Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty ALTÁNEK

Thu Jun 06, 2019 4:35 pm
First topic message reminder :

ALTÁNEK - Stránka 2 Alt-nek

Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Tue Jun 25, 2019 10:05 pm
,, Ale nehraj si že tě to bolelo to bylo nic oproti mé ráně, ty herecko " rozesmála se a trochu do něho stouchla ,, Jeste jednou mi řekneš princezničko a seznámím své koleno s tvým babymakerem " usmala se nevinně a několikrát zamrkala.,, Nejsem princeznička ani nic jiného ty princátko " vyplazla na něho jazyk.,,Abych já nakonec nezachraňovala tebe " uchechtla se a koukala se okolo sebe s úsměvem. Líbilo se jí tady. Sice to nebylo Španělsko, ale líbilo se jí to.,, V čem si myslíš, že jsem několikrát plavala? V bazénu? Ne v řece co máme na zahradě" stouchla ho do mezery mezi zebry.,, Je to tu vážně kouzelný" usmala se a pak se při otočce lehce zacervenala, což doufala, že nepůjde vidět v té tmě.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Tue Jun 25, 2019 11:02 pm
Ty vážně plánuješ mě postupně zabít, že ano? Zasměje se a lehce jí oplatí šťouchnutí. Ale no tak princeznčko, vážně začínáš být jakaká agresivní. Poznamená a ani nepochybuje, že by byla schopná ho do rozkroku opravdu kopnout, což se mu ani trochu nezamlouvá. Ty fakt moc ráda potlačuješ svou identitu, že? Nelíbí se jí barbína ani princecznička ani bůhví co ještě. Zasměje se. Myslíš si, že neumím plavat? Zeptá se dotčeným hlasem a je překvapený, jak moc ho dívka podceňuje. Tak princeznička plavala v řece v královské zahradě. Poznamená a zmíní slovo královské, protože pochybuje, že řeka u nich ve španělsku by se dala srovnávat s řekou, která teče zde. Myslíš si, že bych tě vzal na místo, které by za to nestálo? Pousměje se a protočí ji. Nechceš si zatancovat? Zeptá se jí, když už stojí v altánku proti sobě.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Wed Jun 26, 2019 6:24 am
,, Ne nechci tě zabít, koho bych pak otravovala" zahihňala se,, Ale teď vážně nech toho je to hrozný " řekla už zoufale.,, Prostě Annie, žádná princeznička, žádná Barbie, žádná královská vysosti nic, prosím" koukla mu do očí. Nesnášela takový přezdívky, kolikrát chtěla být prostě obyčejná holka, ale jak to udělat, lidé ji poznají i když uteče bůh ví kam. Povzdechla si a koukla na Christiana, teď na to nemusela myslet takže se soustředila na školu.,, Ne věřím v to, že umíš plavat, ale ty budeš plavat a já udělám nějakou blbost kvůli které se utopis " řekla nejistě.,, Ano, plavala, teď to má bohužel zakázané a stráž ji pronásleduje jako ocásek.,, Asi ne... Nebo spíše určitě ne" usmala se,, Když pak nebudeš litovat " uchechtla se a koukla mu do očí.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Wed Jun 26, 2019 8:38 am
Trochu se mu uleví, když mu Annie sdělí, ze ho nechce zabit, přestože to tak chvílemi vypadá. Dobře, tak ty nebudeš princeznička a ja nebudu princatko. Platí? Pokusí se uzavřít dohodu, která by mohla být výhodná pro obě strany. Baví ho ji sice provokovat, ale tomu jejímu pohledu nedokáže vzdorovat. At se opováží toho využívat. Jsem si jistý, že se ani jeden z nás neutopí a pokud ano, tak rozhodne ne neúmyslně. Řekne přesvědčivě. Mela by sis ze svých strážců umět udělat kamarády. Poradí ji řešení, jak i jako princezma zazit trochu zábavy. Určitě nebudu litovat. Usměje se. V mobilu který má u sebe zapne první písničku, která ho zrovna napadne (Ed Sheeran - Phitograoh), chytne ji do tanečního držení a začne s ni pomalu tancovat.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Wed Jun 26, 2019 1:51 pm
Koukne na něho jestli to kylsi vážně a pak prikyvne,, Dobře Christiánku " usmala se a zakoukala se mu do očí. Chtěla mu kouknout hloubka do duse a tohle byla jediná možnost. ,, Dobře dneska žádné smrti" usmala se,, Ani pokusy o vraždu ani sebevraždu " usmala se,, Jsou nepříjemní, ale to bude asi moje chyba. Už několikrát jsem jim utekla různými způsoby, takže mám pocit, že už se s nimi nikdy nezkamárádím a taky jako...no... Nemám je řada a oni mě... Takže tak nu" usmala se,, Když myslíš " uculila se. Pak si k němu stoupla blíže a začala s ním zatncovat, celou dobu mu koukala do očí a usmívala se.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Wed Jun 26, 2019 2:42 pm
Věděl, že Annie přijde ještě s něčím. Ale no tak Barbínko. Zavrtí hlavou nad její nepoučitelností. Právě proto udělal dohodu, ve které nezmínil tuto přezdívku, aby ji mohl i nadále používat. Sakra, teď jsi mi ale zkazila plány na dnešní večer. Řekne zklamaně, jako by měl v plánu dneska večír někoho zabít. Pár adeptů by se tu možná i našlo. Nikoho tu prozatím nezná natolik dobře, aby si s ním vyloženě nesedl a proto nemá ani důvod reálně plánovat nečí vraždu, avšak v případě, že by byl seriový vrah, nebo zabíjel pro pobavení, akademie by pro něj byla skvělá příležitost. Tak aspoň můžeš být ráda, že tady tě nikdo kromě mě nehlídá. Pousměje se. Vyzve ji k tanci a když pozvání prijme, začne s ní tancovat. Vidíš, tohle ti jde. Usměje se a stále si s ní udržuje oční kontakt.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Wed Jun 26, 2019 2:57 pm
,, Heeej nech toho Keníku "vyplazla na něho jazyk. Nedošlo ji, že na ni udělal takovou past, ale teď už ji to doslo.,, Dobře tedy... Můžeš zabít kohokoliv kromě mě" rozesmála se, věděla, že to myslel jako srandu,  Nebo si to aspoň myslela, podezřívavě ho prohlídla, ale pak se na to vykašlala. Pro nejhorším by se proti němu možná i ubranila. No ne.,, Nikdo kromě tebe? Takže ty mě budeš jako hlídat jo?" Není mi 5 let, abych potřebovala chůvu" rozesmála se.,, To je náhoda a taky mě vedeš, je jasné, že to půjde " pokroutila hlavou a koukala mu do očí.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Wed Jun 26, 2019 6:28 pm
Neříkej mi Keníku Barbie. Zasměje se. Tak to děkuju za povolení. Budeš můj parťák v zabíjení lidí, kteří mi začnou lézt na nervy? Zeptá se jí už jen proto, že ve dvou je většina věcí mnohem větší zábava. Prozatím sice nikoho ještě nezabil a na akademii si zatím ani nenašel nějakého extra nepřítele, avšak kdyby se někdo přeci jen našel, rozhodně by došlo minimálně na plánování způsobu vraždy. Samozřejmě že tě budu hlídat. Vzpomínáš? Slíbil jsem ti, že až se opiješ, dohlédnu na tebe. Připomene jí, jako by to byla naprostá samozřejmost. Tím věkem bych si tak jistý teda nebyl. Pomyslí si, avšak nahlas raději nic neříká. Nešlo by to, kdybys byla úplně levá. Pousměje se a protočí ji pod rukou. Vidíš? Já říkal že to půjde. Poznamená a zadívá se jí, na rty. Dostal bych velkou facku? Napadne ho, co by se stalo, kdyby ji políbil.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Wed Jun 26, 2019 8:13 pm
,, Keníku, Keníku " rozesmála se.,, Samozřejmě, koho zabijeme jako prvního?" řekla vážně, pak ale vybuchla smíchy a schovala si k němu hlavu. Dokázala by zabíjet pro své přátele a rodinu. To oni vědělo jenom pár lidí, ale ti už byly většinou mrtvý. No byly vlastně dva její chůva a bratr. Nechtěla si tu dělat nepřátele, ale pokdu ji někdo bude štvát tak mu prostě vrazi.,, Dobře, dobře, už tě jenom vidím jak mi budeš držet vlasy. I když snad ne " rozesmála se a sledovala chvilku jejich kroky a pak mu koukla do očí.,, Dobře dobre..." rozesmála se,, Ale příští písničku vybírám já " uculila se když ji znovu protočil,, Měl si říct ať si obléci šaty nebo sukni" zářivé se usmála.,, Ale na jak dlouho " když si všimla kam se kouká tak si ret skousla a zakoukala se mu na rty a pak do očí.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Thu Jun 27, 2019 1:00 am
Barbie, Barbie. Zasměje se. První oběť jsem ještě nestihl vybrat. Nejspíš by bylo dobré počkat, než nás někdo naštve, aby ta vražda byla oprávněná. Nebo už máš nějakého adepta? Zeptá se, jelikož se o vztazích mezi ostatními studenty prozatím nebavili, avšak z jeho strany vlastně ani nebylo o čem mluvit, jelikož se s většinou studentů prozatím nebavil. Samozřejmě. Budeš si moc vybrat jakoukoliv písničku budeš chtít. Usměje se a opravdu ho zajímá, jakou písničku dále vybere. Myslíš, že jsem to plánoval? Zeptá se a uvědomí si, že kdyby nějaké plány měl, rozhodně by se těmto večer vyvíjel podle nich. Ale pokud chceš, můžeme si tohle někdy zopakovat a v tom případě bych te i dopředu upozornil, aby sis mohla obléknout, co uznáš za vhodné, přestože i takto vypadáš úžasně. Tamcování v altanku si skutečně užívá, takže by mu vůbec nedělalo problém si něco takového kdy zopakovat. Zadívá se jí má rty a jakmile si ret zkousne, stane se to pro něj ještě větším porušením. Podívá se jí do očí, jemně se dotkne její tváře a spojí jejich rty.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Thu Jun 27, 2019 9:49 am
Protočila nad tím oči a pak se taky rozesmála,, Zatím ještě tady nikoho neznám kromě tebe a Olivera " usmala se.,, Ale ani toho jsem dlouho neviděla, mozna jsem ho odradila" uchechtla se,, Ale určitě se někdo najde, Možná jednou " usmala se. Zajímalo ji možná jestli někoho zná, jestli tohle říká každénebo ona je tak výjimečná. Nechtěla na to myslet a radši si tuto chvíli užívala.,, To je milé, Děkuji moc" usmala se, už přesně věděla jakou pustí. Jednu z jejich oblíbených písniček.,, No vím, že ne " zasmala se,, Ale i tak je to hezké" usmala se.,, Když budeš chtít, tak si to s tebou s radostí zopakuji Keníku " tancovala s ním s radostí. Líbilo se jí to hrozně moc. Taky se mu koukla do očí. Když se dotknul její zavře tak se k jeho ruce jemne pritulila a zacervenala se. Když spojil jejich rty tak zrudla až na páté. Byla překvapena, i když asi ne tak moc, trochu to nejspíš čekala. Opetovala mu polibek a jednou rukou ho Jemen chytla za rameno a zvedla jednu nohu jako princezna.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Thu Jun 27, 2019 2:23 pm
Jméno Oliver mu něco říká. Oliver... není to ten fotograf? Pokusí si na nej vzpomenout a uvědomí si, jaká je náhoda, ze zrovna s nim se už oba dva viděli. Toho jsem taky už poměrně dlouho neviděl. Zamysli se nad tím, jak dlouhá doba od jejich setkání již uplynula. Ty a odradit někoho? Já se divím, že tě vydrží nestalkovat. Pozmamemá. Domluveno. Usměje se, když mu Annie řekne, ze si s nim tancování v altanku s radostí zopakuje a oslovení Keníku raději ignoruje, protože ať už by mu to mělo vadit sebevíc, Barbie ji přezdívat nepřestane. Dotkne se její tváře a potěší ho, že se mu nebrání, avšak ještě více ho potěší, když mu operuje polibek. Mezitím, co se spolu líbají dozraje písnička a následně se odtáhne. Jakoupak písničku by sis přála tentokrat? Zeptá se jí s úsměvem.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Thu Jun 27, 2019 2:46 pm
,, Aspoň vím co budeš dělat, kdyz s tebou nebudu děkuji " zašeptala s úsměvem na rtech. Myslela to jenom jako srandu nebo spíš nevěřila, že by to vážně udělal.,, Ale hezčí bylo zase večer" usmala se, protože to večer mělo nádech toho kouzla, které se jí tam líbilo.Behem toho se k němu ještě víc pritiskla druhou ruku dala na jeho ruku, aby ji nechal na její tvari. Sice nechtěla, aby tenhle moment skončil, ale všechno hezké jedno skončí. Když ee odtahl tak se jí chvěl spodní ret a koukala na jeho rty. Jemně si své oblizla a skousla si ret,, Ehm co? " moc ho nevnímala, ale pak ji to došlo,, Ehm Say you won't let go" úsměv mu oplatila a zacervenala se.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Thu Jun 27, 2019 3:34 pm
Ale ne, já nejsem stalker. Zasměje se při pokusu se obhájit. Jako malý sice moc rád pozoroval lidi, avšak postupem času ho to přešlo. Taky se mi to večer líbí mnohem víc. Usměje se. Zdá se mu to totiž mnohem krásnější a je rád, že i Annie to tak vnímá. Pohladí ji po tváři a užívá si jejího dotyku a následně i polibku, který poté nastane. Po chvíli však polibek ukončí, společně s písničkou, která dohrála. Zeptá se jí, kterou písničku by chtěla dále a všimne si, jejího pohledu na něj. Takže se jí to přeci jen líbilo. Usměje se sám pro sebe, protože tohle je mnohonásobně lepší než facka, kterou původně očekával. Spustí písničku, kterou si přeje a je rád, že vybrala zrovna tuto. Přitáhne si ji k sobě a začne s ní pomalu tancovat.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Thu Jun 27, 2019 10:50 pm
,, To už nezakecas zlato" rozesmála se, ani ji nijak nedošlo jak mu řekla. Nebo to možná neřešila.,, Ma to takový své vlastní kouzlo že? " uculila se.,, Jeste chybí světýlka a bylo by to dokonale" uculila se. Milovala světýlka, hlavně ty v koulých, vždycky ji to přišlo jak z pohádky. Užívala si jeho přítomnost, jeho dotyk polibek. Všechno. Hlavně, že tu s ní byl. Přijde ji milé, že se jí na to zeptal a ještě kdyz to opravdu pustí. Pritiskla se k němu blíže a položila si hlavu na jeho hrudník a tiše poslouchala jeho srdce a usmívala se. Tančila s ním a ptala si, aby to nikdy neskončilo, aby spolu mohli tancovat dokonce života a ještě tisíc let poté.
Christian Sabbatini
Christian Sabbatini
Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 06. 19

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Thu Jun 27, 2019 11:51 pm
Já ukecám všechno. Řekne sebevědomě. Takže příště budou i světýlka. Usměje se sám pro sebe a dokonale si umí představit altánek vyzdobený světýlky. Nastane druhá písnička, při které si ji k sobě přitiskne a jednoduše si při ní užívá její přítomnosti. Jakmile písnička dohraje, uvědomí si, jak pozdě vlastně je. Moc rád by tu s ní protančil třeba celou noc, avšak uvědomuje si, že všechno krásné jednou končí. Asi bychom měli jít, než se po nás začne někdo shánět. Usměje se, vezme ji za ruku a společně zamíří zpět.
Ana De Armans
Ana De Armans
Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 19. 06. 19
Age : 20
Location : Španělsko

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Mon Jul 01, 2019 9:18 am
,, Když myslíš, ale mě jen tak o něčem nepřesvědčíš Keníku, měl by sis dát pozor, za chvíli si pro tebe přijde Rachel" rozesmála se a koukala se okolo sebe. Řekla si, že sem bude chodit častěji, prototže je tu prostě kouzelný a s přízomností Christiána je to dok...Počkat co. To se mi dostal i do hlavy ? Trochu se zamračila, ale pak se uvolnilala užívala si tanec. Moc ani nevnímala čas. Věděla, že je tma a to jí stačilo. Když promluvil tak ji naslouchal,, Dobře, máš pravdu " usmála se, trochu ji překvapí, že ji vezme za ruku, letmě se začervená a jde sním zpět bez toho, aby odporovala. Nevěděla  co by na to řekli učitelé nebo ostatní.,, To nám to moje první opití trochu nevyšlo " uchechtla se.
Sponsored content

ALTÁNEK - Stránka 2 Empty Re: ALTÁNEK

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru