Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NÁDVOŘÍ

+16
Alexandre de Vallée
Lacey Anna Bitter
Tereza Štefanová
Anthony Dowey
Tatiana Nori Jalali
Derek Barrueco
Lenna Kivilaan
Riya Banerjee
Daphnée de la Baume
Melissa de Croy-Solre
Katie Kyle
Victoria Kenstoy
Angelica Montagu
Victor Santoro
Jordan Bryant
Admin
20 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

NÁDVOŘÍ Empty NÁDVOŘÍ

Wed Jun 05, 2019 8:31 pm
NÁDVOŘÍ Hatley4
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 9:08 am
Limuzína zastavila, počkala jsem než mi sluha otevře dveře a pomůže mi vystoupit. Rozhlédla jsem se kolem a cítila jsem velkou nejistotu z něčeho tak nového. Polkla jsem a nasadila milí úsměv. Zafoukal vítr a moje volná sukně zavířila ve větru. Chytla jsem ji aby mi nebyli vidět nepatřičná místa. „ Výsosti vaše kufry odneseme do vašich komnat a uvidíme se na konci semestru.” Oznámila mi moje komorná a já jen na znamení souhlasu jemě přikývla. Cítila jsem mírnou nejistotu ale i velké natěšení. Zadívala jsem se na architekturu budovy předemnou a na chvíli se zasnila.
Derek Barrueco
Derek Barrueco
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 06. 19
Age : 21
Location : Španělsko

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 9:11 am
Dnes konečně měl tu možnost zamířit do královského paláce a brzy mu začne škola. Vzal si tedy svoje kufry z hotelu, nechal si zavolat taxík a poté jenom nasedne a nechá se odvést směrem škola v Gardenii, což je vlastně zároveň i palác královské rodiny. Jen co vystoupí, uznale přikývne. Nádraží mají pěkné, ani se nezdá, že tu před pár lety propukl požár. Pomyslí si a poté se otočí k taxikáři, kterému zaplatí a poté si pobere svoje tašky a zamíří dále na nádvoří. Pár aut už tu bylo, stejně jako nějací žáci, co se postupně posouvali do vnitřní prostorů, on ale setrvával na nádvoří. Sedl si zde na lavičku a pozoroval okolí.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 9:27 am
Zabraná ve svích myšlenkách jsem se vydala k lavičce kterou jsem nedaleko zahlédla. Všimla jsem si že tam někdo je ale jeho tváři jsem nevěnovala pozornost a do již vytáhnutého bloku na kreslení jsem zakreslovala postupně nejvýraznější prvky budovy abych je mohla pak  detajleni propracovala. „Je zde místo, prosím?” Opsala jsem se a hodila na sedícího krátký pohled s milým úsměvem.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 9:50 am
Rodičům slíbil, že do akademie přijede co nejdříve. Bylo by normální, že by se na to vykašlal a dorazil by o pár dní později. Chce jim však ukázat, že není úplně ztracený případ. Všechny své věci mu personál pomůže přepravit do prostorné limuzíny, do které si také nastoupí a vyjede směrem k akademii. Victore, jsi v háji. Teď už není cesty zpět. Povzdechne si, mezitím co se mu z okénka naskytne pohled na ubíhající krajinu. Po pár minutách zahlédne palác, ve kterém bude nyní přebývat. Pro někoho by tohle možná byl splněný sen, pro něj však trest. Vystoupí si, nechá si své zavazadla odnést na pokoj. Nějaký návod, jak se tu nezbláznit nudou? Začne přemýšlet, co by zde mohl asi tak dělat.
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 9:58 am
Dnes měla přijet do akademie. Její rodiče jí objednali řidiče, takže se nemusela bát, že by nesehnala taxík nebo se musela trápit, jak se dostane do školy. Ráno ji obsluha hotelu snesla kufry dolů a poté je naložili do auta. Ona si jenom nasedla dozadu do černého BMW a poté ji řidič odvezl ke škole. Zrovna kolem ní projížděla černá limuzína. Pozvedla obočí. Který snob musí dávat najevo, že je snob hned první den? Zavrtí hlavou a poté vystoupí na nádvoří. Nádhera. Omamně se rozhlédne. Zamíří dále na nádvoří. Inspirace. Zakření se a poté se otočí k služce, která se má postarat o její kufry. Moc děkuji. Poděkuje a poté se jde posadit na jednu z laviček. Jako vždy vytáhne skicák a zadívá se kolem dokola. Zadívá se na fontánu a trochu si promne obličej. Ta voda je skvělou inspirací. Začne si čárat. Udělá jednoduché vzdušné, které jsou poseté modrými květy. Poté vezme modré pastelky a začne své veledílo kreslit.
Derek Barrueco
Derek Barrueco
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 06. 19
Age : 21
Location : Španělsko

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 10:09 am
Když se k němu začne blížit nějaká dívka, trochu si povzdechne, a zadívá se na dívku. Pozvedne obočí, když se dívka tváří jako by jej neznala. Zadívá se na ni a trochu se ušklíbne. Podívejme kdo to je. Slečna šaty musím odhalit vše? Ano je to trochu nepraktická přezdívka a tak ji moc často využívat nebude. Jenom ji naznačí, že se klidně může posadit, poté se opět odvrátí. Posledně na něj dívka neudělala dost dobrý dojem, proto se teď s ní do řeči nedává. Dívá se po lidech a snaží se odhadnout na jaký obor se hlásí. To bude určitě princezna. Ten její nosánek nahoru. Zavrtí hlavou a zadívá se jinam.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 10:14 am
Byla nervozní. Když přijela měla na sobě světle modré šaty ke kolenům a vlasy vlnité. V ruce měla psaníčko a nechala si odvést kufry. Prosím ať je tu někdo známý! Hele! Viktor! došla k němu s botama na vysokém podpatku a sáhne mu na rameno. Jen lehce Koukněme se komu to tu sluší pochválila mu jeho outfit a sama musela uznat, že vypadala mnohem jinak než normálně. Měla na sobě rudou rtěnku a dlouhé nalíčené řasy. připadala si jako doopravdy princezna. chvilku se zakoukala na palác Budu tu teď bydlet.. No to bude něco. Aspoň že je Victor oblečený..
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 10:22 am
Už nyní si začíná připadat jak ve vězení, avšak na svém výrazu nedává ni znát. Na tváři má totiž naprosto vyrovnaný výraz, jako by mu vůbec nevadilo, že bude muset někde trčet a dodržovat různá pravidla. Začne si představovat, co by asi teď dělal doma, když v tom zaslechne klapání padpatků, kterým nevěnuje přílišnou pozornost. Ať to není ředitelka a bude to v pohodě. Otočí se a uvidí před ním stát Victorii. To tobě to tady sluší. Prohlédne si dívku a musí uzat, že v modrých šatech vypadá opravdu dobře, zatímco on má na sobě jen o trochu slušnější oblečení, než jsou otrhané džíny. Jaká byla cesta? Zeptá se, aby navázal rozhovor a podívá se na nedalekou lavičku. Nechceš se posadit? Navrhne a pomalým krokem vyrazí k lavičce.
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 10:27 am
Uslyší povědomý hlas, tak zvedne zrak a hledá odkud to přišlo. Všimne si Victoria, kterému by věnovala i úsměv, kdyby se díval jejím směrem. Má chuť protočit oči, když uvidí Victorii. Ještě se trochu zlobila, že se díky ní cítila nevítaná. Jako predátor. A to jenom proto, aby mohla flirtovat s hezkým klukem? Takto si ona slušně vychované lidi nepředstavuje. Hádám dneska jsou některé dívky pro pozornost hezkého kluka schopné udělat cokoli. Protočí oči, když uslyší jak se mu opět vlichocuje a dokončí zbytek svých šatů. Budu tu muset najít nějakou krejčovnu. Brzy bych je chtěla vidět i naživo. Rozhodne se, že nechce poslouchat dále Victoriin hlas, tak se zvedne a zamíří si to dovnitř. Zajímalo by mě s kým budu na pokoji. Projde kolem dvojice, anižby jim věnovala větší pozornost a poté rovnou ke schodišti.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 10:33 am
pousměje se a vyrazí s ním k lavičce Děkuji. poví na kompliment a pak si sedne a líbne ho na tvář Už nám to začíná co? sedne si a povzdychne si hlavně se nestresuj. Je to jenom škola na povrch vypadá v pohodě a s úsměvem na tváři no.. dobrá zpráva je, že zatím to jsou jenom čtyři roky. Nebo kolik.. áááh! ani nevím jak dlouho mi bude trvat tahle škola. pak se podívá na palác Cesta byla dobrá. Trochu kostrbatá nicméně, nevyhnutelná. znejistí. Nemá rádá tyhle začátky Co ty? jaká byla cesta? proč mi to vše přijde najednou takové.. kostrbaté? Celá tahle konverzace?
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 10:35 am
Jeho poznámce jsem se zasmála a dodala: „No spíš by se hodilo Slečna zapomene si zabalit oblečení” zasměju se a věnuji mu veselý úsměv, nevím proč , ale i přes to že na mě není nejmilejší mi je simpatický. A to je to, všichni se že mě mohou potentovat a mě už to unavuje. Nejraději bych se vzdala koruny a šla studovat, co já vím, třeba rytíře.
Jordan Bryant
Jordan Bryant
Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 14. 06. 19

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 10:40 am
Míří si to do školy, ve svém vlastním autě. Je to jeho zlatíčko, černý terénní vůz, na který nesmí sáhnout žádná žena. Auto si totiž pořídit teprve nedávno a nerad by o něj zase přišel. Projede školní branou, přitom opatrně projede kolem hemžících se studentů, tak aby nikoho nepřejel a zaparkuje na místech pro učiteli. Má zde vyhrazené místo, takže neváhá a hned si na něj vjede. Poté vyskočí z auta. Na sobě má šedé tričko které rýsuje jeho tmavší vypracované tělo a rozpárané džíny. Jako učitel byl spíše takový pohodář. Nejradši by si hned šel s některým ze studentů povykládat, ale to si nechává na později. Všimne si, že několik dívek po něm zvědavě pokukuje, jenom jim kývne. Nemíní si tu začít románek se studentkou. Taková pravidla by porušil jedině, kdyby tu dívku doopravdy moc miloval, což se takhle asi nestane. Vezme si své složky a klíče si dá do zadní kapsy. Poté se obrátí na jednoho sluhu. Martine, starý příteli. Zasměje a poplácá komorníka po zádech. Nad ochotou mu odnést věci jenom mávne rukou. Já sám. Nyní se však opře o své auto a studuje něco ve svých deskách.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 10:49 am
No jasně, ještě to připomínej. Nejraději by při pomyšlení na začátek školy protočil očima, ale vzpomene si aspoň na trochu slušného vychování. No jo, jsem zvědavý, jak se to tu zvládne. Uchechtne se a stále doufá, že se stane nějaký zázrak a on odsud jednoduše zmizí.Cože? 4 roky? To tady nevydržím. Vykulí na ní oči. O akademii si téměř nic nezištoval. Nechtěl raději vědět, do čeho jde, ale tohle zjištění se mu vůbec nezamlouvá. Moje cesta probíhala v pořádku. Pousměje se. Škoda, že jsem nevyskočil za jízdy. Nějak se to tu začíná zalidňovat. Poznamená, když si všimne, kolik lidí se na nádvoří již nachází.
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 10:57 am
nakloní se k němu a zašeptá nechceš se ztratit? Vždyť víš.. prostě na chvilku zmizet.. pak jde zase zpět na své místo a ona mohla cítit jeho kolínskou.. pak se koukla na svoje boty Víš co je divný? Že za pár měsíců si na hodinách budeme říkat Vaše veličestvo. Případně princi. chtělo se jí brečet. Už i na jejím hlase šlo poznat že není zas tak sebejistá jak by měla být maminko já chci domů. doufám že ta škola je na kratší dobu ale myslím si že je to na 4 roky.. všimla si dívky, která prošla kolem nic a ani se nezastavila říct ahoj. myslím že tohle bude ještě zajímavý koukne na Tatianu a pak na Victora, kterému stiskne ruku v povzbudivém gestu
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 10:58 am
VYPRAVĚČ

Zdá se, že do školy přijela i jedna škodolibá dvorní dáma, která vždy žárlila na všechny urozené. Proto se rozhodla jim dělat ze života zle. Vlastně všem. Všimne si nějaké dívky s chlapcem, kteří si stěžují na tuhle školu. No tohle?! Měli by tady líbat podlahu, že tu můžou být. Není divu, že když prochází kolem dívky poleje ji lepkavým pitím, navíc se jí trochu dostane i do vlasů, ale její oděv je absolutně zničený. Pár kapek dopadlo i na chlapce, ale nijak zvlášť. Dívka se hned začala omlouvat že to byla nehoda. Působilo to věrohodně.
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 11:00 am
Dneska je ten den kdy půjdu poprvé na tuto akademii pomyslí si když dorazí před školu. Podle obrázků a zjištěných informací věděla jak škola vypadá venku ale porovnat fotku a reálnou budovu je k nezaplacení.Škola byla opravdu fascinující když jste stáli přímo živě před ní než když jste ji viděli jen na obrázku. Rozhlédne se kolem a zjistí že už tu pár lidí je aspoň tu nejsem sama pomyslí si i přes jistou nervozitu. No tak Katie.To zvládneš. zašeptá si dívka než se vydá k ostatním studentům školy
Derek Barrueco
Derek Barrueco
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 06. 19
Age : 21
Location : Španělsko

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 11:05 am
Nechápavě se podívá. Odjíždíš na měsíce do školy a zapomeneš si zabalit oblečení? Zopakuje po ní, zda to pochopil správně. Trochu se tomu podiví, protože mu to přijde zvláštní. Pochopí kdyby si někdo zapomněl vzít kartáček na zuby nebo nějakou jinou drobnost, ale oblečení. Jsi zvláštní. Poznamená nakonec a zvedne se, aby se trochu protáhl. Sezení jej už unavovalo, tak postával a sledoval okolní lidi. Mohl bych se s někým seznámit. Napadne jej záhy.
Victor Santoro
Victor Santoro
Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 12. 06. 19

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 11:11 am
Victorie návrh se jí zamlouvá. Jo, nejraději bych se ztratil zpět do Itálie. Povzdechne si, přestože ví, že tento návrh Victoria nejspíše myslela úplně jinak a i tento návrh se mu líbí. Myslíš, že já si dobrovolně nechám říkat princi? Zasměje se, přestože se tomuto oslovení nejspíše neubrání, at už se bude snažit, jak chce. A ode mě oslovení Vaše Veličenstvo rozhodně nečekej. Mrkne na ni. Radši se budu držet té poslední naděje, že do čtyř let budu pryč. Posuměje se, protože stále věří, že si jeho rodiče uvědomí, jaký je ve skutečnosti poklad a budou ho chtít i s jeho problémy zpět. Třeba se tam beze mě nudí. Napadne ho, protože většinu času se řešili právě jeho problémky. V pohodě, jsou to jenom šaty. Ale asi by ses měla jít trošku umít, abys moc nelepila. Bere útok lepkavým pitím s nadhledem. Jemu osobně na oblečení totiž příliš nezáleží a kdyby tu nebylo tolik lidí, polité tričko by si sundal všemi deseti. Chceš s tím ulepeným oblečením trochu pomoc? Nevrhne a zvedne se z lavičky, aby společně mohli najít nějaké místo, kde by se mohli očistit.
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 05. 06. 19
https://royal-academy.forumotion.eu

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 11:12 am
VYPRAVĚČ

Když KATIE prochází davem, nedopatřením do ní nějaká slečna žduchne když se otáčí, díky tomu Katie ztratí rovnováhu a narazí do chudáka Derek, který ji naštěstí zachytil do náruče, takže dívka na zem nespadla, ale nutno říct, že z toho oba musí být dost v šoku, jak rychle se to stalo.
Angelica Montagu
Angelica Montagu
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 11:12 am
„Ne ne ne to jsme se blbě pochopily” začnu rychle gestikulovat rukama. „Zapoměla jsem si oblečení na těch pár dní před školu. Jinak kufry s oblečením mi přivezli včera. Strýc trval na tom že to vše nepotáhnu najednou.” Zamručím a má nenávist k strýci je skoro hmatatelné. Pak se však zase usměju jelikož moje sangvinická část opět převládne. /Hmm. Docela mi tady už nedělá ani problém mluvit/ zamyslím se a musím uznat že jsem za to ráda. Poté se opět podívám na onoho kluka a musím se pousmát. /Je celkem hezký, kéž bychom mohli být kamarádi a kéž by to nebyl princ/ zasténalo mé podvědomí a já mu musela dát za pravdu. Se všemi princi se kterými jsem zatím měla tu čest to skončilo blbě jelikož to většinou byly nafoukaní hlupáci.
Zamrkala jsem a vrátila se do reality. Nedalo mi to a s mírným úsměvem jsem se zeptala na otázku která mě doopravdy hodně zajímala: „Co budeš studovat ty?” Napjatě čekám jeho odpověď a mezitím si uklidím tužku a skycák do kabelky.


Naposledy upravil Angelica Montagu dne Fri Jun 14, 2019 11:31 am, celkově upraveno 1 krát
Victoria Kenstoy
Victoria Kenstoy
Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 12. 06. 19
Age : 21

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 11:23 am
Itálie musí být nádherná země. Jistě plno karnevalů a všechna ta vášeň Italů je známá po celém světě! usměje se. Myslela sice se ztratit odsud, ale.. koukne na něj Nebudu ti říkat princi. Možná princátko, to jenom abych tě zlobila, ale jinak? zasměje se a pak se na něj podívá výrazem 'to doufám' nechci abys mi říkal Vaše veličenstvo. Bylo by to divný.. když se k nim přiřítí to děvče které jí polije tak se trochu lekne ale pak jí stiskne ruku To je v pořádku, je to jenom pití. A toto je jenom oblečení usměje se na ní Navíc to se může stát.. Žádnou paniku koukne na Victora Prosím kdybys byl tak hodný a pomohl mi. navíc taky jsi potříkaný. Pojď se převléci. usměje se na holku a poví jí Hezky se tu bav. Je tu krásně že? Přeji hezký den
Katie Kyle
Katie Kyle
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 06. 06. 19
Age : 22
Location : Velká Británie

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 11:30 am
Když jsem procházela davem studentů a jedna dívka mě nedopatřením strčila tak jsem stratila rovnováhu kterou jsem neúspěšně nezískala zpět a tak jsem začala padat.K mému štěstí mě zachytil nějaký mladík (derek).Jak jsem viděla tak i on byl z této nečekané a rychlé situace docela v šoku.Hned jsem se vzpamatovala a postavila pořádně na nohy aby mě nemusel držet a začnu se mu omlouvat Omlouvám se.Nebylo to plánované. Tak to začínám pěkně to seznamování pokud si mě někdo zapamatuje takto jako nešiku i když to nebyla úplně má vina pomyslím si zahanbeně.


Naposledy upravil Katie Kyle dne Fri Jun 14, 2019 3:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Melissa de Croy-Solre
Melissa de Croy-Solre
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 08. 06. 19

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 11:40 am
Pomaly vstupuje na nádvorie, kde uvidí už niekoľko ľudí. Len pokoj Lissa, buď sama sebou a všetko bude v poriadku, povzbudí sa. Ako tak prechádza okolo nejakého dievčaťa (TATIANA), zastaví sa. Ahoj pozdraví ju s úsmevom, chce si medzi ostatnými študentami i učiteľmi urobiť priateľov i dobré meno. Svoju princeznovskú povahu necháva skrytú, nechce vyzerať ako namyslené decko, ktoré dosiahne všetko, čo si len zažiada. Ako vidím, už si na odchode, no nechceš mi robiť spoločnosť? opýta sa dievčiny po chvíli. Ostane stáť na mieste, čaká na jej odpoveď no pritom sleduje ostatných prítomných. Rukou si prejde po voľných šatách tyrkysovej farby, ktoré doladila bielymi balerínkami a doplnkami. Ale ak nechceš, nebudem ťa nútiť. povie po chvíli smerom ku dievčaťu, nemá rada ak niekoho ovláda, čo ale neplatí pre jej slúžky a dvornú dámu. Nenechá si predsa skákať po hlave. Dúfa však, že si nájde priateľov, ktorí ju budú mať radi takú aká je.
Tatiana Nori Jalali
Tatiana Nori Jalali
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 06. 19

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Fri Jun 14, 2019 11:53 am
Trochu ji zamrzí, že ji ani jeden z nic nezastavili, místo toho ji ale osloví jiná dívka. Zastaví se a prohlédne si ji. Lehce se pousměje, je ráda, že ji někdo zastavil, protože ji chování těch dvou opravdu mrzelo. Tak mě už i Victor odstrčil na druhou kolej. Podívá se směrem k dvojici, akorát když je polije nějaká holka lepkavým pitím. Patří jí to. Couře. V tu chvíli si uvědomí, na co to pomyslela a párkrát zamrká. Tohle si totiž o nikom ještě v životě nepomyslela. Když řekne, že už je na odchodě jenom přikývne, ale potěší ji, když ji navrhne, aby jí dělala společnost. Moc ráda. Jsem Tatiana. A ty? Představí se dívce a natáhne k ní ruku. Po očku se podívá co má na sobě. Má krásné šaty. Mimochodem, moc se mi líbí tvoje šaty, vcelku mi připomínají jedny, co jsem si navrhla minulý rok. Sama si někdy říká, proč by si to oblečení měla kupovat, když si ho může ušit. Tak si pravidelně šije oblečení a stejně tak i oděv co má dnes na sobě. Jedná se o modré letní šaty se spadlými rukávy a krajkou na konci.
Sponsored content

NÁDVOŘÍ Empty Re: NÁDVOŘÍ

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru