíval se jí do očí. To není vůbec nudné. Uznale pokýve hlavou a potom se obrátí k piánu a zahraje začátek Melody of tears od Beethovena, protože nic jiného si nepamatuje. Asi po dvaceti sekundách přestane hrát. Dál si to nepamatuju. Podívá se na ní a pokrčí rameny.
Tereza Štefanová
Tereza Štefanová
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 16. 06. 19
Age : 20
Location : České království

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Fri Jun 21, 2019 10:48 pm
Když dohrála a otevřela oči byla překvapená že sedí vedle ní. Při jeho pochvale se usmála a i trochu červenala. Děkuju ti. Není to až tak dobré. Jsou i lepší než jsem já. Ví že jsou lepší hráči než je ona. Snaží se hrát od srdce takže občas nejsou melodie úplně přesné. Když začne hrát on hned pozná tu melodii. To nevadí. Taky hraješ pěkně. položila ruce na klavír a pokračovala tam kde on přestal hrát. Tentokrát už ale měla otevřené oči a vnímala jeho přítomnost. Dělalo jí radost po takové době hrát. I když by si to nepřiznala chybělo jí to.
William Jönsson
William Jönsson
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 06. 19

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sat Jun 22, 2019 9:56 am
Zakroutí nesouhlasně hlavou. Tohle je to nejhezčí, co jsem kdy slyšel. Řekne nejspíš proto, že i kdyby to nebylo technicky dokonalé, má tam ty emoce a to je pro něj víc, než technika. Navíc hraje ona. Musí se trochu pousmát nad její pochvalou. Naposledy hrál před dvěma lety, tak vlastně ani nečekal, že se trefí do správných tónů. Pak na ní jen obdivně kouká, když v hraní pokračuje. Je to známá skladba, ale i přesto nečekal, že jí Tereza bude znát natolik, aby se připojila. Koukal se jí do očí a přisunul se blíž, takže se jejich stehna dotýkala. Cítil se jako kdyby se vznášel. Když dohrála, pousmál se a díval se jí do očí. Jakoby přemýšlel, co má udělat, podíval se na její rty a potom zase na ní.
Tereza Štefanová
Tereza Štefanová
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 16. 06. 19
Age : 20
Location : České království

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sat Jun 22, 2019 10:20 am
Jsem ráda že se ti to líbí. Několik měsíců jsem už nehrála. Přiznala se a ještě zahrála pár tónu a sundala ruce z klavíru když dohrála. Když se přisunul blíž trochu znervózněla ale cítila se šťastná a uvolnění. Jako už dlouho ne. Zadívala se mu do očí a lehce se kousla do spodního rtu. Byla nervózní, šťastná, užívala si jeho přítomnost i občasný letmý dotek. Ale v hlavě měla pořád ten hlásek že si má dávat pozor.  Víte že máte krásné oči, princátko Neubránila se mu složit kompliment protože jeho oči se jí líbíli. Měl v nich jiskru která jí přisla kouzelná.
William Jönsson
William Jönsson
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 06. 19

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sat Jun 22, 2019 10:30 am
Bál se, že když se přisune k ní, mohla by se leknout a třeba odejít a už v životě na něj nepromluvit. Když se sobě prostě dívali do očí a ona se kousla do rtu, pořád trochu zvažoval, jestli má udělat něco víc, nebo ne. Po tom, co mu pochválila oči, lehce se pousmál a už jen to, že mu touhle větou ukázala, že se cítí dobře v jeho přítomnosti udělalo své. Lehce se k ní nahnul a pohladil jí po tváři. Ty jsi krásná celá. Usmál se na ní a následně nemohl odolat a jemně jí políbil. Vyčítal by si, kdyby to neudělal. Doufal, že mě teď nepřiletí facka.
Tereza Štefanová
Tereza Štefanová
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 16. 06. 19
Age : 20
Location : České království

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sat Jun 22, 2019 10:43 am
Lehce naklonila hlavu když se dotkne její tváře. Jeho kompliment jí překvapil ale byla ráda že se mu líbí. I on se líbil jí. Když jí políbil polibek mu opětovala. Zlobila by se na sebe kdyby to neudělala. Ale pak se trochu odtáhla. Líbíl se jí a polibek s ním bylo jako lítat ale nebyla si jistá že děla správně. Líbíš se mi. Ale tohle nemůžu. Chtěla k němu být upřímná a z jejích slov byl znát smutek. Si pěkný, milí, kouzelný ale známe se chvíli. Třeba mě chceš jenom využít. A to kvůli své zemi nemůžu riskovat. Neříkalo se jí to lehce, opravdu si ho za tu chvíli oblíbila.
William Jönsson
William Jönsson
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 06. 19

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sat Jun 22, 2019 10:52 am
Když mu polibek opětovala, měl sto chutí se samou radostí usmát. Jakmile zaregistroval náznak toho, že se chce odtáhnout, přestal a sklonil hlavu. Promiň. Vypadlo z něj. Ta síla okamžiku ho prostě zlomila a on jí musel políbit. Normálně by to neudělal. Přikývne hlavou na její slova a pořád se dívá někam do země. Pro něj to znamenalo polibek, ona to asi brala vážněji než on. Není to žádný děvkař, ale nějaké zkušenosti už má a polibek pro něj tolik neznamená. Je mu jasné, co chce říct. Přikývne, i když ho trochu raní, když vlastně řekne, že mu nevěří. To samé si mohl říct i on. Ale rozhodl se do toho jít. Jednou budeš skvělá královna. Řekl tiše, pohladil jí po rameni pomalu odešel z místnosti. Nevěděl, co si o tom má myslet, ale připadal si tak zranitelně, že už tam nemohl déle zůstat.
Tereza Štefanová
Tereza Štefanová
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 16. 06. 19
Age : 20
Location : České království

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sat Jun 22, 2019 11:03 am
Nechápala proč se omluvá ani proč pronesl že bude skvělá královna. Když se najednou zvedl k odchodu dost se lekla. A tak se zvedla a rozhodla se ho zastavit. Lehce ho chytla za ruku. Williame Bylo poznat že je smutná a mrzí jí to. Nechtěla ho nijak naštvat nebo urazit. Nechtěla jsem se tě nijak dotknout. Jenom jsem zvyklá říkat pravdu. Myslela jsem vážně i to že se mi líbíš Poslední větu řekla spíš šeptem. Lehce se dotkla jeho tváře a dívala se mu do očí.
William Jönsson
William Jönsson
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 06. 19

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sat Jun 22, 2019 11:10 am
Řekl to, co řekl, protože už teď se chová zodpovědně a myslí na svoji zemi. Překvapilo ho, že za ním šla a navíc ho ještě chytla za ruku. Okamžitě se zastavil a otočil se na ní. Někde uvnitř doufal, že změní názor. Poslechne si, co mu říká a pak jen lehce zakroutí hlavou. Myslíš, že tě chci využít? Zeptá se jí trochu zraněně, protože nečekal, že by si tohle vůbec mohla myslet. Potom se trochu uklidnil. Já bych ti nikdy neublížil. Zašeptá, ještě chvilku drží její ruku a potom se otočí a odejde z hudební místnosti. Opravdu ho zranila a teď chce být sám.
Tereza Štefanová
Tereza Štefanová
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 16. 06. 19
Age : 20
Location : České království

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Sat Jun 22, 2019 11:19 am
Cítím že by si mě nevyužil. přizná. když jí pak ale pustí a odejde jako by se v ní všechno to štěstí co tu měla zlomilo. Bolelo jí že odešel, že jí nechal tak samotnou. Musela se ale vzchopit. Věděla že nesmí ukázat slabost. A tak nasadila formální úsměv aby zakryla že jí je spíš do pláče. Nadechla se a rozhodla se odejít ze salonku. Ještě před tím se ale ohlédla ke klavíru. Už bych hrát neměla. Vždy se pak něco pokazí. řekla si v hlavě a pomalými kroky se vydala pryč a pak do svého pokoje. už toho měla pro tento večer až dost. Teď chtěla být sama
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Fri Jul 05, 2019 2:42 pm
Když už si řekla, že ji to na pokoji skutečně nebaví vydala se porozhlédnout po dalších místnostech vybrala nějaké náhodné dveře, které se ji zrovna zalíbily. Broukala si nějakou melodii a vešla opatrně dovnitř. Byla ráda, že tu nikdo nebyl došla k oknu a koukla se ven a usmála se. Poté si sedla ke klavíru. Neuměla na něm sice hrát, ale začala hrát náhodné noty, no spíš mačkala postupně klávesy. Přemýšlela nad tím co se v posledních dnech vlastně událo. Když si však vzpomněla na polibek s Christianem, tak zrudla až na patě a přejela si rukou po obličeji .,, Bože Christiane, co mi to děláš ?" zašeptala si sama pro sebe.Koukla znovu na okno a poté na klávesy po kterých jemně přejela.
Sponsored content

HUDEBNÍ SALONEK Empty Re: HUDEBNÍ SALONEK

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru